Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Sty 03, 2010 4:16 pm
[EPL] Chelsea vs Fulham 28.12.09r.
Autor Wiadomość
Fan102 

Wysłany: Nie Gru 27, 2009 10:25 pm   [EPL] Chelsea vs Fulham 28.12.09r.

Witam !
Jakie wyniki obstawiacie?
i jaki skład widzicie?
Ps. Deco jest gotowy do gry?

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 2:06 pm   

Ja stawiam, że może wreszcie wymęczymy to 1-0, bo miejsca na kolejne potknięcia już nie ma. ManU juz tylko traci 2 pkt, Arsenal 4, ale ma 1 zaległy mecz, więc trzeba wreszcie wrócić do formy z początku sezonu. :razz:

Fan102 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 2:32 pm   

Sądzę ze damy rady i się odblokujemy , obstawiam 2;0

Didi 
kompilator!

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 2:46 pm   

Patrząc na wczorajsze wyniki i bliskość najgroźniejszych rywali to zgadzam się z Drogbą13 że na jakiekolwiek straty punktowe nie ma miejsca. Po prostu musimy to wygrać aby utrzymać bezpieczną odległość.
Mam nadzieję że moje oczy nie ujrzą w tym meczu nigdzie Belletiego i denerwującego mnie strasznie Niemca. Liczę na to że w końcu Zhirkov zagra od początku pod nieobecność Maloudy za czerwień, ale znając życie to zapewne w pomocy wyjdzie Ballaczek :???: J.Cole, Mikel i Lampard.

Dobra lece na drugą połówkę Tottenhamu z West Hamem a później oglądańsko wydarzeń w zachodnim Londynie :lol: . Trzymać kciuki za zwycięstwo.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 3:16 pm   

A ja nie wiem, nie obstawiam nic, mam po prostu nadzieję na jakiekolwiek zwycięstwo, nieważne w jakim stylu, w obojętne jakim składzie, niech strzeli obojętnie kto, nawet Cech...
Aha na przyszłość Fan102, jak piszesz zapowiedź tutaj na forum, to mógłbyś chociaż trochę rozwinąć swoją wypowiedź :P

Paulo19 

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 3:27 pm   

Liczę na skład:

Ivanovic Alex Terry Ashley

Mikel

Lampard Zhirkov

J. Cole

Kalou Drogba

Sądzę że wygramy skromnie, 2-1, 1-0 lub maksymalnie 2-0. Najbardziej obawiam się remisu :neutral: Musimy wygrać, tak jak napisał Didi, mnie też nie obchodzi kto byleby było zwycięstwo. Chociaż najlepiej by było gdyby strzelił Drogba kilka bramek...

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 3:38 pm   

no jak widać skład trochę inny, bardzo zaskakujący
Ivanovic, Ash i Alex na ławie, to mnie dziwi, wolałbym Zhirkova zamiast Ballacka, a obronę taką samą jak ostatnio...

Didi 
kompilator!

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 3:44 pm   

Boże Ferreira na prawej :sad: szkoda że jeszcze więcej obrońców nie ma na ławce.

Ps. widzę że przewidziałem zestawienie w pomocy.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 6:06 pm   

Wreszcie wygrana i do końca roku liderem będzie zespół The Blues. Dobra druga połowa w której lepiej wrzucaliśmy piłkę w pole karne rywali, lepiej wykonywalismy rożne i graliśmy skuteczniej. Tito swoją bramką wraca na lidera wśród strzelców, gdyż po meczu Tottenhamu spadł on na drugie miejsce, gdyż 14 ustrzelił Defoe, jednak Tito już wyrównał. :razz: Fatalnie dziś zagrali Ballack, Ferreira. Tych dwóch próbowało za wszelką cenę zagrać dobrą piłkę w pole karne rywali jednak sztuka ta była dla nich zatrudna, a też rzuty rożne Ballacka to była tragedia. Kalou grał dzisiaj w kratkę- pierwsza połowa porównywalna do tej 2 wcześniej przeze mnie wspomnianych, jednak w drugiej coś się starał, jednak jak dla mnie to też było za mało i musimy kupić kogoś jeszcze do ataku, bo Salomon to jedna wielka zagadka w ataku- nigdy nie wiadomo jak on zagra, co zrobi.
Jednak wreszcie jest wygrana: 2-1 i oby w 2010 roku Nasza gra była lepsza i byśmy grali obydwie połowy dobre a nie tylko jedną. :razz:

Didi 
kompilator!

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 6:29 pm   

To co dzisiaj się działo na Stamford Bridge przypomniało mi scenariusze wielu spotkań za kadencji Scolariego, czułem się dzisiaj dokladnie tak samo jak wtedy, ale co tu potrafiliśmy wygrać, tam z reguły w takich sytuacjach był remis bądź porażka.

Wygrana jak najbardziej zasłużona. Kiepsko zagraliśmy w pierwszej połowie, bez pomysłu, ale już w drugiej zaczeliśmy coś grać i to przyniosło pożądany efekt. Dobre zmiany Carlo. Całe szczęście że w pore się opamiętał i jakoś wybronil po błędnym wybraniu pierwszej jedenastki. Ferreira po prostu masakra, ja nie wiem co ten człowiek robi w Chelsea. Ballack po raz kolejny słabizna. Zdziwiła mnie postawa Sturridga, na prawdę dał dobrą zmianę, wniósł sporo ożywienia i po części załatwił nam jakże ważne 3 pkt, bo to po jego strzale piłka narobiła tyle zamieszania w polu karnym Fulham że aż w końcu odbita wpadła do siatki.
Oglądając mecz odniosłem wrażenie że Drogba specjalnie chciał dostać żółtą kartkę(a to odkopnął piłkę, przewracał się, dyskutował aż w koncu wykonał wślizg, który w efekcie dał mu napomnienie). Generalnie dobre posunięcie bo i tak nie zagra w następnym meczu bo jest PNA.

Szału nie ma, ale liczy się cenne zwycięstwo.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi