Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sob Lut 20, 2010 10:06 pm
[FA] Chelsea vs. Cardiff 13.02.2010r.
Autor Wiadomość
Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 7:40 pm   [FA] Chelsea vs. Cardiff 13.02.2010r.

Po przykrej porażce w lidze na Goodison Park czas na mecz z FA Cup u siebie z... walijskim zespołem ze stolicy tego kraju - czyli Cardiff F.C. Jesteśmy zdecydowanym faworytem, ale w tej edycji Pucharu Anglii działy się już rzeczy dziwne (m.in. to, że jesteśmy ostatnim zespołem z Big 4, który dobrnął do 5. rundy, a LFC i MU odpadały z drużynami z niższych lig), tak więc nic nie jest pewne. U nas nie zagrają Terry, który pojechał do Dubaju ratować swoje małżeństwo (POWODZENIA JOHN), a do grona kontuzjowanych (Deco, Juliano Belletti, Michael Essien oraz Jose Bosingwa) dołączył niestety Ashley Cole (złamana kostka) i praktycznie zakończył już ten sezon. Skład na jutro Ancelotti już podał i wygląda on następująco: Hilario; Ferreira, Alex, Carvalho, Zhirkov; Lampard, Mikel, Ballack; Sturridge, J Cole, Drogba.

Myślę, że u siebie jednak Cardiff nie ma z nami szans i liczę na zwycięstwo 3:0, może wyższe, a Wy? :)

mateusztcv 

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 12:56 pm   

0-2 dla naszych :)
bramki dla Drogby i Lamparda :)
Mam nadzieję już dość porażek xD

ps. gdzie zobaczę mecz bo stronę, którą ktoś mi podał ( atdhe.net ) to jak oglądam mecz to po minucie się wyłącza i trzeba jakiś kod wpisać ;)

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Lut 13, 2010 3:02 pm   

pewne zwycięstwo 4:1 po golach Drogby, Ballacka, Sturridge'a i Kalou, dla przyjezdnych trafił Chopra. Meczu nie oglądałem, ale z samego wyniku jestem zadowolony, wygląda na to że druga połowa dużo lepsza w naszym wykonaniu :)

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:48 pm   

Cieszy pewna wygrana. Mam nadzieję, że jest to dobry prognostyk przed wracającą CL i walką z Interem. Bardzo dobra gra Drogby, który strzelał i asystował( podajże 2 razy). Zadowalające jest również fakt, iż dalej Sturridge kiedy odstaje szanse to próbuje je jak najlepiej wykorzystać(co wychodzi mu dość dobrze) i wczoraj kolejny raz pokonał bramkarza rywali zasadzając mu siatę. :razz: Fajnie, że bramki strzelili też Ballack, który ostatnio nie spisywał się najlepiej i Kalou, który kiedy grał to nie zachywacał.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Nie Lut 14, 2010 6:29 pm   

Wszystko pieknie ladnie, wynik jest, gra jako tako moze byc, ale martwi i to bardzo to co gra, a raczej czego nie gra Joe... Po prostu beznadzieja. Aaa moze mi ktos powiedziec dlaczego szansy mlodzi nie dostaja? Gralismy z Cardiff... Dlaczego nie zagra powiedzmy Matic za Lamparda/Ballack, ktorzy maja swoje lata i wkoncu trzeba bedzie ich zastapic? Kakuta taki wychwalany, nowy Messi, talent nieziemski, a nie zagra w takim meczu nawet z 20 min, nie ma go na lawce. Borini wchodzi przy wyniku 3-1 na 5 minut, po co w ogole? Bruma to by nawet nie pojawil sie na boisku jakby z 8-0, bo po co ich ogrywac? Gdyby taki Messi trafil do naszej szkolki zamiast do Barcelony to nie wiedzielibysmy kto to jest. Wiadomo, ze nie mozna zrobic tak glupio jak Wenger - wypuszcza na takie Stoke sklad o sredniej 13 lat, ale co by szkodzilo od poczatku postawic na Kakute i/lub Maticia i/lub Brume i/lub Boriniego?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi