Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sro Lut 10, 2010 9:08 pm
[EPL] Chelsea vs Hull City 9.01.2010r.
Autor Wiadomość
Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Sty 20, 2010 3:34 pm   

tomilondyn napisał/a:
gdzie mozna sciagnac multimedia?

a to są już jakieś? :shock:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Sty 20, 2010 5:35 pm   

Mecz został przełożony z powodu zwych warunków atmosferycznych i nie został jeszcze rozegrany, więc w multimediach narazie nic nie znajdziecie. :razz:

Kociek 

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 2:38 pm   

To ja dam nową zapowiedź tego meczu. :wink:
Już dziś wieczorem o godzienie 20.45 Chelsea zmierzy się z Hull City w zaległym meczu Premier League. Chelsea ma obecnie punkt przewagi nad Manchesterem United i nie może sobie pozwolić na remis czy tez porażke. Raczej nie widze innego wyniku niż zwycięstwo, lecz Hull jest jednak zespołem nie obliczalnym. The Blues przekonali się o tym w zeszłym roku. W lutym bezbramkowo zremisowali na Stamford Bridge, a w sierpniu, także jako gospodarz, wygrali 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w samej końcówce. Jak wiadomo, Tygrysy szukają punktów zazwyczaj u siebie, bo na obcyh obiektach radzą sobie słabo.
Co do braków kadrowych to The Blues będą osłabieni brakiem Bellettiego, Bosingwy i Essiena.
Jak myślicie ? Czy to będzie mecz bezproblemowy czy raczej będzie podobnie jak w meczu z Burnley?

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 3:32 pm   

nie mam pojęcia, nie będzie łatwo, ale liczę na wygraną w okolicach 0:2 ;)

czesio1989 

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 7:26 pm   

Na tej stronie są zawsze odrazu po meczu Wszystkie bramki z Europejskich Boisk wiec pewnie tu znajdziecie dzis po meczu Bramki Chelsea :) http://www.gollive.pl

Kociek 

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 7:49 pm   

czesio1989 napisał/a:
Na tej stronie są zawsze odrazu po meczu Wszystkie bramki z Europejskich Boisk wiec pewnie tu znajdziecie dzis po meczu Bramki Chelsea :) http://www.gollive.pl

Tak? Akurat takie rzeczy nie są nam potrzebne do wiadomości. Jak chcesz się zareklamować to z kontaktuj się z ''władzami" tej strony a nie tylko spamujesz.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lut 03, 2010 3:26 pm   

A wracając do tematu, czyli do wczorajszego meczu jestem bardzo zawidzony. Liczyliśmy 3 pkt. z tego meczu i niestety się nie udało. 1-1 i ManU traci już tylko 2 pkt. a teraz mecz z Arsenalem. Nasi rywale nie są niby też w najwyższej formie jednak z tym co wczoraj pokazaliśmy to nie wiem ile ugralibyśmy w derbach z tym rywalem. Hull, gdyby grało troche skuteczniej to mogło zaliczyć 3 pkt, bardzo ważne dla nich do utrzymania się w lidze. Zagrali dobry mecz, ale nie usprawiedliwia to Naszej gry. Znów fatalnie zachowywaliśmy się przy stałych fragmentach gry dla rywali-zdobyli 1 bramkę po jednym z nich, a drugiej nie było tylko przez to, że 2 zawodników Hull przeszkodziło sobie nawzajem. Co do Drogby to również wczoraj bez formy po tym PNA, ale mam nadzieję, że złapie swój rytm już na mecz z Arsenalem, bo troche mu sił brakowało wczoraj, brakowało tej swieżości, tego wyjścia do piłki. Strzelił fajną bramkę z wolniaczka, ale dobry mecz wczoraj to jego nie był. No szkoda wczorajszych pkt... :neutral:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Sro Lut 03, 2010 6:55 pm   

Zagraliśmy słabo i na więcej niż remis na pewno nie zasłużyliśmy Nie zawsze będzie tak, że Drogba strzeli przypadkowego gola w 90 minucie :P . W tym meczu praktycznie nic nam nie wychodziło. Czasami wyglądało to tak jakbyśmy specjalnie podawali piłkę piłkarzom Hull.
Do tego 15 (?) bramka stracona po stałym fragmencie gry, miazga ;]. 2 pkt nad Manchesterem to bardzo mało patrząc na nasz terminarz, ale ManU raczej swoich wszystkich meczów do końca nie wygra, więc trzeba się cieszyć, że mamy dwa pkt nad nimi, niż do nich.

Btw. Bardzo frustrujące są zmiany Carlo. Kiedy zupełnie nam się gra nie układała to pierwsza zmiana kiedy była? w 70 minucie?

Czelsi 

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 3:19 pm   

Jak już wszyscy mówią - słaby mecz w naszym wykonaniu...
Jako,że moi poprzednicy powiedzieli co trzeba to ja tylko dodam plusy i minusy naszej gry:

Plusy:
- Cech - jak dla mnie nie miał szans przy bramce. Ogólnie dobry występ.
- Ivanovic - Od paru meczy pewny zawodnik na którego można śmiało stawiać.
-Terry - chyba ma coś do udowodnienia i pokazuje,że potrafi to zrobić :)
-Anelka - po co go zmieniać ? wtf? dlaa mnie dziwna zmiana...

Minusy:
-Drogba - bez obrazy ,ale dla mnie to jest paranoja.. dla mnie to nie jest zawodnik , który powinien grać w pierwszej 11 meczowej. To ,że ma te 15 bramek ? to nie odzwierciedla tego co gra przez 90min.. W tym meczu nie liczac to pewnie 90% strat przy 10% udanych to za mało jak na taka " gwiazde"

Lampard, Malouda, zirkov - chcieli ,ale sie nie udawalo .. szkoda. Ogolnie pozytywnie.

Joe Cole czemu nie zostal wpuszczony wczesniej ?;/ Takiego motoru napedowego nam brakuje. Szkoda,ze zmiany tak pozno zostaly przeprowadzone i szkoda ,ze CA troche lekcewazy takich rywali jak Hull City. No i brak Sturridge wczesniej , bo w ostatnich bodajze 10min to co on zrobi? Wielka szkoda ,bo moglo dalej byc 4pkt przewagi i bez zmartwien podchodzic do meczy z arsenalem..

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:26 pm   

Czelsi napisał/a:
-Anelka - po co go zmieniać ? wtf? dlaa mnie dziwna zmiana...

Po to, ze gral bardzo slabo, nic nie wnosząc do gry. Zmiana za pozno...

Czelsi napisał/a:
-Drogba - bez obrazy ,ale dla mnie to jest paranoja.. dla mnie to nie jest zawodnik , który powinien grać w pierwszej 11 meczowej. To ,że ma te 15 bramek ? to nie odzwierciedla tego co gra przez 90min.. W tym meczu nie liczac to pewnie 90% strat przy 10% udanych to za mało jak na taka " gwiazde"

Co ty kuva sie z innej planety urwales czy pomyliles Drogbe z Anelka. Gralismy ogolnie piach, ale akurat wiecej do gry wniosl Drogba, chocby dlatego, ze nie przegralismy 0-1.

Dla mnie jeden ogromny minus to Deco. Probowal rozgrywac, nie wychodzilo mu nic, tracil wszystko co sie dalo, jak juz probowal dograc to bylo to 30-metrowe bezsensowne podanie do przodu, ktore oczywiscie nie dotarlo do adresata. Chaotyczny, slaby, zenujacy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi