Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Lauri
Sro Gru 23, 2009 12:49 am
[EPL] Chelsea vs Everton 12.12.09r.
Autor Wiadomość
Kociek 

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 7:41 pm   [EPL] Chelsea vs Everton 12.12.09r.

Po zakończeniu fazy grupowej wracamy na angielskie boiska aby ponownie śledzić rozgrywki Premiership.
Już jutro o godzinie 16.00 czasu polskiego na Stamford Bridge The Blues podejmą Everton który obecnie zajmuje 15. miejsce w lidze. Więc wydaje się, że Chelsea nie powinna mieć problemów z tą ekipą. Jak już wiadomo w zabraknie w tym meczu Essiena który zmaga się z kontuzją, ale pewnie któryś z trójki Ballack, Deco lub Obi Mikel godnie go zastąpi.

A wy jak myślicie, czy ostatnie problemy ze zwycięstwami mogą zaszkodzić jutro ekipie Carlo w zwycięstwie?

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 7:46 pm   

Myślę, że jutro już nie powinniśmy stracić punktów. Mecz ze słabo grającym Evertonem nie powinnien sprawić nam problemów i wynik 2-0 dla Nas jest chyba najbardziej prawdopodobny. :razz:

piotr94 
my heart is blue

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 7:59 pm   

Licze na zwycięstwo bo strata punktów może kosztowac nas stratę pozycjii lidera. obstawiam 3-1 dla nas :cfc2:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 8:49 pm   

a ja obstawiam 1:0 2:1 max pomęczymy się pewnie...
a Everton ostatnio zremisował z Tottenhamem mimo że przegrywał już 0:2 więc nie powiedziałbym że taki słaby jest ;)
dobrze że nie zagra Cahill

jojo8 
Zrzędliwy dzieciak

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 9:39 am   

Powiem krótko - 2-1 dla Niebieskich.

Salem 

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 1:32 pm   

Chelsea wraca do dawnej formy i rozprawia się z przyjezdnym Evertonem 3:0. Takie są moje prognozy :mrgreen: Everton to jedna z największych niespodzianek tego sezonu, miała być walka o tytuł best of the rest, tymczasem co prawda ich zespół walczy ale o to aby nie być na spadku tabeli. Owszem mieli w tym sezonie przebłyski, ale to samo tyczy się Boltonu, West Hamu czy Pompey nie góra niż 2 kolejki.

ChelseaFan88 
lets Go Chelsea !!!!

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 4:26 pm   

2 do 2 przepiekne bledy w obronie brawo (macie swoja super obrone z ivanoviczem pogratulowac tylko bez Bosingwy sypie sie bo Ivanowicz to slabe ogniwo zreszta reszta tez nic nie gra )

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 7:43 pm   

ChelseaFan88 napisał/a:
2 do 2 przepiekne bledy w obronie brawo (macie swoja super obrone z ivanoviczem pogratulowac tylko bez Bosingwy sypie sie bo Ivanowicz to slabe ogniwo zreszta reszta tez nic nie gra )

Nie oglądałem meczu, ale widzę po relacji i ocenach że Ivanović zagrał akurat dobrze, a słabo Terry i Carvalho, więc nie zwalaj na Branko ;]

Co do meczu to widać po wyniku, że nie zagraliśmy dobrze, rzadko tracimy 3 gole u siebie...

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 8:53 pm   

Też niestety nie oglądałem meczu, ale odrobię go tak jak i mecz z City już odrobiłem. :razz:
Niestety tracimy punkty u siebie po 2 pechowych bramkach. Wynik 3-3 i stracone 2 pkt. bo inaczej tego nazwać nie umiem. Jednak jak pozostałe wyniki tej kolejki pokazały to jednak nie odczujemy tak bardzo tego remisu, gdyż Aston Villa podbiło Old Trafford wygrywając 1-0. Ale nie wiem jak długo będzie nam to szczęście sprzyjało- trzeba wreszcie grać samemu a nie liczyć na innych. Więc mam nadzieję, że od meczu z Portsmouth(którego trenerem jest "Nasz były" A.Grant) zaczniemy piękną serię zwycięstw. :razz:

Fajder 

Wysłany: Sob Gru 12, 2009 8:54 pm   

Branko zaliczył 2 asysty,przy 2gim golu Didiera i przy rożnym gdzie Anelka zdobył gola.A w obronie też grał dobrze.
Zacznijmy od Bellettiego...Nie wiem po jaką cholere Carlo ciągle go wystawia,już lepszy byłby Paulo:P Bella wszedł,pobiegał,wrzucił z autu i tyle z niego było pożytku.
Niepokoi mnie natomiast forma Lamparda,od casu meczu z Arsenalem g...robi w pomocy,niewidoczny-Już lepiej żebhy zamiast niego zagrał w meczu z Pompeys chociażby Gael albo Flo.(A może Matić,skoro tak dobrze się sprawuje na treningach:) )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi