Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Włoska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
Krzychu 
Truely special

Wysłany: Wto Sie 11, 2009 8:25 pm   

Jak wolicie, ja uważam troche inaczej, spoko ;)

Didi 
kompilator!

Wysłany: Wto Sie 11, 2009 8:54 pm   

xm33 napisał/a:
to wytłumacz mi krzychu narzekania fanów interu prawie po każdym meczu, że stankovic nigdy nie był i nigdy nie będzie rozgrywającym?

ja ci wytłumaczę, bo grał na swojej nominalnej pozycji padałkę, a zresztą w interze od kilku lat ta pozycja to pieta achillesowa. Jako tako było gdybył Ibra bo to on rozgrywał i strzelał i to wystarczyło do zwycięstwa w Serie A, a teraz aż strach pomysleć jak nikogo nie kupia z pierwszego zdarzenia na tą pozycję, ale to nie moja sprawa.

xm33 
boooooooooooooomba

Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:01 pm   

to co pisałem było stricte do krzycha i jego teorii o stankovicu jako skrzydłowym. tak więc nie wiem po cholerę się teraz udzielałeś

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Wto Sie 11, 2009 9:30 pm   

Ja nie mówię, ze stankovic grał rewelacyjnie, ale mimo to Jose preferował takie ustawienie. Jesli nie grał dejan to grali to samo z andriano (jak jeszcze był) i wtedy zlatan zchodził z balotellim do skrzydła. Teraz, zresztą od jakiegoś czasu są jakby zmuszeni do 4-4-2... quaresma i mancini nic nie grali jak dotąd, moze to się zmieni, ale mysle, ze mourinho bedzie grał 4-4-2, bo wzmocnień jesli chodzi o skrzydła nie poczynił, za to kupił na środek solidnego (na serie a) mottę. moim zdaniem ich gra będzie sie opierała na środku pomocy (cambiasso, muntari, zanetti, motta,...) no i bokami będą się podłaczali - maicon i santon. czy to wyjdzie? nie wiem. Na ligę pewnie wystarczy. dla mnie to troche padaczne ustawienie, ale jose wie lepiej :P a jeśli chodzi o stankovicia to zawodnik mogący grać chyba wszedzie w pomocy, na moje - na skrzydle też grywał, niewazne.

Wlodzio 
Show them no mercy.

Wysłany: Wto Sie 11, 2009 10:47 pm   

Krzychu napisał/a:
(cambiasso, muntari, zanetti, motta,...)

I kto w takim stricte defensywnym kwartecie będzie kreował grę? Każdy może zaskoczyć jakimś niekonwencjonalnym podaniem, ale żaden nie jest typowym rozgrywającym. A akcje same z siebie się nie robią.

Kociek 

Wysłany: Czw Sie 13, 2009 12:13 pm   

A Milan podobno wzmocniał bramakarz Flavio Roma, a opuścił Zelijko Kalac. Nie wiem czy to najlepszy bramakarz dla tego klubu, przecież są jeszcze inni lepsi bramkarze których można by było kupić zamiast niego.

Ostatnio zmieniony przez Kociek Czw Sie 13, 2009 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Czw Sie 13, 2009 4:44 pm   

Klub twardo realizuje ideę odmładzania składu przecież :lol:

Didi 
kompilator!

Wysłany: Pią Sie 14, 2009 11:22 pm   

Juve właśnie zwyciężyło prestiżowy mini turniej o nazwie Trofeo TIM (mecze po 45 min).

Podopieczni Ciro Ferrary wygrali w pierwszym meczu z Interem dopiero w rzutach karnych, natomiast Milanowi nie pozostawili żadnych złudzeń aplikując dwie bramki.

Turyńczycy nie zawiedli moich oczekiwań i potwierdzili moją opinię że będą bardzo groźni w tym sezonie jeśli chodzi o Serie A.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Sie 24, 2009 4:18 pm   

Jak przekonać kibiców Juventusu, żeby nie wypominali "zdrady" sprzed trzech lat? Najlepiej zaprosić najbardziej aktywnych w tym fanów... na pizzę. Fabio Cannavaro tak zrobił i przez pewien czas nie musi się martwić o relacje z kibicami.

Wspólny posiłek był idealną okazją do rozmowy i wyjaśnienia sobie nieporozumień. - Atmosfera się oczyściła. Pogodziliśmy się, bo najważniejsze jest dobro drużyny - powiedział Cannavaro, który od miesiąca musiał słuchać na treningu gwizdów i okrzyków "zdrajca" pod swoim adresem. Podczas meczu Juventusu z Chievo nic takiego się nie powtórzy.

Transfer Cannavaro od dawna wzbudzał kontrowersje wśród niektórych kibiców Starej Damy. Część fanów nie mogła zapomnieć piłkarzowi, że kiedy Juventus został zdegradowany bez wahania opuścił klub i przeniósł się do Realu Madryt.

Didi 
kompilator!

Wysłany: Wto Sie 25, 2009 12:17 am   

Co do pierwszej kolejki Serie A;

Inter: I znowu historia zaczyna się powtarzać z ubieglego sezonu czyli faworyzacja i pomyłki sędziów na korzyść nerazzurrich. Jak dla mnie nie sluszny karny, czegoś takiego się nie dyktukuje. Także znowu jedenastka z kapelusza. Ogólnie to Inter zagral słabo, bez pomyslu na grę. Już nie ma tam magicznego Ibrahimovica, który by zapewne w pojedynkę wygrał ten mecz, podejrzewam, że takich spotkań w wykonaniu mediolańczyków będzie więcej jak nie kupią jakiegoś ofensywnego pomocnika klasy światowej, a zegar tyka cały czas na ich niekorzyść.

Juve pokazało kawalek dobrej i ciekawej pilki, powinno wygrac nieco wyżej, ale ostatecznie zawiodła skuteczność. Bardzo dobry mez Diego widać było że wniósł dużo jakości w grę Turyńczyków. Świetna samba z Amaurim :razz:

Milan nie zawiódł natomiast Roma pokazała ze bez poważniejszych wzmocnien mogą mnieć problem z walką o europejskie puchary.

Oczywiście to dopiero pierwsza kolejka, wiem :mrgreen:

Odpowiedz do tematu