Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Sty 03, 2010 4:16 pm
[EPL] Chelsea vs Fulham 28.12.09r.
Autor Wiadomość
Fan102 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 8:07 pm   

Zgadzam sie z wami, ale II połowa naprawde fajna, ciekawa pamiętam tak od 50-55 min to dosrodkowanie za dosrodkowaniem bez przerwy groznie. Drogba naprawde sie napracował, pokazal jak bardzo będzie go nam brakowało, juz sie boję. Kurde , ale czy my nie mozemy zaczynac meczu tak samo jak II połowy ...? ładna ofesywna gra, przeciwnika zamyka sie na wlasnej polowie i strzelamy bramki.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 9:44 pm   

Moim zdaniem Kalou powinien grać jako skrzydłowy, wtedy idzie mu o niebo lepiej, a CA musi się zastanowić nad częstszym używaniem 4-3-3, szczególnie można to wykorzystać podczas PNA gdy nie będzie Drogby. Np. Anelka na środku, po bokach Joey, Sturridge, albo Zhirkov. Dziś można powiedzieć że Sturridge miał pecha, że to nie jemu będzie zaliczony gol, j/w uważam że druga połowa lepsza od 1szej, martwi mnie to że CA wierzy w Ballacka, gra tak słabo że płakać się chce, już lepszy byłby Kakuta, bo choćby on nie grał jakoś super, to nabyłby doświadczenia. Teraz należy przejść Watford w FA Cup i utrzymać lidera do lutego, aż wrócą Ci z PNA. Anelka się wyleczy na następny mecz, będzie lepiej (mam nadzieję)

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 11:23 pm   

Może wynik nie jest kosmiczny, ale wyszliśmy z tego małego kryzysu. Czas nabrac pewności siebie! Chelsea, ruszaj na Premier League!

Didi 
kompilator!

Wysłany: Wto Gru 29, 2009 1:15 am   

jojo8 napisał/a:
Może wynik nie jest kosmiczny, ale wyszliśmy z tego małego kryzysu

Spokojnie, jedna jaskółka wiosny nie czyni. Trzeba trochę zaczekać z takimi wywodami że wyszliśmy już z kryzysu.

Kociek 

Wysłany: Wto Gru 29, 2009 1:46 am   

Dokładnie, to był tylko jeden mecz, ale rzeczywiście do końca o niczym nie świadczy. Ale i tak łatwo nie było, przecież tak samo mogliśmy przegrać lub zremisować. Ale teraz nie pozostaje nic innego jak czekać do meczu z Watfordem w FA Cup i zobaczymy czy w tych rozgrywkach także nie będziemy mieli problemów, choć mam nadzieję że z takim przeciwnikiem powinniśmy poradzić sobie bez większych trudności.

wojtas-wiele 

Wysłany: Wto Gru 29, 2009 7:42 pm   

No druga połowa dużo lepsza :) Ale wygrana cieszy :lol:

[ Dodano: Wto Gru 29, 2009 8:36 pm ]
MEN'U przegrał ! Mamy 5 pkt przewagi

Kociek 

Wysłany: Wto Gru 29, 2009 9:51 pm   

wojtas-wiele napisał/a:

[ Dodano: Wto Gru 29, 2009 8:36 pm ]
MEN'U przegrał ! Mamy 5 pkt przewagi

Jak oni jutro dopiero grają :roll:

Fan102 

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 8:51 pm   

Zaraz będę patrzył wyniki gra juz Arsenal po 5' 0:0 z Portsmouth.
a niedługo Man utd- Wigan.

lampard_96 

Wysłany: Pią Sty 01, 2010 7:16 pm   

Macie racje wygrana cieszy, uratował nas Drogba i samobójczy gol Smallinga . Oby tak dalej! :cfc1:

Manu ograło Wigan 5:0 a Arsenal wygrał z Portsmouth 1:4 . :neutral:
Mamy 2 punkty przewagi nad Manchesterem i 4 nad Arsenalem. Bardzo potrzebna Chelsea będzie wygrana w następnym meczu ligowym.

Z CHELSEA NA ZAWSZE!!!!! :cfc1:

Mario718 

Wysłany: Pią Sty 01, 2010 10:29 pm   

moim zdaniem Chelsea zagrala przecietnie w meczu z Fulham moglo byc lepiej al dobrze ze wymeczyli to 2:1 i mam nadzieje ze w nastepnym meczu zagraja z wiekrzym spokoojem :cfc1:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi