Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Mar 13, 2010 3:31 pm
[EPL] Chelsea vs. Man City 27.02.2009 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Lut 26, 2010 6:42 pm   [EPL] Chelsea vs. Man City 27.02.2009 r.

W najciekawszym sobotnim spotkaniu(a raczej i najciekawszym całej kolejki) angielskiej Premier League Chelsea zmierzy się o 13:45 na Stamford Bridge z Manchesterem City. Pierwsze starcie obu drużyn z grudnia ubiegłego roku zakończyło się wygraną Citizens (2:1).
Ostatnio nie jest u Naszych tak jak byśmy chcieli, bo pomimo, iż mamy 1 pkt przewagi nad ManU + zaległy mecz to zaczeły się pojawiać coraz częściej problemy. Straty pkt. z Evertonem i Hull, można było też lepiej zagrać z Interem oraz kontuzja Cecha i 4 tyg. gry Hilario, który przez dłuższy czas oglądał grę The Blues z ławki rezerwowych. Jednak warto pamiętać, że kilka lat wcześniej kiedy Cech (i wtedy jescze Cudicini) mieli kontujze to właśnie Portugalczyk pewnie bronił dostępu do Naszej bramki grając na wysokim poziomie (tak jak na zawodnika Chelsea przystało :razz: ).
City jednak też nie może zaliczyć ostatnich czasów do wymarzonych. Z gry wypadł Adebayor za niesportowe zachowanie i w FA Cup w środę odpadli w meczu ze Stoke. Jednak dalej ich celem jest 4 miejsce, a do tego przydały by się jutro pkt. ekipie z Manchesteru.
Co do osłabień i powrotów to w jutrzejszym meczu w ekipie City ujrzymy już Teveza, natomiast dalej nie będzie Johnson'a, Petrov'a oraz Kompany'ego. Mówi się także, że Bridge nie zaspecjalnie cieszy się z możliwości gry przeciwko Naszemu kapitanowi i możliwe, że nie ujrzymy go też w jutrzejszym spotkaniu. U Nas zabraknie natomiast (jak już wcześniej wspominałem) Cech'a, Bosingwy, Deco, Essien'a oraz Ashleya Cole’a.
Spotkanie poprowadzi Mike Dean.
Co do wyniku liczę na wygraną Naszych 2-1 po dobrym i emocjonującym meczu. :mrgreen:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 11:10 am   

ja liczę na nasze zwycięstwo 2:0 :)
a w Man City nie zagra także Adebayor - to jest dopiero osłabienie

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 11:47 am   

Adebayor gral ostatnio bardzo slabo, wiec nie wiem czy to jest tak ogromne oslabienie, aczkolwiek lepiej ze go nie mają, Tylko co z tego - Bellamy, SWP, Santa Cruz czy Benjani tez potrafią grac w pilke i wcale nie jest powiedziane, ze zagraja gorzej niz tak Adebayor, maja inne walory. Tak czy inaczej wazne są 3 pkt, choc latwo nie moze byc jak gra sie z City i w dodatku bez Cecha, Asha, Bosego i Essiena... To ogromna strata, ale muszą pokazac wielki charakter i strzelic minimum jednego gola wiecej od Man City. Wierzę w to.

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 8:05 pm   

No to delikatnie mówiąc klops....Aż 4-2 dostaliśmy po tyłku od City.... Strasznie mi smutno. United wyprzedzamy w lidze tylko o punkt. Chłopaki, weźcie się do roboty, mistrzostwo ucieka!!!

F-Lampard88 
Najlepszy Gracz

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 8:27 pm   Odp.

Czyżby historia zatoczyła koło? No cóż słaba gra w tym meczu 2x czerwone kartki sprawiły, że przegraliśmy... na szczęście ciągle strzelamy bramki także lepsze 2:4 niż 0:4.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 8:35 pm   

Nie oglądałem pierwszego meczu z City- przegraliśmy, nie oglądałem dzisiaj też przegraliśmy. Słabiutko. Liczyłem, że dziś chłopaki wygrają po porażce w CL, jednak się to nie udało. Niestety z powodu tego, iż nie oglądałem meczu a jedynie bramki to nie mogę przedstawić swojej opini na temat gry Niebieskich. Jednak co można zobaczyć z goli, które traciliśmy to przy każdym z nich lepiej mógł się zachować Hilario. Kiedy zastępywał Cecha podczas jego kontuzji kilka lat temu bronił bardzo dobrze, jednak dziś z tego co widziałem zagrał słabo, ale mam nadzieję, że się poprawi, bo jeszcze kilka meczy zagra podczas kontuzji Petra.
Szkoda kolejnej straty pkt., przewagi nad ManU tylko 1 pkt, a nad Arsenalem 3, więc teraz każdy mecz i każda strata pkt., będą miały spore znaczenie, zatem THE BLUES-DO ROBOTY I PO TYTUŁY :!: :cfc1:
A tak po meczu wypowiadał się Carlo:
Cytat:
Menedżer Chelsea Carlo Ancelotti nie krył rozczarowania po sobotnim meczu z Manchester City. The Blues ulegli Citizens 2:4 i przegrali na swoim stadionie po raz pierwszy w tym sezonie. W efekcie ich przewaga nad Manchester United wynosi teraz tylko punkt i sprawa mistrzostwa pozostaje otwarta.
Włoski szkoleniowiec podkreślił, że jego podopieczni popełnili błędy w obronie i okazały się one bardzo kosztowne.
- Jesteśmy rozczarowani, bo przegraliśmy ważny mecz, przegraliśmy pierwszy raz u siebie, ale popełniliśmy błędy i jeśli się to robi, to się przegrywa - powiedział Ancelotti oficjalnej stronie klubu.
Były trener Milanu widział jednak także pozytywy w grze Chelsea, szczególnie w drugiej połowie.
- Myślę, że w drugiej połowie graliśmy bardzo dobrze, zdobyliśmy bramkę pod koniec pierwszej połowy i mieliśmy okazję do zdobycia drugiej przez Lamparda, a potem straciliśmy gola - dodał Włoch.
źródło : anglia.goal.pl

Wlodzio 
Show them no mercy.

Wysłany: Nie Lut 28, 2010 12:14 am   

Nie wiem skąd, nie wiem na jakiej podstawie, ale po tym meczu mam takie irracjonalne pokłady optymizmu. Postawmy się przed faktem dokonanym w tym sezonie właśnie sięgnęliśmy dna - kontuzje podrzynają nam gardło, a i forma nie najwyższa. Ostatnie 2 mecze przegraliśmy, a w 3 ostatnich powinniśmy ponieść 3 porażki. Ale teraz może być już tylko lepiej, każdy dzień działa na naszą korzyść - po kolei będę wracać nasi zawodnicy. Poza tym porażka na Stamford (i to w takim stosunku) musi podziałać jak zimny prysznic na The Blues, a że wszystko ciągle zależy tylko i wyłącznie od nas to wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Nie Lut 28, 2010 10:06 am   

Drogba - Hilario zawalił tylko przy pierwszych bramkach, tzn. mógł i powinien zachować się dużo lepiej, ale raczej nie można go winić za 3ciego gola - strasznie głupio straconego z karnego i 4 który był konsekwencją tego, że City wyprowadziło kontrę 4 na 2 i Bellamy wbił do pustej z 2m
Wlodzio - też tak myślę, w następnym meczu mam nadzieję będzie już Essien, a gdyby City wygrało w środę ze Stoke to gralibyśmy z nimi znowu, trzeba zagrać lepiej, myślę jednak że będą chłopaki chciały zgnieść Potters w niedzielę, żeby się chociaż trochę zrehabilitować przed fanami i przejść pewnie do kolejnej rundy FA Cup
Trzymajmy się też tego, że dużo lepiej idzie nam w miesiącach nieparzystych, a najgorzej było w grudniu i w lutym, teraz nadchodzi marzec - zagramy 7 lub (jak przejdziemy Inter - miejmy nadzieję) aż 8 spotkań, od 7.03 na pewno do 27.03 2 mecze w tygodniu, a na koniec z AV u siebie, później ew. 1/4 finału LM (oby) i jedziemy na OT 3.04 - ten tydzień nam dużo wyjaśni jeśli chodzi o sprawę "majstra"

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi