Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: corrny
Nie Lut 07, 2010 7:43 pm
[EPL] Chelsea vs. Birminhgam 27.01.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 8:23 pm   [EPL] Chelsea vs. Birminhgam 27.01.2010 r.

Już jutro o 20:45 na SB The Blues podejmą rewelacyjnie spisującym się jak narazie Birmingham. Dla Nas będzie to mecz o powrót na pozycję lidera, a celem przyjezdnych będzie utrzymanie swojej serii bez porażki. Piłkarze z St Andrews nie przegrali żadnego z ostatnich dwunastu meczów w Premier League. W tym czasie odebrali punkty takim zespołom jak Liverpool, Manchester United i właśnie Chelsea. Konfrontacja obu drużyn z grudnia minionego roku zakończyła się bezbramkowym remisem. Jednak o punkty Birminhgam jutro będzie bardzo ciężko. Nasi nie lubią tracić pkt. na SB i jutro mają tylko jeden cel-3 pkt. Alex McLeish liczy z pewnością, iż jego drużyna wykorzysta długą listę nieobecności w składzie gospodarzy. Na Pucharze Narodów Afryki przebywają Drogba, Kalou (nie zdążą wrócić na mecz) oraz Mikel, z kolei w wyniku urazów pauzują Belletti, Bosingwa i Essen. Z powodu bólu łydki pod znakiem zapytania stoi także występ Franka Lampadra.
Ja jednak liczę, że jutro swój cel wykonamy i pokonamy tego rewelacyjnego beniaminka, wracając znów na pozycję lidera, utraconą z powodu zaległych meczy. Uważam, iż mecz z tym zespołem nawet u Nas nie będzie łatwy, więc obstawiam 2-1, max. 2-0. :razz: Ale jestem pewien,iż sobie poradzimy i jutro znów wygramy. :razz:

[ Dodano: Wto Sty 26, 2010 8:32 pm ]
A tak wypowiada się o Nas jeden z jutrzejszych rywali:
Cytat:
Podstawowy obrońca Birmingham City, Roger Johnson powiedział, że to Chelsea w tym sezonie sięgnie po tytuł mistrza Anglii.
Zawodnik rewelacji tego sezonu w Premier League jest wielkim fanem środowego rywala Birmingham i gra na Stamford Bridge będzie spełnieniem jego marzeń.
Idolem byłego stopera Cardiff jest kapitan Chelsea i reprezentacji Anglii, John Terry. Johnson przyznaje, że gdy ma na to czas, zawsze ogląda mecze klubu ze Stamford Bridge.
Birmingham nie przegrało już od 14 spotkań w lidze, Londyńczycy z pewnością mają ochotę na zakończenie wspaniałej passy 8. w tym momencie zespołu Premier League.
Johnson powiedział:
- Świetnie było grać przeciwko Chelsea w Boże Narodzenie, teraz jadę jako fan Chelsea na Stamford Bridge. Jak tylko mogę zawsze oglądam mecze Chelsea. John Terry jest wielkim graczem i wzorem dla każdego obrońcy. Myślę, że Chelsea wygra ligę, prezentują się lepiej niż inne zespoły. Manchester United nie gra tak dobrze jak w poprzednich sezonach, Arsenal jest mocny w ostatnich tygodniach, ale Chelsea jest najsilniejsza. - powiedział 26-letni wychowanek Wycombe.
źródło:angielskapilka.com

Miło się tego czytało, jednak liczę, że takie wypowiedzi nie rozluźnią Naszych i nie dadzą rywalowi żadnych szans i wygramy. :razz:

mateusztcv 

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:37 pm   

No co do wyniku to nie liczyłbym na dużą przewagę podejrzewam, że będzie dużo ładnych akcji z jednej jak i z drugiej strony ale liczę na przewagę naszych i skromne 1-0 Anelka końcówka pierwszej połowy :) :cfc2:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Wto Sty 26, 2010 10:54 pm   

Drogba i Kalou już w sumie jutro będą trenowali nawet, ale oczywiście nie zagrają, a jakbyś przeczytał dokładniej stronę główną to byś wiedział że Lampard zagra na 100 % :P
Obstawiam ciężką przeprawę zakończoną minimalnym zwycięstwem londyńskich Niebieskich 1:0 bądź 2:1

KRUPIER 

Wysłany: Sro Sty 27, 2010 12:26 pm   

Birmingham teraz od dobrych kilku meczy nie przegralo,co najwyzej zanotowali kilka remisow.Generalnie wydaje mi sie ,ze spotkanie zostanie rozstrzygniete na kozysc Chelsea ,lub ewentualnie remis,jak remis to jedynie po 0;0.Jak Chelsea stzreli jakas bramke to wygra.

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sro Sty 27, 2010 2:30 pm   

A ja optymistycznie typuję 3-1 :wink:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Sty 27, 2010 10:41 pm   

Wynik jednak bardziej optymistyczny niż się wszyscy spodziewalismy. 3-0 z Birmingham i Nasza seria utrzymana, zaś passa gości przerwana. Bramki Flo i 2 x Lampard dały nam to okazałe zwycięstwo, które przywraca lidera na SB, a dodatkowo remis Arenalu na wyjeździe z Astonem i można być zadowolonym z dzisiejszego dnia. :razz: Brawo The Blues :!: :mrgreen:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Sty 27, 2010 10:53 pm   

Kolejne pewne zwycięstwo, aż się boję pomyśleć jak nasza gra będzie wyglądała z Drogbą i Essienem i jedyne czego się chyba można obawiać to żeby nie było za dobrze

corrny 
West Coast

Wysłany: Sro Sty 27, 2010 11:02 pm   

Cenne zwycięstwo z niełatwym rywalem, a co najważniejsze- w dobrym stylu i bez większych problemów. Brawa dla Maloudy, gra jak za Hiddinka. Dzisiaj, obok Cole'a, był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku. Obyśmy tylko utrzymali taką formę do meczu z Arsenalem, a o wynik będę spokojny.

Scenariusz na najbliższe dwa tygodnie:
- wygrywamy następne 4 mecze w lidze
- MU remisuje z Villa i Arsenalem
- Arsenal remisuje z Liverpoolem

I mamy 8 pkt. przewagi nad MU i 12 nad Arsenalem. bardzo prawdopodobne to jest :wink:

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 10:38 am   

Ojj gdyby się tak stało, byłoby świetnie. Co do tych Naszych meczy się nie boję i wiem, że jesteśmy w takiej formie, że 4 zwycięstwa są bardzo prawdopodobne, jednak nie wiem czy pozostałe warunki się spełnią, lecz napewno bym chciał. Nie potrafię ocenić formy ManU-raz przegrywają z City i Leeds, by w następnych meczach pokonać 4-0 Hull i 3-1 wcześniej wspominiane City. Arsenal również gra w kratkę i nigdy niewiadomo kiedy zagrają dobrze. :razz:
A co do Flo to wczoraj był dla mnie najlepszy-bardzo żywo grał, tworzył bardzo dużo zagrożenia-brawo, brawo i jeszcze raz brawo dla Francuza. A gdyby jeszcze skuteczność miał lepszą to miał jeszcze szanse, by podwyższyć swój dorobek bramkowy. Ale zatsanawiam się nad tym, co on pokazuje ostatnio po strzelonych bramkach- co oznacza te 7 :?: Wie ktoś :?: :mrgreen:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 2:25 pm   

Ojojoj, żebyście się tak nie rozpędzili z tymi marzeniami za bardzo :wink: Myślę, że jak co roku, los rzuci nam kłody pod nogi, i o mistrzostwo nie będziemy walczyli z przewagą ośmiu punktów, lecz góra dwóch-trzech.
Zwycięstwo oczywiście bardzo cieszy :wink: .

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi