Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: corrny
Nie Lut 07, 2010 7:43 pm
[FA] Preston North End vs Chelsea 22.01.2010r.
Autor Wiadomość
Kociek 

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 7:06 pm   [FA] Preston North End vs Chelsea 22.01.2010r.

Już jutro o godznie 13.45 czasu polskiego Preston podejmie Chelsea która w poprzedniej rundzie rozbiła Watford 5:0, ale Preston także miało niezłą strzelaninę, bo rozgromiło Colchester aż 7:0. Faworytem są oczywiście The Blues. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Chelsea będzie ogromną sensacją.
Prawdopodobny skład na jutro: Hilario, Paulo Ferreira, Alex, John Terry, Yury Zhirkov, Juliano Belletti, Michael Ballack, Frank Lampard, Deco, Nicolas Anelka, Daniel Sturridge.
A co Wy powiecie na temat jutrzejszego starcia?

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 7:39 pm   

Uważam, że zespół prowadzony przez syna Fergusona nie będzie w stanie nawet u siebie powalczyć z Nami o awans. Liczę na pewne zwyciestwo, gdyż rywal do wymagających nie należy. Obstawiam 3-0 dla Naszych. :mrgreen:

mateusztcv 

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 9:02 pm   

No Ja myślę że Nasi nie będą grali na 100% i wynik skromnie 0-2 do przodu :cfc2:

edit: Wie ktoś czy gdzieś można zobaczyć mecz (tv, net ) ?

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 9:18 pm   

Co do telewizji to się nie orientuje, a co do internetu(na którym też będę oglądał :razz: ), wejdź na: http://atdhe.net/ przed meczem i tam pewnie transmisja jakaś będzie. :mrgreen:

Kociek 

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 10:21 pm   

mateusztcv napisał/a:

edit: Wie ktoś czy gdzieś można zobaczyć mecz (tv, net ) ?

Co do telewizji to na Sportklubie+ ma być. A na necie napewno znajdą się jakieś linki. Jeśli nie dałbyś rady obejrzeć całego meczu to pewnie pojawi się w dziale z multimediami najszybciej jak się da. :wink:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 12:03 am   

Obstawiam 4 bramkową przewagę "The Blues". 4 bramkową-nieważne jaki wynik :wink:

wojtas-wiele 

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 4:19 pm   

Tylko 2:0 dla CHELSEA

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 4:21 pm   

Pewna wygrana na terenie rywali 2-0 starczy. :razz: Ważne, że jesteśmy w kolejnej rundzie i oby tak do finału a następnie zwycięstwa i obrony tego tytułu. :mrgreen:

mateusztcv 

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 4:52 pm   

No to trafnie wytypowałem a co do meczu to myślę, że nie ma co się dużo rozpisywać widoczna przewaga Niebieskich :)
Aby do przodu :cfc2:

Kociek 

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 5:23 pm   

Dobry mecz w wykonaniu naszych ulubieńców. Choć wynik nie zbyt wysoki to i tak cieszy. Zdarzały się błędy które mogły zakończyć się stratą bramki ale jednak tak się nie stało. Ciekawe co się stało Lampardowi, ale miejmy nadzieję że to nic poważnego. Teraz pozostaje czekać na kolejnego rywala.

[ Dodano: Sob Sty 23, 2010 5:24 pm ]
wojtas-wiele napisał/a:
Tylko 2:0 dla CHELSEA

Nie ma co narzekać, gra The Blues nie była taka jak w ostatnim meczu więc taki wynik jest jak najbardziej na miejscu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi