Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Maj 01, 2010 8:39 pm
[EPL] Tottenham vs. Chelsea 17.04.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:52 pm   [EPL] Tottenham vs. Chelsea 17.04.2010 r.

Już jutro gramy derby, które mają ogromne znaczenie. Jutro The Blues mają realną szansę na 7 pkt. przewagi nad wiceliderem ale i jest szansa, że może Nasza przewaga stopnieć do 1 oczka a wtedy ponownie zrobi się bardzo gorąco. :razz: Już jutro o 18:30 na White Hart Lane Tottenham podejmie ekipę Naszych The Blues.
Koguty do tego meczu podejdą po pokonaniu i możliwe, że wyeliminowaniu z walki o mistrzostwo jednego z 3 kandydatów jakim był Arsenal. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 i ekipa Redknappa, walcząca o grę w Lidze Mistrzów będzie chciała podobny wynik powtórzyć z Nami i niewątpliwie utrudnić zdobycie tytułu.
Mimo tego wyniku Tottenhamu to My jesteśmy faworytem tego spotkania. W ostatnich 4 meczach zaliczyliśmy 4 zwycięstwa: Portsmouth (5:0), Aston Villę (7:1), Man United (2:1) i Bolton (1:0) i The Blues pod wodzą Carlo Ancelottiego z przewagą 4 pkt. zmierzają po mistrza kraju.
Co do kontuzji i powrotów to jutro będziemy mogli zobaczyć już dostępnego do gry A.Cola jak i Ivanovicia, którego Ancelotti miał do dyspozycji już na Bolton jednak z usług Serba nie skorzystał. Dalej jednak poza kadrą znajduje się Essien, Carvalho i Bosingwa. W ekipie gospodarzy też możemy nie ujrzymy kilku znaczących zawodników. Na liście nie obecnych w jutrzejszym spotkaniu znajdują się: Cudicini, Jenas, Lennon, Woodgate, Kranjcar i Palacios.
Uważam, że jutro wygramy 2-1, a może i 3-1. Mecz ten pomimo, iż będzie ciężki już z samego faktu, że są to derby to wygraną powinny ułatwić Nam "ubytki" ekipy Harry'ego Redknappa oraz Nasza dobra forma. Sądzę również, że jutro City na 100% urwie choć 2 pkt. ManU, a ja obstawiam, że ekipa Manciniego jutro wygra i oby się tak stało- bo 7 pkt na 3 kolejki przed końcem będzie czymś pięknym i chyba już nie do przegrania dla Naszych. :mrgreen:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:59 am   

elvis - widzę ban będzie :twisted:

co do meczu - wydaje mi się, że wyjdziemy ustawieniem - Cech - Ferreira/Ivanovic - Terry - Alex - Zhirkov - Mikel - Lampard - Deco - J.Cole - Drogba - Malouda

wydaje mi się, że forma Spurs jest naprawdę zagadką, potrafią dostać z Sunderlandem czy Pompey, żeby później ograć Arsenal (chociaż gdyby nie dzień konia Gomesa, to pewnie by nie wygrali)
ja jednak myślę, że jesteśmy lepsi niż Gunners i powinniśmy wygrać, przy ew. pechu zremisować - obstawiam 0:2/1:2 dla nas - Drogba i Joey strzelą :P

no i wydaje mi się, że jeśli MU nie wygra, to nawet przy naszej ew. porażce na 90% mamy majstra, bo mamy lepszą różnicę bramek, a gdybyśmy mieli 3 pkt przewagi + 2 mecze u siebie, w których nie widzę innego wyjścia jak 6 pkt to wygrywamy ligę ;)

Kicky 

Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 8:41 pm   

Sprawdził się najgorszy ze scenariuszy. Jeden punkt przewagi nad Man United, ale nadal my jesteśmy liderami. Wystarczy wygrywać wszystko do końca. Nie jest to niemożliwe. Dziś z naszej strony było masę niecelnych podań. Czasem przez jedno, ostatnie zagranie mielibyśmy szansę na bramkę. Terry zagrał dziś słabo, a uwieńczeniem tego była czerwona kartka. Zaliczył kilka strat no i po jego ręce był rzut karny. Denerwowały mnie te jego głupie uśmieszki, kiedy dostawał kartki. W trzy minuty zarobił dwa żółtka. Prawie pobił Muntari'ego z Interu.

Teraz żałuję, że Man United odpadł z Ligi Mistrzów. Graliby w środku tygodnia i byliby zmęczeni na kolejne ligowe spotkanie właśnie ze Spursami.

Co do Tottenhamu. Świetna gra z ich strony i gdyby nie Petr Cech, przegralibyśmy ten mecz wyżej. A i jeszcze Pavlyuchenko mógł zdobyć kilka bramek, ale nieskuteczność miał dziś rażącą. Gareth Bale - byłem dziś pod wrażeniem jego gry. Robił co chciał z Ferreirą, potem swobodnie wchodził w akcje ofensywne. W tym meczu strasznie przypominał mi Asha, który również potrafi wejść w obronę rywali jak nóż w masło.

Ostatnia rzecz - momentami na White Hart Lane panowała miażdżąca atmosfera. Doping był w ..uj głośny. Szkoda, że nie ma tak cały mecz. Tego mi w Anglii brakuje. Stadiony mają świetną akustykę, ale co z tego, jak na spotkaniu jest piknik. Czasem jest głośny doping, ale to nie to co w Polce na Wiśle czy Lechu. Jedna trybuna na doping, trzy na spokojne oglądanie meczu - czy to tak wiele?

"Wszyscy czekają aż Chelsea przestanie wygrywać. Kiedy w końcu przegramy ogłoszą święto narodowe. Jesteśmy na to gotowi."

piomaster011 

Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 9:09 pm   

manu gra tak: tottenham u siebie, sunderland i stoke moim zdaniem 9 punktów zdobędzie bez problemu, myślę że jeśli przegramy bądź zremisujemy (a nas zespól jest na to stać) to przegramy ten sezon.

scooby73rmvb 

Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 9:12 pm   

http://www.megaupload.com/?d=2TT6S3BG
Ostatnio zmieniony przez Lauri Nie Kwi 18, 2010 12:45 am, w całości zmieniany 1 raz  

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:38 pm   

a moim zdaniem MU z taką grą jak dzisiaj będzie miało wiele kłopotów i ze Spursami (chociaż na wyjazdach to całkiem inny team) i z Sunderlandem (z nimi ledwo zremisowali u siebie 2:2), szkoda że Stoke mają u siebie
poza tym mam nadzieję, że zepniemy się na Anfield tak jak na OT
a co do meczu to po prostu dno, że też nie możemy odczarować WHL (nie wygraliśmy tam w lidze od 2005), nawet z Hiddinkiem na ławce tam dostaliśmy :/
cóż, wszyscy widzieliśmy, słaby mecz Drogby, Terry'ego, Ferreiry, w ogóle oprócz Cecha, Ivanovicia, Zhirkova za bardzo bym nie pochwalił nikogo, karny jak dla mnie wątpliwy, do tego znowu dobre spotkanie Gomesa, świetne Bale'a, w ogóle niestety dla nas wszyscy ze Spurs zagrali przynajmniej nieźle
będzie ciężko, ale to my nadal mamy karty w ręku :)

ozzy141 

Wysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:47 pm   

Powiem tak : Najgorszy scenariusz. My przegrywamy , Man u wygrywają ( i to w ostatniej minucie rudzielec)...
Mam nadzieje ze w następnych meczach to my będziemy górą i wygramy Premier League.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 1:57 pm   

Tottenham zagral wrecz fantastycznie wczoraj, my zagralismy katastrofalnie slabo, bez pomyslu, bez niczego. Deco - obraz nedzy i rozpaczy, symbol wczorajszej porazki. Zenujacy mecz zagralismy. Powinno byc grubo wiecej. Oczywiscie my powinnismy strzelic cos z tego co mielismy, ale to co mial Pavlyuchenko to juz bez komentarza... Terry zupelnie nieodpowiedzialnie, debilnie... Joey wraca do braku formy i oddala sie od nowego kontraktu niestety. Wczoraj na plus jedynie: Cech, Yuri, Anelka, Bronek i ewentualnie Flo.

Straszne, ale my jestesmy to w stanie przegrac, frajerzac sie po raz kolejny. Manchester fart roku, dwa razy wygrali z City tak samo w zasadzie, w dodatku wczoraj nic nie grali... Bedzie ciezko i tylko latwo mowic, ze trzeba wygrac 3 mecze i tyle. Wygrac na Anfield jest zawsze cholernie ciezko, jaki by ten L'pool nie byl na dzien dzisiejszy.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Kwi 18, 2010 5:00 pm   

Jednak nie zagra najprawdopodobniej Torres, którego może nawet nie zobaczymy na MŚ z powodu swojej kontuzji, której nie może zaspecjalnie leczyć, gdyż miał lecieć do lekarza w Barcelonie, jednak podróż ta jest niemożliwa z powodu skutków wybuchu wulkanu w Islandii. Z tego powodu może być Nam sporo łatwiej a także walkę o tytuł ułatwiło Nam dzisiaj Wigan. :razz:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi