Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Kwi 18, 2010 12:43 am
[EPL] Chelsea vs. Bolton 13.04.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 4:28 pm   [EPL] Chelsea vs. Bolton 13.04.2010 r.

Już dziś o 20:55 na SB odbędzie się bardzo ważny mecz dzięki któremu możemy uciec na 4 pkt. od ManU. Tym razem Naszym rywalem będzie ekipa Boltonu, która zajmuje obecnie 15 miejsce i dalej nie jest pewna utrzymania. Ten rywal nie powinien Nam urwać nawet 1 pkt, gdyż dla ekipy walczącej o mistrza straty pkt. z takimi ekipami są niewybaczalne.
Co do Naszej sytuacji to wygląda znakomicie. Od tej smutnej porażki z Interem gramy fantastycznie. Wygraliśmy wszystkie 4 mecze strzelając aż 17 goli. Warto też podkreślić klasę rywali z którymi rywalizowaliśmy podczas tych spotkań. Wygrana z ManU na OT oraz 2 zwycięstwa z Aston, które walczy o grę w Lidze Mistrzów pokazują w jak dobrej teraz jesteśmy formie.
W zupełnie innej sytuacji są piłkarze Boltonu Wanderers. W ostatnich trzech spotkaniach zespół z Reebok Stadium nie zdobył punktów i bramek. Co ciekawe, rywalami Kłusaków również były Czerwone Diabły i The Villians.
Celem podopiecznym Owena Coyle'a jest utrzymanie. Aby znacząco poprawić swoją sytuację, Bolton musi we wtorkowy wieczór zdobyć punkty, a biorąc pod uwagę formę The Blues, będzie o to bardzo trudno. My mamy w końcu o co grać. Zwycięstwo z Boltonem pozwoli odskoczyć Manchesterowi na cztery punkty, a biorąc pod uwagę fakt, że do końca pozostaną cztery kolejki, będzie to spora zaliczka.
Kolejną dobrą wiadomością jest to, że na ten mecz powraca Branko Ivanoviv, jednak dalej tylko z trybun to spotkanie mogą obserwować: Essien, Ashley Cole, Bosingwa i Carvalho.
Co do wyniku to jesteśmy w gazie i myślę, że dziś znów pokażemy, że potrafimy wysoko wygrywać-obstawiam 3-0. Co do bramek to znów liczę(tak jak to liczyłem w meczu z Aston i się nie pomyliłem :razz: ) na Tito i Flo oraz nie zdziwiło by mnie gdyby ustrzelił coś Frank. :razz:
No to po dziś po zwycięstwo chłopaki i tytuł coraz bliżej. :cfc1:

Kicky 

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 8:54 pm   

Dziś każdy inny wynik jak zwycięstwo to porażka. Wiemy o tym my, wiedzą o tym piłkarze i Carlo. Jestem prawie w 100% przekonany, że wygramy dziś. Mnie zadowoli skromne 1-0; liczy się wygrana. Co do składów. Zaskoczeniem może być brak Maloudy, który w ostatnich meczach pokazywał kawał dobrego futbolu. Z drugiej strony Bolton to nie jakiś wymagający rywal, wiec należy mu się odpoczynek, bo za kilka dni ważny mecz ze Spursami.

"Wszyscy czekają aż Chelsea przestanie wygrywać. Kiedy w końcu przegramy ogłoszą święto narodowe. Jesteśmy na to gotowi."

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Kwi 13, 2010 11:01 pm   

Styl nie najlepszy, sporo męki, ale 3 pkt są i mistrz coraz bliżej. Odskakujemy na 4 i czekam na jutrzejszy Arsenal. Ważna bramka Nico w ważnym meczu się odblokował i chwała mu za to. Tylko, żeby w następnym meczu troche lepsza gra była, bo ciężko będzie.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 9:27 am   

Nie zagraliśmy na 100% swoich możliwości, ale trochę więcej szczęścia i mogło być te 4,5 - 0. Mogło być, gdyby nie nasz super napastnik Salomon Kalou. ( no i ten słupek Lampsa i akcja Joe'a pod koniec meczu) Naprawdę jako do człowieka nic do niego nie mam, wręcz podziwiam go, ale jako piłkarz denerwuje mnie coraz bardziej z meczu na mecz i mam nadzieję, że po sezonie jednak odejdzie i może gdzie indziej będzie mu lepiej szło, bo jeszcze trochę gry u nas i nie będzie potrafił kopnąć piłki.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Sro Kwi 14, 2010 2:45 pm   

no tak moglo byc wiecej, ale byly tez dwie ewidentn ręki w polu karnym i za to BOltonowi nalezaly sie dwa rzuty karne, wiec mamy spore szczescie, ze są te 3 pkt...

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 4:23 pm   

To wychodzi po wczorajszym meczu, że Nasze 3 pkt z Boltonem, choć ciężko wywalczone mogą być jednymi z najważniejszych w tym sezonie. Tylkoe teraz jakby się udało wygrać z Tottenhamem a City jakby znów napsuło krwi ManU byłoby pięknie. :mrgreen:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi