Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Hiszpańska (Temat Zbiorczy)
Autor Wiadomość
Krzychu 
Truely special

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 3:50 pm   

Transfer oczywiscie niemozliwy, ale jak Real chce sie wzmocniac w ataku, nie wiem po co... to moze warto by bylo postarac sie o Higuaina. Oczywiscie strzelil bardzo duzo goli i byl wazny dla Realu, ale onie nie mysla logicznie, moze daloby rade go wyrwac :P

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Nie Maj 09, 2010 4:57 pm   

Higuain w tym sezonie grał bajecznie, jednak muszą mieć ciągle miejsca na wzmocnienia, więc za niezbyt wygórowaną kaskę można go wyrwać. :razz: 20-30 mln euro jak na takiego garcza to nie jest zbyt wysoka cena a Real możliwe, że by się zgodził, ale w każdym razie narazie o zainteresowaniu Chelsea Nim nie ma słowa, jednakże transfer to byłby fantastyczny. :razz:

Paulo19 

Wysłany: Sro Maj 19, 2010 8:26 pm   

Przykro mi to mówić, ale dzisiaj Villa, jutro Fabregas, taki team to będzie nie do zatrzymania, bo to nie będzie jak w Realu, że zawodnicy pierwszy raz grają ze sobą. Oni grają (czyt. Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Busquets, Villa) od lat w reprezentacji, może oprócz Sergio i Pedro. To będzie masakra jeśli dodamy Ibrahimovica, którzy możę polepszy skuteczność i Messiego. Teraz nie mam wątpliwości. Żeby wygrać w następnym sezonie LM trzeba wzmocnień, chociaż byłem temu przeciwny. Ballack, po kontuzji możliwe że nie złapie formy, jak dla mnie out, oczywiście Belletti, Deco już wiemy, noi Joe Cole jeśli nadal będzie tak grał, wszystko się okaże na MŚ. Barca i Real będą naprawdę groźne w sezonie 2010/2011. Nie chciałbym się z nimi spotkać.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Cze 02, 2010 5:31 pm   

Tak jak można się było spodziewać-skoro Mourinho jest w Realu to media odrazu pakują tam też połowę Chelsea. Według doniesień News of the World głównym wzmocnieniem Realu w to okienko transferowe ma być Didier Drogba. Z Titi Mourinho zna się doskonale z czasów gdy prowadził Chelsea Londyn. 32-letni piłkarz powtarza, że na Stamford Bridge czuje się świetnie, ale jednocześnie wiele razy podkreślał przywiązanie do portugalskiego trenera, który sprowadził go do Chelsea. Liczę jednak, że Didi nie zrezygnuje z gry dla Naszych i po tak dobrym sezonie zostanie na SB i pomoże Nam w nadchodzącym sezonie zgarnąć to co Chelsea chce zgarnąć co rok, jednak jeszcze nigdy w historii się nie udało-CL...

system2010 
Nienawidze Legii

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 9:29 am   Barcelona

Thierry Henry i Yaya Touré odchodzą z zespołu mistrza Hiszpanii Barcelony - informacja ze strony internetowej klubu.
nie podano bliższych szczegółów .
Już coś wiadomo w sprawie Yaya Toure a mianowicie .Transfer Yaya Toure do Manchesteru City jest bliski finalizacji. Czarnoskóry pomocnik zanim podpisze kontrakt, przejdzie badania medyczne. Barcelona otrzyma za swojego zawodnika 30 milionów euro.

Toure wyraził chęć odejścia pod koniec sezonu po tym, jak utracił miejsce w wyjściowym składzie katalońskiego klubu. Defensywny pomocnik stał się obiektem zainteresowań kilku angielskich klubów, w tym Manchesteru City. Negocjacje trwały długo i ostatecznie zakończyły się sukcesem.

Wkrótce Yaya Toure przejdzie badania medyczne, podpisze kontrakt i dołączy do swojego brata, Kolo Toure, który w chwili obecnej jest zawodnikiem The Citizens. Zdaniem katalońskiego Sportu, do finalizacji transferu może dojść już dziś.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Cze 29, 2010 5:11 pm   

O tym, że ta dwójka opuści Camp Nou było już wiadomo od dawna. Henry już od dłuższego czasu szuka sobie klubu. Zgłaszają się zespoły z Anglii jak np. WHU, które podobno jest w stanie zaproponować 80 tyś. funtów tygodniowo, które było by rekordową w historii West Hamu.
Yaya Toure natomiast był już łączony z Nami, jak i jako część zapłaty za Fabregasa dla Arsenalu.
Tymczasem wreszcie jest oficjalne potwierdzenie z Realu o transferze, o którym mowa była już też sporo wcześniej :razz: :
Cytat:
Angel di Maria podpisał sześcioletni kontrakt z Realem Madryt.

Di Maria jest wszystkim bardzo dobrze znany jako szybki lewoskrzydłowy mający tendencję do poruszania się wzdłuż lewej flanki. W wieku dwudziestu dwóch lat został obwołany najlepszym zawodnikiem portugalskiej Primeiera Liga, w której zdobył dwa puchary i jedno mistrzostwo. Di Maria jest również mistrzem świata do lat 20 i złotym medalistą na olimpiadzie w Argentynie.

Urodzony w Rosario wszechstronny piłkarz może grać po obu stronach boiska lub jako jeden z napastników. "Boski Diego" w przedmundialowej wypowiedzi na temat di Marii zauważył, że młody skrzydłowy jest fenomenalnym zawodnikiem, który cały czas się rozwija. Jednocześnie dodał, że futbol jaki prezentuje di Maria, nękając raz po raz obrońców, jest warty wszystkich pieniędzy wydawanych na bilety.

Di Maria zaczynał swoją przygodę z zawodowym futbolem w argentyńskim Rosario Central, a od 2007 roku zachwycał dryblingiem w Benfice Lizbona. Obecnie reprezentuje swój kraj na Mistrzostwach Świata w RPA.

Nieoficjalnie mówi się, że Real wyłożył kwotę oscylującą w granicach 25 milionów euro.
Źródło: Real Madryt

Bardzo dobry transfer Realu, ale tam cały czas jest bardzo ciasno w zespole, a mówi się jeszcze o transferze np. Maicona i kilku innych, więc pewnie dojdzie też do kilku sprzedaży. Dziwi mnie również, że Portugalczyk zgodził się podpisać kontrakt aż na 6 lat na tak "gorącej" madryckiej ziemi. :razz: Zdumiewająca jest też cena-wcześniej się mówiło o 40 mln euro, a teraz 25 :?: Ostro zeszli z ceny, a mogli wyciągnąć trochę więcej.

Hubinho 

Wysłany: Nie Lip 11, 2010 9:58 pm   

Real robi to co zwykle. Ośmiesza się przede mną i innymi ludźmi interesującymi się piłką. Na razie jest Di Maria. A w poprzednim sezonie to była jedna wielka porażka. Tyle zmarnowanych pieniędzy i to co zwykle. Odpad z 1/8 LM i wicemistrzostwo Hiszpanii. Cristiano Ronaldo, Kaka, Xabi Alonso, Benzema i inni. Perez podniecał się jak dzieciak, kupował ich do Realu za takie wielkie ceny i to co zwykle. Florentino prowadził fatalną politykę transferową i niech lepiej pamięta, że gdyby nie Ancelotti to nie kupowałby Kaki. Bardzo go nie lubię. Mam nadzieję, że Mourinho trochę naprawi ten bałagan transferowy Pereza. Pellegrini siedział cicho i tylko przyglądał się jakie głupoty prezes Realu robi. Teraz Jose tu rządzi polityką transferową Galaktycznych , ale oczekuję od Realu najwyżej awansu co ćwierćfinału LM.

Ostatnio zmieniony przez Hubinho Pon Lip 12, 2010 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 6:49 pm   

Hubinho napisał/a:
Florentino prowadził fatalną politykę transferową i niech lepiej pamięta, że gdyby nie Ancelotti to nie kupowałby go.

z 10 razy przeczytałem to zdanie i w ogóle nie skapowałem o co Ci w nim chodziło, mógłbyś wyjaśnić? :D

Hubinho 

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 7:35 pm   

Adrian napisał/a:
Hubinho napisał/a:
Florentino prowadził fatalną politykę transferową i niech lepiej pamięta, że gdyby nie Ancelotti to nie kupowałby go.

z 10 razy przeczytałem to zdanie i w ogóle nie skapowałem o co Ci w nim chodziło, mógłbyś wyjaśnić? :D

Chodzi o Kakę. Ancelotti zrobił z niego gwiazdę piłkarską (jak trenował AC Milan) i gdyby nie Carlo to Perez nie kupowałby go.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 12, 2010 9:58 pm   

I co z tego, że Ancelotti zrobił z niego gwiazdę :? :Dlaczego powinien Perez pamiętać o tym, że to Carlo wypromował Kakę :?: Real kupił wielu dobrych zawodników, których wytrenowało wielu bardzo dobrych trenerów i teraz w Madrycie mają pamiętać o wszystkich trenerach od których kupywali gwiazdy :?: Nie wiem jaki to ma związek z tematem rozmowy... :razz:

Odpowiedz do tematu