Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Holenderska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
Roben

Wysłany: Pon Paź 23, 2006 3:40 pm   

Ja mam kolege który jest fanem tego klubu i z tego co wiem i słyszę jest to bardzo dobry zespół i ma wielu fantastycznych piłkarzy których ja też lubie.Ale i tak najleprza jest CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

amsterdam018

Wysłany: Pon Lis 13, 2006 4:17 pm   

Roben napisał/a:
.Ale i tak najleprza jest CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Tylko że ajax ma tradycje , kibiców i znakomitą szkólke młodzież a chelsea nie ma . Tradycji brak , kibice są ale ile prawidziwych to nidgy nie wiem szacunek dla prawdziwych pogarda dla sztucznych . Szkólki jak tako nie ma zreszta w tym punkcie więcej złosci tak do arsenalu iż do chelsea

maciek 

Wysłany: Pon Lis 13, 2006 6:22 pm   

Roben napisał/a:
Ja mam kolege który jest fanem tego klubu i z tego co wiem i słyszę jest to bardzo dobry zespół i ma wielu fantastycznych piłkarzy których ja też lubie.Ale i tak najleprza jest CHELSEA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podobnie jak amsterdam018, sądzę że pod względem tradycji Chelsea (trzeba o przyznać) jest zespołem gorszym od Ajaxu. "Najsławniejszymi kibicami" byli i są HeadHunters i oni szczycą się tylko bójkami, a to nie jest nic wielkiego, bo każdy może zrobić rozróbę w jakimś barze, czy w parku, jednakże trzeba przyznać, że wiele ludzi czuje do nich respekt. Odnośnie szkółki piłkarskiej to według mnie Ajax Amsterdam ma najlepszą szkółkę piłkarską na świecie. Z niej wyszło wielu znakomitych piłkarzy, przykład Denis Bergkamp. Reasumując moją wypowiedź osoba, która ma na celu napisanie posta w stylu: "CZELSI IS DE BEST, ja wole zozole itp." powinna się trzy razy dokładnie zastanowić przed napisaniem swojego zdania.

amsterdam018

Wysłany: Pon Lis 13, 2006 9:04 pm   

Teraz chelsea nie ma myśleć o wygraniu Lm lub Premieship (choc to bym pomogło) . Tylko o tym jak utrzymać klub gdy romek odejdzie bo ten czas bedzie najtrudniejszy dla chelsea ( a kiedyś nie będe ).
Co by było jak bym chelsea spadła do 2 ligi jak juve ( za kupowanie lub coś podobnego). Ilu piłkarzy zostanie ??? Ilu kibiców zostawie ??? Tylko Prawdziwi Więc chwała kibicą juventusu i piłkarza ( buffon , nedved , del piero )

AJAX AMSTERDAM od 1996 do Końca

Już 11 lat z AJAX

Domin(A) 
Romantyk

Wysłany: Sob Gru 09, 2006 1:18 pm   

Ajax Amsterdam

Klub z bogatymi tradycjami, z jedną z najlepszych szkołek piłkarski na świecie. W tym klubie swije kariery zaczynali znakomici piłkarze tacy jak Marco Van Basten, Frank Rijkaard, Dennis Bergkamp, Danny Blind, bracia Frank i Ronald de Boer, Johan Cruyff, Edgar David, Zlata Ibrahimoviz, Ronald Koeman, Johan Neeskens, Wesley Sneijder czy Rafael Van der Vaart. Ajax zawsze impoował mi swoim składem. Ogromny nacisk na szkolenie młozierzy pokazuje ze ma to sens. Chciałbym zeby jakis klub w naszej lidze zaczął podobnie działać. Trzeba zaczynac szkolenie juz dzieci w wieku 7 lat. Ajax wspaniale funkconuje i pokazuje jak sie to robic powinno. Co roku przez klub przewija sie kilkaset do kilku tysiecy młodych piłakrzy. Mają po roku czasu zeby udowodnic swoją wartosc. To jest cos cudownego. Skład Ajaxu rowniez moze powalic na kolana. Wiele młodych piłkarzy, głodynch futbolu i skucesow w składzie. Juz raz taka mieszanka młodosci pokazała na co ją stać kiedy to Kluivert strzelił bramke dającą Puchar Mistrzów Europy Ajaxowi. Na szkoleniu Ajax zarabia kupe kasy. Potrafi sprzedac zawodnika za kilkanascie milionow euro. Wyszkolenie zawodnika zwraca sie kilkunastokotnie a jeszcze ow piłkarz grając dla zespołu z Amsterdamu rowniez daje jakies zyski swojemu zespołowi.

Polskie kluby. Bierzcie przykład z Ajaxu, pokazcie ze my "Polaczki" tez potrafimy

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Maj 05, 2007 8:30 pm   

Leo Beenhakker zostaje tymczasowym trenerem Feyenoordu. Ma poprowadzić zespół z Rotterdamu w barażach o udział w Pucharze UEFA. Jak wiadomo Beenhakker z Polską reprezentacją zrobił wiele, wykorzystał potencjał naszych rodaków, jednak do baraży został niespełna tydzień, więc myślę, że Feyenoord jeżeli awansuje to na pewno nie będzie to cud wykonany przez Leo. Po prostu za mało na to wszystko czasu. Życzę jednak powodzenia oraz udanego 'mini' powrotu na stare śmieci, jak wiadomo ostatni raz ligę wygrał Feyenoord właśnie za czasów Beenhakkera.

Filippo 

Wysłany: Sro Maj 09, 2007 3:33 pm   

Jeśli Listkiewicz zgodził się na ten krótki okres pracy Beenhakkera w Rotterdamie, to reprezentacja chyba nie ucierpi na tym. Za wspaniałą pracę, jaką Leo wykonał z Polakami, warto pozwolić mu pomóc klubowi, z którym tak wiele osiągnął.

MonikaCole#10 

Wysłany: Czw Maj 10, 2007 10:47 pm   

No i Leo nie pomógł... Dziś Feyenoord przegrał 1-2 na wyjeździe z FC Groningen mimo że w 14 minucie to właśnie drużyna z The Kuip objęła prowadzenie. Kilka minut później De Guzman ujrzał czerwoną kartkę co napewno bardzo osłabiło drużynę. Mam jednak nadzieje że, uda się Leo doprowadzić tą drużynę do pucharu UEFA. Mimo że ma naprawdę czasu bardzo mało być coś z nią zrobić...

Filippo 

Wysłany: Wto Maj 15, 2007 7:57 am   

No i nie udało się Beenhakkerowi wprowadzić Feyenoord do Pucharu UEFA. W rewanżowym spotkaniu półfinału barażu o wejście do Pucharu UEFA efipa z De Kuip zremisowała u siebie z FC Groningen 1:1 (1:0) i odpadła z dalszej walki o Puchar UEFA. Dla gospodarzy bramkę strzelił już w 8. minucie Pierre van Hooijdonk, lecz w 73. minucie wyrównał Goran Lovre.

karol56 

Wysłany: Sro Maj 16, 2007 7:15 pm   

Osobiście nie lubie tego klubu... Nie jest aż taki zły i wydaje mi się że nawet dobrze im idzie :D Co wy o nim sądzicie???

Odpowiedz do tematu