Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Holenderska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
Ivan 
CFC Hooligan

Wysłany: Sro Mar 29, 2006 2:55 pm   

pamietajcie, ze Ajax zawsze stawial na wlasny narybek, a ich szkolka jest jedna z najlepszych w Europie, wiec mysle, ze jeszcze dadza popalic w europejskich pucharach, niech tylko mlodziez troche sie rozkreci ;)

Tomasz 

Wysłany: Sro Mar 29, 2006 3:40 pm   

Ivan napisał/a:
wiec mysle, ze jeszcze dadza popalic w europejskich pucharach, niech tylko mlodziez troche sie rozkreci

No tak, tylko ze wiekszosc tego 'narybku' jak juz sie rozkreci, to szybciutko zostaje sprzedana przez Ajax do innych klubów z całej Europy. :wink: I w ten sposób Amsterdam co sezon ma bardzo odmieniony skład, a to nie pozwala na skuteczne zawojowanie Champions League. To zreszta tyczy sie innych druzyn holenderskich.

tomcio08 napisał/a:
Chcialbym zeby Ajax wygral Eredivisie.

To jest juz mało prawdopodobne w tym sezonie.

Tak poza tym to ostatnio spodobała mi sie gra Huntelaara i jak na razie jedynie on figuruje na mojej transferowej liście życzeń :grin:

lukaize 

Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 11:37 am   

Chcialbym zeby Ajax wygral Eredivisie.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 12:54 pm   

A ja chciałbym, żeby na tym forum ludzie pisali posty z bogatsza treścią i co dostane? Wątpie...

Frodo 
Da masta of disasta

Wysłany: Nie Kwi 16, 2006 1:20 pm   

No w tym sezonie to juz mozesz zapomniec, bo jedyne i niepowtarzalne PSV wygralo lige haha :twisted: maybe next year :wink:

Grabarz 
CompMaker

Wysłany: Pon Cze 26, 2006 8:55 pm   

ja jestem za wywaleniem Dannego Blinda ze stanowiska trenera. Tylko co nim został a Ajax przestał grać jak....Ajax a zaczął jak średniak z Eredivisie. Według mnie dla niego prowadzenie tak dużego klubu jest to za duże "przeciążenie" psychiczne. Ale mam nadzieje że za rok Ajax wygra ligę i trenerem juz nie będzie pan Blind

Mike 

Wysłany: Czw Cze 29, 2006 12:00 pm   

no i prosze prosze.. Vice-Mistrzostwo Holandii :grin:
Ostatnio zmieniony przez Mike Nie Gru 31, 2006 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz  

CloneTrooper 
Decepticon

Wysłany: Czw Cze 29, 2006 1:29 pm   

AZ jest zespołem posiadającym spory potencjał i świetnych graczy :D liczę iż coś zwojują w nowym sezonie podoba mi się styl gry tej drużyny :( szkoda że rok temu zostali pokrzywdzeni w Półfinale UEAFA i odpadli po doliczonym czasie gry :(

kuba_m 
Cos syczy...

Wysłany: Pią Cze 30, 2006 5:12 pm   

Za Alkmaar jest zesoplem,ktory ma duze sznse na tytul mistrzowski.Musi tylko sprowadzic jakas gwiazde na poziomie ligi holenderskiej. :razz:

MaciaS_CFC

Wysłany: Sob Lip 01, 2006 1:37 am   

Albo wykorzystac zawodnikow tych co ma + Kogos z rezerw ! Zawsze jestem za ,ze gdy w klubie nie ma pieniedzy to powinien dokladnie przejrzec swoje rezerwy napewno znajdzie sie jakis mlody chlopak ktoremu bedzie zalezec i wogole.

Odpowiedz do tematu