Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
West Ham United
Autor Wiadomość
west_ham 
Hammers!

Wysłany: Pią Lip 14, 2006 10:19 am   West Ham United

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Wiem, że za tego posta mogę zostać dożywotnio zbanowany, jednak odnoszę się do wszystkich z prośbą, o pomoc. Jak łatwo wywnioskować z mojego nicku, avatara itd. jestem kibicem West Hamu. Jestem też jednak webmasterem i szukam chętnych ludzi, którzy pomogliby mi otworzyć portal o West Hamie. Duży, profesjonalny i ciekawy. Chciałbym też, żeby był to portal zrzeszający Polskich kibiców West Hamu. Jak dla mnie, wzorem takiej strony jest chelsea.pl i chciałbym, aby moja, nasza strona miała podobne funkcje. Do tego wszystkiego są jednak potrzebni ludziei liczę, że znajdę pomoc, właśnie na forum drużyny, która gra "po drugiej stronie rzeki". Czekam na wszelkie odpowiedzi i z góry dziękuję, za wszelką pomoc. Jeszcze na koniec mogę dodać, że jestem w stanie ufundować na dobry początek serwer i domenę. Potrzebuję tylko trochę zaufanych ludzi i projekt całego serwisu. Na zakończenie: liczę, że wystarczyłoby na starcie ok 5-6 ludzi, webmaster, grafik, newsellerzy, moderator... sam jestem w stanie zaangażować się pełną parą w ten projekt. Pozdrawiam i czekam. Robert.

MonikaCole#10 

Wysłany: Sro Lip 26, 2006 3:25 pm   

Kibice Chelsea raczej nie pomogą w budowaniu strony o lokalnym rywalu... :roll:

west_ham 
Hammers!

Wysłany: Sro Lip 26, 2006 10:06 pm   

heh, domyślam się, że mogę się spotkać z takim odrzuceniem, ale jednak szukam pomocy wszędzie ;]

Jasix 
Chelsea.pl Magazine

Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 10:53 am   

Jako, że jest to temat o West Ham United a nie o budowaniu o nim stronki internetowej pokuszę się o mały komentarz dotyczący obecnej sytuacji tego klubu. Irański miliarder Joorabchian właściciel zespołu Corinthians w ostatnim czasie sprowadził na Upton Park Carlosa Teveza oraz Javiera Mascherano. Nikomu nie trzeba przedstawiać tych zawodników, zwłaszcza, że Tevezem od dawna zainteresowana była Chelsea Londyn. Irańczyk nie zamierza na tym poprzestać i pragnie w niedługim czasie wykupić londyński klub. Miliarder jest bardzo pewny siebie i już zapowiada zbudowanie kolejnej potęgi w Premiership.

Joorabchian powiedział: W niedalekiej przyszłości Młoty będą lepsze od Chelsea, a być może za około 7 lat okażemy się lepszą drużyną niż Czerwone Diabły.

Wiem, że obecny menager Alan Pardew może to z pewnością dokonać. Dla niego awans do Ligi Mistrzów czy nawet mistrzostwo nie jest żadnym problemem.

Trudny do zdetronizowania może być Manchester United, który ma niesamowitą historię. Podobnie jak Real Madryt. Jednak Chelsea można pokonać gdyż dopiero teraz to jest dobry klub, a większość fanów kibicuje im od niedawna.

Nie musiałem długo prosić Carlosa oraz Javiera, aby dołączyli do WHU. Sami się na to zdecydowali.
- powiedział Kia Joorabchian.

Cóż zobaczymy co z tego będzie, póki co nowy WHU nie zachwyca, ostanio przegrał z Newcastle 2:0 :wink: Ale jak przeglądałem newsy w necie natrafiłem na wieści, że chcą w styczniowym okienku sprowadzić Cicinho oraz Camoranesiego :cool: Co sądzicie o nowym obliczu WHU?

booch 

Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 4:40 pm   

Powiem tak chciałbym aby takie klub miał kase .Wtedy szybko można by było pokazać , że pieniadze to nie wszystko .Trzeba posiadać genialnegotrenera , który wszystko poukłada a nie sprowadzać znane nazwiska. Apropo przebicia Chelsea pan Joorabchian to człowiek , który nie lubi a wręcz nienawidzi Abramowicza nigdy razem nie robili interesów , więc dlatego rzuca takimi słowami .Dla mnie to głupie gadanie , które sie nie spełni

MonikaCole#10 

Wysłany: Sro Lip 11, 2007 12:18 am   

Jestem ciekawa jak po poprzednim katastrofalnym sezonie dla popularnych Młotów które jakimś cudem uratowały się przed spadkiem z Premiership ułoży się zbliżający się sezon ligowy. Czy osłabiony odejściem dotychczasowego kapitana Nigela Reo-Cokera West Ham będzie czarnym koniem rozgrywek? Czy nowi piłkarze Craig Bellamy, Scott Parker i Julien Faubert zagwarantują dobrą gre klubowi z Upton Park? Dużo może zależeć także od przyszłości Teveza szczególnie w kwestiach finansowych. Jeśli odejdzie z WHU do ManU o czym ostanio mówi się coraz głośniej klub czeka potęży zastrzyk gotówki co wiąże się z możliwością dokonania nowych transferów jeśli jednak Carlos Tevez co jest mało prawdopodobne zostanie w Londynie dalsze wzmocnienia West Hamu z przyczyn finansowych są mało prawdopodobne. Szefowe Młotów muszą także zrobić wszystko co w ich mocy by zatrzymać w klubie lidera izraelskiego pomocnika- Yossiego Benayouna o którego stara się Manchester City i Liverpool. Jak WHU poradzi sobie w zbliżającym się sezonie? Czy będzie nową drużyną która walczyć będzie o miejsce premiowane startem w pucharze UEFA czy też stoczą dramatyczny bój o utrzymanie się w Premiership? Tego jeszcze nie wie nikt ale pewne jest to że West Ham ma naprawdę duży potencjał. A tu jeszcze nowa koszulka domowa :P

Pumpkinhead 
I'm looking for You

Wysłany: Sro Lip 11, 2007 9:25 am   

MonikaCole#10 napisał/a:
Jestem ciekawa jak po poprzednim katastrofalnym sezonie dla popularnych Młotów które jakimś cudem uratowały się przed spadkiem z Premiership ułoży się zbliżający się sezon ligowy.

Nom dziwnie sie uratowali wygrywając mecz z MU, które cały sezon grało rewelacyjnie nie mając głupich wpadek. A tu taki WHU nie prezentujący nic z soba wygyrwa z Nimi i brmake strzela Tevez, który pare tygodni później przechodzi do MU bez żadnych komplikacji transferowych . Tuż to spisek jakiś :mrgreen:
Seven... eight...Gonna stay up late.
Nine... ten...Never sleep... again.

matti_134 
...

Wysłany: Sro Lip 11, 2007 11:07 am   

Pumpkinhead napisał/a:
MonikaCole#10 napisał/a:
Jestem ciekawa jak po poprzednim katastrofalnym sezonie dla popularnych Młotów które jakimś cudem uratowały się przed spadkiem z Premiership ułoży się zbliżający się sezon ligowy.

Nom dziwnie sie uratowali wygrywając mecz z MU, które cały sezon grało rewelacyjnie nie mając głupich wpadek. A tu taki WHU nie prezentujący nic z soba wygyrwa z Nimi i brmake strzela Tevez, który pare tygodni później przechodzi do MU bez żadnych komplikacji transferowych . Tuż to spisek jakiś :mrgreen:

E no bez przesady... Manchester miał już mistrzostwo, i jak to sie często zdarza, nie gra się już na 100%, a West Ham , miał właśnie pod koniec sezonu kilka bardzo dobrych meczy. I przed ostatnią kolejką nawet mówiłem komuś że WHU wygra , aż szkoda że do stsa nie poszłem...

MonikaCole#10 

Wysłany: Sro Lip 11, 2007 1:11 pm   

matti_134 napisał/a:
nie poszłem...

poszedłem
Przepraszam bardzo ale musiałam bo nienawidzę tego błędu... A co do West Ham to wspominany przeze mnie w poprzednim poscie Yossi Benayoun zawitał w Liverpoolu a więc tylko zdążyłam powiedzieć że powinni go zatrzymać... :P

Marcus007 
Przemytnik Cebuli

Wysłany: Pią Lip 13, 2007 12:39 pm   

West Ham jest dla mnie wielką niewiadomą gdyż stracili lub być może stracą zawodników, którzy byli lub być mieli w tym zespole liderami. Mimo wszytko mają niezły skład, sporo pieniędzy, kupili już 3 mocnych zawodników. Jeśli trenerowi uda się poukładać mozaikę zwaną młotami to klub powinien zacząć się liczyć w walce o puchary. Zacząłem pisać o stracie liderów, no cóż jest to dla mnie nie zrozumiałe, ale zespoły często zaczynają grać o wiele lepiej wtedy gdy tracą swoje diamenty. Przypominam choćby przejście RvN do Realu, naprawdę było wiele takich sytuacji...ale po prostu zapomniałem. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja Arsenalu i Henrego
Coś mi mówi, że właśnie West Ham, Newcastle, Tottenham będą mocnymi rywalami dla czołowej czwórki w walce o LM...zapowiada się ciekawy sezon:P

Odpowiedz do tematu