Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Nie Mar 21, 2010 11:30 pm
[CL] Inter Milan vs. Chelsea FC 24.02.2010 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Lut 19, 2010 10:36 pm   

Ja nie mogę się doczekąć tego meczu w którym zmierzymy się z Jose. Dla mnie to wielki trener, którego bardzo szanuję i lubię. Liczę na fantastyczne widowisko, które te 2 zespoły są w stanie Nam zapewnić. Pierwsze spotkania 1/8 CL obfitowały w wiele emocji-odbyły się 4 bardzo fajne mecze w tym fenomenalne spotkanie nieskutecznego Milanu z bardzo skutecznym ManU.
Jednak przede wszystkim ważny jest wynik-ważniejszy niż piękne zagrania itp. Chciałbym, co oczywiste wygranej, jednak wiem, że naprzeciw Nam stanie zespół, który w tym roku ma za zadanie osiągnąć coś w CL, w której w ostatnich latach odnaleźć się nie mogli. Mają bardzo dobry skład, którym dowodzi świetny coach, który jest w stanie z tych zawodników zrobić fajny, mocny zespół. Jednak w żadnym razie nie sądzę, iż jesteśmy na straconej pozycji. Mamy lepszy zespół, który również chce w tym roku dojść bardzo daleko w CL(czyt. wygrać pierwszy raz w hisotrii). Wydaje się, że jesteśmy faworytami nawet w Mediolanie. Liczę, że postaramy się już tu o wygraną i strzelimy 1 może 2 bramki, które utrudnią zdecydowanie zadanie Interowi. Jose podkreśla, że zna dobrze Chelsea, że wie, iż jest to świetny zespół, jednak my też znamy go i liczę, iż równiez wykorzystamy dobrze swoją wiedzę i pokonamy Mediolańczyków.
Ciekaw też jestem jak spiszemy się w meczu z Wolves, który mam nadzieję pokaże Nam, że znajdujemy się w naprawdę dobrej formie, gdyż po stratach pkt. w ostatnim czasie z Hull i Evertonem chciałbym się upewnić, że wszystko jest ok.
Obstawiam 1-0, bądź (co bym wolał) 2-1, które będzie gorszym wynikiem dla Interu. Już nie mogę się doczekać tych meczy, które mam nadzieję dobrze rozpoczną Naszą batalię o to, by podajże w sobotni, majowy wieczór udowodnić, że jesteśmy najlepszym zespołem w Europie i oby w tym roku żaden sędzia Nam nie przeszkadzał, nie chciał stać się główną gwiazdą Naszych meczy a Europa będzie Nasza :!: :mrgreen:

true_blue 

Wysłany: Pią Lut 19, 2010 11:59 pm   

24 lutego odbedzie sie 1sza odslona naprawde zacietego pojedynku, w ktorej moim zdaniem padnie wynik remisowy (0:0, 1:1).
ciezko wytypowac, ktora z druzyn ma wieksze szanse na koncowy triumf w dwumeczu, gdyz zarowno Ancelotti swietnie zna Inter, jak i Mourinho Chelsea. ponadto, obie druzyny maja zblizony potencjal kadrowy (aczkolwiek, co do przytoczonej przez DROGBA13 analizy, uwazam ze nasza linia pomocy goruje nad wloska).
takze na obu zespolach spoczywa ogromna presja wyniku - Inter ma niesamowite parcie, aby w koncu ugrac cos w CL (Moratti glownie po to zatrudnil Jose, a pozegnal sie z triumfujacym ale tylko na krajowym podworku Mancinim), natomiast The Blues (Roman^^) pragna w koncu ponownie dostac sie do finalu i tym razem go nie przegrac.
w meczu na San Siro bierzmy przyklad z ManU, liczmy na dobre sedziowanie i...oby Inter byl naszym 1szym i nie ostatnim przystankiem w fazie play off ;)

keicam 

Wysłany: Sob Lut 20, 2010 6:03 pm   

Czy wybiera sie ktos do Mediolanu ?
Jezeli tak prosze o kontaky Ja mam samolot z Katowic w srode o 6.05 rano.
Always Blue !!!

Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 6:59 pm   

wejdz na forum stowarzyszenia
http://chpl.linuxpl.eu/forum/index.php
kilka ludzi leci na ten mecz;) i z tego co wiem tym samym samolotem

http://asot-only.pl/

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Nie Lut 21, 2010 7:46 pm   

Macie rację. Liga włoska to nie to samo co Premiership. Włosi grają ociężale,ich gra rzadko wprawia w zachwyt. Do czego zmierzam? Jeśli zagramy ofensywnie od pierwszych minut, narzucimy im własny styl gry, to witam w 1/4! :cfc1:

JFH 

Wysłany: Pon Lut 22, 2010 11:49 am   

keicam napisał/a:
Czy wybiera sie ktos do Mediolanu ?
Jezeli tak prosze o kontaky Ja mam samolot z Katowic w srode o 6.05 rano.
Always Blue !!
Frankieciara napisał/a:
wejdz na forum stowarzyszenia
http://chpl.linuxpl.eu/forum/index.php
kilka ludzi leci na ten mecz;) i z tego co wiem tym samym samolotem
dokłądnie tak !!

odezwij sie, kontakt na pw

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Wto Lut 23, 2010 5:06 pm   

Mecz już jutro. Spodziewam się wielkiej walki z obu stron. Mam nadzieję, że konfrontacja w Mediolanie przebiegnie po myśli The Blues. Pozostaje tylko trzymać kciuki!

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Lut 23, 2010 8:36 pm   

Cytat:
Jednym z największych wydarzeń tej fazy rozgrywek Ligi Mistrzów będzie spotkanie mistrza Włoch Interu Mediolan prowadzonego przez Jose Mourinho ze zmierzającą po mistrzostwo Anglii Chelsea Londyn, czyli byłą ekipą portugalskiego szkoleniowca.
The Special One z The Blues rozstał się 20 września 2007 roku, po czym po kilkumiesięcznej przerwie zdecydował się na przygodę z Interem Mediolan. We Włoszech poza ciągłymi kłótniami z arbitrami oraz prezydentami i działaczami innych klubów udało mu się wywalczyć do tej pory jedynie mistrzostwo i Superpuchar kraju, co patrząc na ostatnie obfite lata w wykonaniu Nerazzurrich, w których tradycyjnie dostarczali oni Scudetto do niebiesko-czarnej części Mediolanu, nie jest osiągnięciem szczególnym.
Niedawno po drugiej stronie barykady działał Carlo Anceotti, czyli aktualny szkoleniowiec prowadzącej w tabeli Premier League Chelsea. 50-letni opiekun po niemal ośmiu latach pracy z Milanem zdecydował się podjąć kolejnego wyzwania i po raz pierwszy w karierze objął drużynę zagraniczną. Efekt jego pracy jest niemal natychmiastowy, bo już w pierwszym roku Ancelotti ma szansę na wywalczenie mistrzostwa kraju, wygranie Ligi Mistrzów oraz zdobycie Pucharu Anglii, a jedynym trofeum na jakie nie ma już nadziei pozostaje Puchar Ligi.
Priorytetowe pozostają jednak dwa pierwsze cele, czyli triumf na krajowym podwórku i zwycięstwo na arenie europejskiej. Zresztą oba kluby, które dane nam będzie oglądać w środę na boisku czekają na upragniony sukces w Lidze Mistrzów z wielkim utęsknieniem. Chelsea jeszcze nigdy w swojej historii nie wygrała najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie, a Inter na triumf w nich czeka od 1965 roku, gdy jeszcze były nazywane Pucharem Europy Mistrzów Krajowych.
Zresztą zwycięstwo w tych rozgrywkach było celem jaki Massimo Moratti, prezydent Interu, postawił Mourinho, gdy ten obejmował jego drużynę przed poprzednim sezonem. Portugalczyk na razie nie był w stanie spełnić oczekiwań w pierwszym sezonie pracy odpadając już w 1/8 finału, po dwumeczu z Manchesterem United. Co więcej w konfrontacjach z największymi europejskiego futbolu, z którymi w ostatnich dwóch latach mierzył się zespół z Mediolanu, Interowi ani razu nie udało się zdobyć gola, remisując na swoim terenie 0:0 z Manchesterem United i Barceloną oraz przegrywając na wyjazdach z tymi drużynami w stosunku 0:2.
Tym razem także to nie mediolańczycy są faworytem dwumeczu, jednak mało jest śmiałków, którzy z góry skazywaliby ich na odpadniecie z Ligi Mistrzów. Inter pod wodzą Mourinho teoretycznie nie spełnia pokładanych w nim nadziei, ale specjaliści podkreślają, że Portugalczyk w ciągu kilkunastu miesięcy pracy zdecydowanie podniósł jakość piłkarską mistrza Włoch, co może zaprocentować w kolejnych latach. Najwięksi optymiści po stronie włoskiej liczą oczywiście także, że szkoleniowiec bezbłędnie wskaże słabe strony swoich byłych podopiecznych i w pojedynku przeciw nim nastawi perfekcyjnie zawodników Interu. Naszym zdaniem ten mecz zakończy się jednak remisem.
Typ Goal.pl: 0:0
źródło : Goal.pl

Tu kolejna analiza tych meczy, które przez wielu sa uznawane za największe hity 1/8 CL. Co do ostatnich meczy obydwu zespołów to nie grają one swoich 100 %, jednakże gra Interu wydaje się trochę słabsza. Ostatnie 3 mecze Mediolańczyków zakończone zostały remisami. Obydwa zespoły mają trochę problemów kadrowych, co może mieć spore znaczenie dla losów tych spotkań, jednak ja uważam, że z tego dwumeczu to My wyjdziemy zwycięsko.
Jutro obstawiam 2-1 dla Nas i kolejne trafienia Tito, który jest w wysokiej formie(fajnie by było gdybym znów trafił wynik i Naszych strzelców, jak w meczu z Wolves :razz: ).

Adek goku 

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 6:01 pm   

Jak nic 1:3 dla Chelsea ! :D

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Lut 24, 2010 6:46 pm   

pozostały 2h bez jednej minuty :D
mam nadzieję na zwycięstwo ew. remis :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi