Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Mar 21, 2010 11:30 pm
[EPL] Chelsea vs. WHU 13.03.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 11:47 pm   [EPL] Chelsea vs. WHU 13.03.2010 r.

Już jutro o 16 podejmiemy kolejnego rywala w walce o mistrza kraju. Tym razem na Naszej drodze spotkamy ekpię Młotów u Nas-na SB. Pierwszy Nasz pojedynek na Upton Park zakonczył się podziałem pkt., jednak jutro napewno cel jest tylko 1-3 pkt i powrót na tron lidera EPL, przeskakując ManU, które rozegrało 1 mecz więcej, przez co w tabeli wyprzedzają Naszych o 2 oczka.
Co do ostatnich meczów ekipy Zoli idzie im w kratkę- wygrane z Birmingham i Hull a następnie porażki z Boltonem u siebie i ManU na wyjeździe.
My również nie możemy powiedzieć, że gramy w ostatnim czasie tak jakbyśmy chcieli. Porażki z City i Interem, jednak w ostatnim meczu- w FA Cup wygraliśmy, że Stoke 2-0, co zapewniło Nam półfinał tych rozgrywek, jednak gra znów nie wyglądała tak jak na ekipę kandydującą do zwycięstwa w jakich kolwiek rozgrywkach.
Jednak w meczach z WHU wypadamy bardzo dobrze- na ostatnie 10 spotkań, 8 wygraliśmy a pozostałe 2 zakonczyły się remisem.
Ja obstawiam jutro 2-0 i lidera znów w Londynie. :mrgreen:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Mar 13, 2010 4:21 pm   

Co prawda nie bardzo wiem, dlaczego mój post został usunięty, jako"nic nie wnoszący do tematu", ale i tak napiszę jeszcze raz: obstawiam 3-1 dla Niebieskich.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Mar 13, 2010 5:58 pm   

Wygrana 4-1 po nienajgorszym meczu i powrót na pozycję lidera :!: :razz: Kolejne dwie brameczki Tito i już coraż bliżej Rooney'a; narazie stan rywalizacji wygląda 21-23, ale wierzę, że Didi niedługo już dopadnie Anglika. Cieszą też te zmiany wprowadzone przez CA, który już dawno tak wcześnie nie przeprowadzał niewymuszonych kontuzją zmian. Nienajgorszy styl gry i wynik 4-1, przy porazce Interu z Catanią na wyjeździe 3-1 zwiększa jeszcze bardziej moją wiarę, że we wtorek to my będziemy się cieszyć z awansu. Tylko mam jeszcze takie pytanie- czy Inter grał pierwszym składem :?: Bo jeżeli tak to pokazuje, że Inter jest jak najbardziej do pokonania i My to udowodnimy już w rewanżu na SB. Jednak nie możemy się tak podniecać tą porażką Mediolańczyków, bo mecz meczowi nie równy i na SB może to wyglądać zupełnie inaczej. Jednak jak wierzę, a teraz ciesze się z tego 4-1 :!: :cfc1:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sob Mar 13, 2010 8:42 pm   

jojo8 napisał/a:
Co prawda nie bardzo wiem, dlaczego mój post został usunięty, jako"nic nie wnoszący do tematu", ale i tak napiszę jeszcze raz: obstawiam 3-1 dla Niebieskich.

A co wnosi? jak masz dar do typowania wyników to zagraj u bukmachera, bo samo napisanie obstawiam 3 : 1 dla Chelsea nic nie wnosi do tematu.

/

Dzisiejszy mecz zdecydowanie na +. Wszyscy zagrali dobrze, a Flo w szczególności. West Ham poza strzałem życia Parkera nie miał innych okazji, a my gdybyśmy mieli trochę więcej szczęścia ( mniej pecha?) to z 6 : 1 mogłoby być :)

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Nie Mar 14, 2010 11:14 am   

DROGBA13 napisał/a:
Tylko mam jeszcze takie pytanie- czy Inter grał pierwszym składem :?:

trzeba newsy na stronie czytać :P - grali pierwszym składem
co do meczu to wygrana cieszy, mam nadzieję że pozytywnie nastroi naszych, jesteśmy na fali wznoszącej, oby taki stan rzeczy utrzymał się jak najdłużej :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi