Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sro Gru 23, 2009 12:49 am
[EPL] Chelsea vs. Portsmouth 16.12.2009 r.
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 10:04 pm   [EPL] Chelsea vs. Portsmouth 16.12.2009 r.

Już jutro o 20:45 u siebie podejmiemy ustatnie w tabeli Portsmouth prowadzone przez dobrze nam znanego A.Granta. Strata pkt. w tym meczu nie wchodzi w grę- jutro mam nadzieję, że wygramy, gdyż ostatnie zwycięstwo zaliczyliśmy 29.11 :!:
Nasi rywale w ostatnich 2 kolejkach zdobyli 4 pkt. i ich celem na ten sezon jest utrzymanie.
Dotychczasowo w spotkaniach z Portsmouth wiodło nam się bardzo dobrze- wygraliśmy 12 z 13 ostatnich spotkań strzelając 29 goli a tracąc 2. Więc mam nadzieję, że podtrzymamy tą dobrą passę.
Liczę jutro na Naszą dobrą grę i 2-0 oraz kolejną brameczkę Tito, który walczy o koronę króla strzelców i spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. :mrgreen:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 10:09 pm   

Najważniejsze to wygrać i podnieść się z tego kryzysu. Teraz nie jest ważne, czy wygramy 2 : 0, czy 10 : 0 , liczy się zwycięstwo. Zobaczymy też, czy przez ten krótki czas piłkarze nauczyli się czegoś nowego jeżeli chodzi o stałe fragmenty gry, bo takie błedy jakie byly w meczu z Evertonem są niedopuszczalne jeżeli chcemy wygrać ligę.

Innym, ciekawym wydarzeniem będzie powrót na Stamford Avrama Granta, który przez niektórych uważany jest za bardzo dobrego trenera, który nas wprowadził po raz pierwszy do finału Ligi Mistrzów, a przez innych słabym, mającym dużo szczęścia i dobrych asystentów pionkiem ;d

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 10:17 pm   

Ja Avrama szanuję bardzo, doceniam go za pracę wykonaną na SB i według mnie to dobry trener jednak nie musi tego pokazywać jutro. :razz: Ale liczę, że udowodni późniejszymi meczami, że ten wynik jaki zrobił z Chelsea to nie był przypadek i miał w tym swój spory udział.

Kociek 

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 10:53 pm   

Zwycięstwo z Portsmouth jutro jest konieczne, dzisiaj ManU wygrało z Wolves, więc dogonili nas punktowo, dlatego należałoby troszkę odskoczyć i w końcu przerwać niemoc zwycięstw. Byłbym zadowolony gdyby Drogba zdobył kolejną brameczkę i zrobił kolejny krok w walce o tytuł króla strzelców. :smile:

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 4:44 pm   

wygrana musi byc, nie mozna bardzo slabemu portsmouth oddac punktów... sklad pewnie bedzie najmocniejszy z mozliwych, wiec nie widzę przeszkod, bo limit pecha wyczerpał sie w meczu z evertonem. najlepiej prowadzic do polowy z 3-0 i dac szasne mlodym ;]

Patryk napisał/a:
Teraz nie jest ważne, czy wygramy 2 : 0, czy 10 : 0

ja bym wolał 10 ;p

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 5:19 pm   

racja nie ma opcji żeby przegrać czy zremisować tylko zwycięstwo wchodzi w grę, a najlepiej do 0, bo 2.5 gola tracone średnio w ostatnich 4 meczach nie wygląda za fajnie

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 10:42 pm   

Wreszcie wygrana. 2-1 jednak spodziewałem się czegoś więcej po Naszych. :neutral: Liczę, że jak Didier wrócie będzie lepiej. :razz:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 10:48 pm   

No i po mękach zwycięstwo, dobra gra Alexa (dużo lepszy od Terry'ego dzisiaj) i Ivanovicia, wykorzystany karny Lamparda, dobra zmiana Boriniego. Trzeba powiedzieć że nie było dobrze, ale o to miałbym pretensje gdybyśmy nie wygrali, a tak to 3 pkt. są, Arsenal znowu je stracił, jest git. Teraz czas na derby na Upton Park, tam pewnie będzie trudniej, ale znowu 3 pkt. są konieczne :)

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 10:56 pm   

Z Drogbą, czyli bez Kalou nie powinno byc źle... Dzis zagralismy srednio zle, ale wazne 3 pkt. Fajnie, ze wrocil Alex, bo bedzie wazny w dalszej części sezonu, nawet jesli to Riccy bedzie gral obok Johna w pierwszym. Bedzie dobrze, Carefree! :)

Kicky 

Wysłany: Sro Gru 16, 2009 11:00 pm   

Musi być lepiej. W końcu się przełamaliśmy. Męczyliśmy się sporo; nie myślałem, że aż tyle kłopotów będziemy mieli z ostatnią drużyną w tabeli. Powinno Nas to zmotywować do lepszej gry, a za tydzień musimy wygrać na West Hamie i przesiedzieć półmetek na foteliku lidera.

"Wszyscy czekają aż Chelsea przestanie wygrywać. Kiedy w końcu przegramy ogłoszą święto narodowe. Jesteśmy na to gotowi."

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi