Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Francuska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
Robbie 
Guv'nor!

Wysłany: Nie Mar 12, 2006 3:52 pm   Liga Francuska (Temat Zbiorczy)

Rozmowy na temat Ligi Francuskiej.
Ostatnio zmieniony przez MiC Sro Cze 11, 2008 12:02 am, w całości zmieniany 1 raz  

champion 

Wysłany: Pon Mar 13, 2006 9:06 pm   

Z Milanem Lyon da radę,ale z Barcą raczej nie.

lampardfan 
Orator

Wysłany: Wto Mar 14, 2006 12:32 pm   

Lyon to bardzo dobra drużyna, napewno najlepsza w lidze francuskiej a także jedna z najlepszych w Europie :) Siła tego zespołu tkwi w poukładanej i zespołowej grze, o sile zespołu decydują także pojedynczy gracze tacy jak np. Juninho który świetnie wykonuje rzuty wolne, nie możemy zapominać także o takich zawodnikach jak Wiltord, Malouda czy Tiago którzy także są motorem napędowym tego zespołu.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Wto Mar 14, 2006 6:24 pm   

Moim skromnym zdaniem Lyon wygra obecną edycję Ligę Mistrzów. Grają ładną piłkę, strzelają dużo, ładnych bramek. Czeka ich trudny mecz z Milanem, ale myślę, że sobie poradzą. Po odpadnięciu Chelsea, kibicuje Lyonowi, żeby wygrał i wydaje mi się, że mają realne szansę.

champion napisał/a:
Z Milanem Lyon da radę,ale z Barcą raczej nie.

Robbie napisał/a:
[...] wyeliminuje Benfikę w półfinale

Skąd ta pewność?
Ale w tym przypadku podziele zdanie Robbiego, nie dlatego, ze po przegranej źle życze Barcelonie, ale myśle, że sprawią kolejną niespodziankę (wyeliminowanie The Reds). Może nawet Benfica wygra LM, zaskoczy tak jak Porto. 1:1 na Camp Nou i 0:0 w Lizbonie.

Danielos 

Wysłany: Wto Mar 14, 2006 10:56 pm   

Licze ze Olympique Lyon pokona Barcelone co prawda to tylko marzenia ale pomarzyc wolno :P

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sro Mar 15, 2006 7:20 am   

Narazie niewiadomo czy Barcelona przejdzi i czy Lyon da radę Milanowi :roll:

Tomasz 

Wysłany: Sob Mar 18, 2006 10:58 pm   

Robbie napisał/a:
wyeliminuje Benfikę w półfinale

Podoba mi sie takie podejście. :mrgreen: Nie ukrywam, ze tez podobałby mi sie taki scenariusz chociaz w to wątpie... Benfica musiałaby zagrac swiatowy futbol zeby pokonac Barcelone, no ale wszystko w futbolu mozliwe.

Danielos napisał/a:
Licze ze Olympique Lyon pokona Barcelone co prawda to tylko marzenia ale pomarzyc wolno

Nie rozumiem czemu tak uwazasz. Barca i Lyon to dwie grajace bodaj najladniejszy futbol druzyny(przynajmniej tak twierdzą ci którzy cenią sobie finezję i kunszt a nie przemyślana taktyke i skuteczność :wink: ). Wiele osób wlasnie bardzo nie docenia Lyonu, np ostatnio mój kumpel po losowaniu cwiercfinałów LM palnął: "Dobrze ze Lyon trafił na Milan bo przynajmniej przejdzie Milan a nie JAKIŚTAM Lyon". Kolega chyba nawet nie wiedział, ile razy z rzedu OL zdobyło mistrzostwo Francji... a ja wlasnie uwazam ze tylko Francuzi sa w stanie pokonac Barcelone, i dlatego, tak jak th0raX to wlasnie im bede kibicował w dalszej czesci Ligi Mistrzów. :grin: Po za tym żaden gloryhunter (świetne słowko :razz: ) z mojej klasy nie kibicuje Lyonowi wiec bede miał w szkole swiety spokój i nikt nie bedzie mnie wnerwiał jak Olympique wygra całą edycje.

Aha no i jest jeszcze jeden powód dla którego lubię Lyon. Mianowicie nasz byly piłkarz Tiago, którego zawsze lubiałem. Na marginesie dodam ze nie rozumiem po co go Abram sprzedał. :???:

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Mar 18, 2006 11:43 pm   

Tomasz napisał/a:
Benfica musiałaby zagrac swiatowy futbol zeby pokonac Barcelone, no ale wszystko w futbolu mozliwe.

Czy ja wiem... barca może non stop atakować a Benfica ciągle się bronić. I padnie wyniek w Benfice 0:0, a na Camp Nou padnie remis 1:1 po strzale z wolnego Sabrosa'y. I już niespodzianka gotowa. Albo poprostu Barca zlekceważy przeciwnika i doznają sromotnej klęski ;)

Tomasz napisał/a:
Mianowicie nasz byly piłkarz Tiago, którego zawsze lubiałem. Na marginesie dodam ze nie rozumiem po co go Abram sprzedał.

Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś przeczytałem, że był on warunkiem kupna Essiena. Ale oczyswiście mogę się mylić.

Monk 
Chelsea London

Wysłany: Wto Cze 13, 2006 4:52 pm   

Ja tam wole OM

chelsea drogba 
Obecnie Zbanowany

Wysłany: Sro Cze 14, 2006 3:31 pm   

ja ich nie lubie.zdecydowanie z francji wole PSG!!!!

Odpowiedz do tematu