Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: corrny
Sob Mar 27, 2010 11:58 pm
[EPL] Blackburn vs. Chelsea 21.03.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 5:48 pm   [EPL] Blackburn vs. Chelsea 21.03.2010 r.

Czas powracać już do ligowych zmagań, w których narazie jesteśmy 2 w walce o mistrza, z zaległym meczem a co za tym idzie 2 pkt. stratą do ManU. Tym razem w spotkaniu kończącym 31 kolejkę spotkań na wyjeździe o 3 pkt będziemy walczyć z ekipą Blackburn. Mecz odbędzie się w niedziele o 17. Napewno jesteśmy faworytem tego meczu i nie wypadało, by Nam tracić pkt. z ekipą sporo niżej notowaną niż my.
Obstawiam 0-2 dla Nas i bramkę Drogby i może Flo :?: :razz: A jak wy obstawiacie :?: Jutro bądź może nawet dziś postaram się jeszcze zamieścić więcej informacji o meczu, który może przywrócić Nam lidera pomimo, iż jest ten jeden mecz zaległy z Boltonem u siebie, gdyż ManU zagra z L'poolem.

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Nie Mar 21, 2010 9:01 pm   

Nie najlepszy mecz w wykonaniu naszych ulubieńców. Podział punktów z Blacburn, to z pewnością nie jest szczyt naszych marzeń. Jeśli dalej tak pójdzie, to mistrzostwo po raz kolejny powie nam bye bye...

Noir 

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 3:34 pm   

trzeba sie skupic na meczu z manchesterem.
ja wierze w nasz zespol.
c'mon chelsea!!! :cfc1:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 7:27 pm   

Nie tylko mistrzostwo może nam uciec, ale i 2 miejsce jak tak dalej będzie. Więc musimy wrescie zaczać grać swojego maxa pomimo ubytków w klubie spowodowanych kontuzjami i wywalczyć tego mistrza, bo jest jeszcze możliwy, ale jeszcze kilka takich spotkań i mistrzostwo pozostanie tylko w sferze marzeń na kolejny sezon. :neutral:

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Pon Mar 22, 2010 10:13 pm   

Wychodzi na to, choc staram sie wierzyc, ze sprawdzi sie czarny scenariusz na ten sezon, tzn Man United i Arsenal oslabione, graja gorzej niz dotad, Liverpool jeszcze gorzej, a my sie frajerzymy i oddajemy mistrza rywala. Jak tego nie wygramy to mozna powiedziec, ze jestesmy po prostu slabi, bo majac taka okazji i takich zawodnikow, trzeba wygrac i tyle. Przegralismy juz 5 razy, katastrofa normalnie, nie ma sie co czarowac... United z Arsenalem dostali po 6 razy, powinnismy miec z 8 pkt przewagi i miec w zasadzie pewny awans. Wygralismy 2 razy z Arsenalem, po raz z Man Utd i Poolem. Przegrywamy majstra na wlasne zyczenie. Oczywiscie kontuzje, kontuzje, ale kontuzje sa w kazdym zespole. Słabo to widze. Forma do niczego, United na OT, Liverpool na Anfield, Spurs na WHL, Aston Villa na Stamford... Naprawde ciezko wierzyc ;/

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi