Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Pią Gru 25, 2009 10:24 pm
[EPL] West Ham vs. Chelsea 20.12.2009 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Gru 18, 2009 11:22 pm   [EPL] West Ham vs. Chelsea 20.12.2009 r.

Pomimo, iż ostatnio nie gramy jakoś bardzo dobrze to w niedziele na Upton Park znów nie powinniśmy mieć problemów z pokonaniem WHU zajmującego 19 pozycję w EPL.
My z ostatnich 5 meczy wygraliśmy tylko 1 a WHU również jak pokazuje tabela ni gra jakoś dobrze- w ostatnich 3 meczach jak pokonani schodzili 3 razy a w 3 ostatnich meczach u siebie stracili aż 9 goli. Więc my chyba nawet bez formy nie powinniśmy stracić punktów z Młotami. Zespół z Upton Park wygrał też najmniej meczy w tym sezonie z całej EPL- w swoich 17 meczach wygrali zaledwie 3 razy :!:
Sytuację gospodarzy pogarszają dodatkowo kontuzje. Z gry do stycznia wykluczony jest najlepszy strzelec zespołu, Carlton Cole. Z urazami zmagają się także Dyer, Behrami oraz Boa Morte. Do składu Chelsea powrócą natomiast odpoczywający w meczu z Portsmouth Joe Cole oraz Florent Malouda. Możliwe, że w pierwszym składzie zobaczymy także Didiera Drogbę i Ricardo Carvalho.
Przypuszczalne składy podawane przez anglia.goal.pl:
West Ham: Green; Spector, Da Costa, Upson, Ilunga; Collison, Parker, Kovac, Stanislas; Franco, Diamanti.
Chelsea: Cech; Ivanovich, Carvalho, Terry, A Cole; Mikel; Deco, Lampard; J Cole; Anelka, Drogba.
Sędzia: Mike Dean.
Więc widząc sytuację rywala nawet Nasz brak formy nie pozwala mi nawet pomyśleć o tym, że nie wygramy najbliższego meczu. Myślę, że wygramy 2-0 a może coś i wyżej, bo Didier wraca. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 10:25 am   

wydaje mi się że nie zagrają Deco i Joey razem
nie wiem też jak on (JC) i Malouda odpoczywali skoro weszli z ławki :P
będzie ciężko w tamtym roku też było, wgraliśmy tam tylko 1:0 i Cech obronił karnego :)
a u siebie bodajże zremisowaliśmy 1:1, ale to była era Scolariego

trzeba przede wszystkim zagrać lepiej niż z Pompey, w końcu nie stracić głupiej bramki, Didier wraca liczę na niewielkie zwycięstwo, max 2:0, na razie w derbach zawsze wygrywaliśmy 2 albo 3:0, więc liczę na to samo ;)

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 10:57 am   

jak im nie damy prezentów porównywalnych do tych z meczu z Evertonem i nie będą mieli fuksa jak Apoel czy Portsmouth to wygramy spokojnie. Wiadomo, jest Didier - jest impreza :)

Tez mysle, ze raczej Joe nie zagra z Deco, ale w sumie Ancelotti mówił, ze nie zagra Mikel albo Ballack, wiec w takiej sytuacji mamy do wyboru: Joey'a, Lampsa, Deco, Maloude i Mikela/Ballacka, bo nie wierze, ze zagra Matic... Ja chcialbym widziec cos takiego w pomocy: Mikel-Malouda-Lampard-Joey. Jako bardziej cofnietego widze tylko Obiego. Bramka, obrona i atak wiadomo :P Aha i fajnie by bylo zobaczyc w drugiej polowie Kakute... wystawienie go wcale nie jest wielkim ryzykiem, bo potrafi cos fajnego dac od siebie.

Mój typ: 0-3

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 9:08 pm   

No po dzisiejszym spotakniu Fulhamu z ManU Nasi nie będą mieli jutro problemów z motywacją. Jutro musimy wygrać. Będzie 2-0: Tito coś ustrzeli. :razz:

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 10:44 pm   

Moje skromne zdanie brzmi-wygramy 3-1.

wojtas-wiele 

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 7:04 pm   

Tylko 1:1 :( Ale już 4pkt przewagi nad MAN^u

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 7:05 pm   

Nikt z Nas nie chciał słyszeć przed meczem o innym wyniku niż zwycięstwo- nieważne jak wysokie ważne, żeby było, a tu taka wpadka. 1-1 to słaby rezultat z takim rywalem i zamiast wykorzystać wpadkę ManU powiększamy przewagę tylko o 1 pkt ze słabszym rywalem. Wielka szkoda i musi się wreszcie coś zmienić, bo nie wiem jak długo grupa pościgowa będzie tak głupio tracić punkty. :neutral:

corrny 
West Coast

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 7:07 pm   

DROGBA13 napisał/a:
wpadka

Nie nazwałbym tego wpadką.

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

ozzy141 

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 8:10 pm   

Nie no zła passa trwa nadal, gdzie ta łatwość zdobywania bramek z początku sezonu?
Gol z karnego szczerze mało mnie cieszy, dobrze że nie przegraliśmy tego meczu.

Mam nadzieje że w następnym meczu chelsea pokaże jak gra lider...
:cfc1: for ever.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Nie Gru 20, 2009 8:12 pm   

Kolejny słaby mecz, kolejna strata punktów... Miejmy nadzieję, że ten kryzys niedługo przejdzie, bo nie wyobrażam sobie naszej gry podczas PNA.
Kolejny słaby mecz Kalou ( w ogóle miał jakiś dobry??)i Ballacka. Do tego grona dołączył także J.Cole, który partaczył dzisiaj niemiłosiernie. Są też pozytywy, bo z dobrej strony pokazał się Cech, Lampard ( który strzelił 3 karne ;d), Sturridge który sporo namieszał i wywalczył rzut karny, oraz Zhirkov.

Szkoda, że powiększyliśmy swoją przewagę nad Manu tylko o jeden punkt, bo mecz jak najbardziej mogliśmy wygrać.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi