Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Mar 21, 2010 11:30 pm
[CL] Inter Milan vs. Chelsea FC 24.02.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 10:45 pm   

Miało być 2-1 i jest tylko, że to miało być dla Nas. Spodziewałem się lepszej gry The Blues, lepszego Drogby, a tu niestety się nie udało. Szkoda też straty Cecha. Oby w rewanżu było lepiej. Chciałbym 2-0 dla Nas.

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 10:49 pm   

Niestety, pierwszy mecz przegrywamy na San Siro 1-2. Nie jest źle, aczkolwiek porażka nigdy nie satysfakcjonuje. Co do zawodników, oto moja propozycja oceny w skali 1-10
1.Cech-4
2.Carvalho-6
3.Ivanowic-7
4.Terry-4
5.Ballack-3
6.Obi Mikel-3
7.Lampard-4
8.Malouda-4
9.Kalou-3
10.Drogba-3
11.Anelka-3
Oceniałem tylko podstawową jedenastkę, gdyż zarówno Strurridge jak i Hilario nie mieli okazji się zaprezentować. Podsumowując: w ataku słabo, w obronie dziury, które trzeba załatać do 16 marca. Pozostaje mieć nadzieję, że w Londynie, będziemy cieszyć się z awansu :wink: .

true_blue 

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 10:51 pm   

mecz od poczatku ulozyl sie po mysli Wlochow, po wymanewrowaniu Terry'ego zdobyli bramke i mogli spokojnie grac 'po swojemu', czyli niemal w komplecie na wlasnej polowie, czekajac na okazje do kontry (mozemy dziekowac Eto'o za wybitne spartolenie okazji jaka jeszcze grajac w FCB wykorzystalby stojac tylem). w 2iej polowie nie liczac krotkotrwalego stanu 1:1 obraz gry wygladal podobnie.
bardzo rozczarowal Lampard (a wlasciwie jego brak na boisku, rozgrywanie pilki probowal brac na siebie Anelka biegajac po calym placu gry), rowniez Terry nie powinien dac sie tak latwo zmylic Milito, Drogba takze nie pokazal nic godnego uwagi poza rzutem wolnym w 1szej polowie, ktory o malo co nie zamienil sie w gola, decyzja o wpuszczeniu Sturridge'a byla rownie trafiona co strzal Ballacka 'na zamkniecie' akcji po ostatnim kornerze.
na plus na pewno Ivanovich, ktory 'zaskoczyl' w 2iej polowie i wypracowal piekna bramke zdobyta przez Kalou, ktory - gdyby nie zolta kartka i czeste sytuacje stykowe z rywalami - powinien zostac do konca meczu na boisku (szczegolnie szkoda niepodyktowanego za faul na nim rzutu karnego - znow w meczu CFC w LM sedzia pokazuje sie z negatywnej strony).
miare pecha dopelnil fakt kontuzji Petra Cecha i choc nie wiadomo do konca co stalo sie z jego kolanem, wygladalo to jednak na...koniec sezonu w jego wykonaniu. oby Hilario stanal na wysokosci zadania w rewanzu (i oby dalej), a takze w najwazniejszym, finalnym etapie EPL.
wynik 1:2 korzystny absolutnie nie jest ale stwarza nie az tak zly podklad pod mecz na SB, pod warunkiem ze Chelsea zagra lepiej w srodku pola i w ofensywie - The Blues musza zdobyc bramke jako pierwsi i to najlepiej wiecej niz 1.
Ostatnio zmieniony przez true_blue Sro Lut 24, 2010 11:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Czelsi 

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 11:02 pm   

Bez kitu tak slabo to nie pamietam kiedy gralismy... Nazwisko "Lampard" to chyba 2-3 razy uslyszalem w tym meczu... Zreszta szkoda komentowac o to moje oceny:
1.Cech-5
2.Carvalho-6
3.Ivanowic-7
4.Terry-5
5.Ballack-4
6.Obi Mikel-4
7.Lampard-2
8.Malouda-6
9.Kalou-5
10.Drogba-2
11.Anelka-2

Boje sie jednego ,ze mozemy odpasc... Bo zauwazmy ,ze z druzynami lepszymi zazwyczaj nasze dobre aukcje/bramki opieraja sie na grze z kontry. Inter wygral i wie ,ze remis im wystarczy,wiec beda grac uwaznie i bronic swego.A zreszta bedzie co bedzie,ale i tak wierzyc trzeba !!! :cfc1: Wiecej ambicji !!

P.S Joe Cole czemu on sie nie pojawil czemu ? lampard kompletnie nic nie gral czemu nie zostal zmieniony? czemu tak pozno ta zmiana sturridge? Carlo obudz sie prosze;/

Kociek 

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 11:42 pm   

Niestety spotkała Nas przykra porażka 2:1, do tego jakaś kontuzja Cecha. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Szkoda że Paulo Ferreira nie mógł zagrać na lewej obronie a tak to Malouda zagrałby zamiast Kalou który oprócz bramki za dużó nie pokazał. I tego jego rażące błedy mogły doprowadzić do nerwicy. No cóż, ale Ferreira nie został zgłoszony do tych rozgrywek. Drogba dzisiaj też grał jakoś tak chaotycznie, mógł trochę więcej podawać. Chyba za wszelką cenę chciał zdobyć bramkę która byłaby zapisana na jego konto. Ale patrząc w kontekście rewanżu na Stamford Bridge wynik nie jest zły, więc aż tak chyba nie trzeba rozpaczać. Mam nadzieję, że w tym meczu zagra już Michael Essien którego mi koniecznie brakuje.

corrny 
West Coast

Wysłany: Czw Lut 25, 2010 1:16 pm   

Wynik nie jest zły, ale mogło być lepiej. Fatalnie spisała się nasza obrona, Terry nabrany na najprostszy zwód świata, przy drugiej bramce nikt nie raczył pokryć Cambiasso, który spokojnie oddaje dwa strzały. Nie mam pretensji do naszych napastników, bo obrona Interu zagrała fantastycznie. Szkoda, że uderzenie Drogby z wolnego nie wpadło, bo może inaczej by się to potoczyło. Najważniejsze, że strzeliliśmy bramkę. U siebie powinno być o wiele lepiej.

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

sznyta88 

Wysłany: Czw Lut 25, 2010 7:56 pm   

jak to mawiaja, " Wlosi strzelaja bramke, i mecz sie konczy ". A przy prowadzeniu zaparkowali autobus klubowy na 16m.
Zabraklo Essiena i jego bombek z za pola karnego, zabraklo gry Ballacka i Lamparda ktorzy powinni wziasc gre na wlasne barki. Przyklad " wjazd Ivanovic'ia pod pole karne i juz okazja strzelecka ". Pod koniec meczu Anelka robil za srodkowego pomocnika i napastnika...
byl chaos...
mam nadzieje ze na Stamford pokazemy prawdziwa sile ognia, by nabrac wiecej optymizmu przed nastepnymi meczami :)

Blue Blue Blue !!! :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1:

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 11:38 pm   

A tu-co Nasz były mówi o rewanżu z Nami:
Cytat:
Były trener Chelsea Londyn, a obecnie Interu Mediolan, Jose Mourinho stwierdził w jednym z wywiadów, że powrót na Stamford Bridge, gdzie Nerazzurri stoczą z The Blues bój o 1/4 finału Ligi Mistrzów będzie dla niego nie łatwym przeżyciem, jednak Portugalczyk zapewnia, że całym sercem będzie za swoją obecną drużyną.

- Dobrą rzeczą jest to, że nie będę musiał przebyć dużej odległości, gdyż na Stamford szatnię z ławką rezerwowych dzieli nie więcej jak pięć metrów - mówił Mourinho - Dzięki temu nie będę musiał wczuwać się w atmosferę panującą na trybunach, w emocje fanów The Blues przybyłych na ten mecz. Będę mógł po prostu usiąść na ławce i grać swoją grę. Moi zawodnicy walczą na boisku, a ja wraz z nimi poza nim. Jednak oni są ważniejsi- mecze wygrywa się na boisku, nie na ławce. Będę w Londynie i moje serce będzie biło dla Interu. Jestem w końcu profesjonalistą. Pamiętam jednak o czasie, który spędziłem w
Chelsea - zapewnił The Special One.

źródło : FootballItalia.net

Pełen profesionalizm. Dla mnie jeden z najlepszych trenerów i napewno chciałbym żeby jeszcze kiedyś poczuł "atmosferę panującą na trybunach, emocje fanów" jako ponownie trener The Blues. Ja też pamiętam o czasie, który u Nas spędził i bardzo dziękuję za to i chciałbym jeszcze, jednak sorry, ale w rewanżu to CHELSEA górą-MADRYT-rezerwujcie miejsca dla Niebieskich-majowy finał będzie Nasz. :cfc1:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi