Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Transfery pozostałe ekipy .
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 2:26 am   

Sunderland też postanowił się wzmocnić dobrym zawodnikiem jakim niewątpliwie jest Darren Bent. Zawodnik przeszedł do Sunderlandu na 4 lata z Tottenhamu za kwotę 10 mln funtów, co jest rekordem Sunderlandu( wcześniej najwyższą kwotą wydaną na transfer było 9 mln funtów na Craiga Grodona z Hearts). Sprowadzenie 25 latka to jak dla mnie świetny ruch, gdyż ten młody napastnik może stać się jednym z najważniejszych ogniw Sunderlandu w nowym sezonie.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Czw Sie 06, 2009 10:45 am   

Znając przecudowną politykę transferową Sp*rs to Bent wróci za rok... :D

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pią Sie 07, 2009 2:09 am   

A tu o transferze Olofinjana i wypożyczeniu Altidore do Hull:
http://transfery.info/news-full-10773.html

Kociek 

Wysłany: Pią Sie 07, 2009 11:24 am   

Natomiast Aston Villa wzmocniła się Fabianem Delph'em, a Tottenham wzmocnił się zawodnikiem spadkowicza Premiership Sebastianem Bassongiem.

Ostatnio zmieniony przez Kociek Sob Sie 08, 2009 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Didi 
kompilator!

Wysłany: Sob Sie 08, 2009 12:31 pm   

No to widzę że "Sroki" zostały już troszkę obkupione ze względu na spadek. Ciekawe kto następny.

Ciekawi mnie jak się zaprezentuje w Aston, za dużo okazji widywać jego gry nie miałem więc nie mam zdania. Przypuszczam że jak pretendent do wejścia w wielką czwórkę kupuje takiego piłkarza i uważa go za wzmocnienie to raczej coś w nim jest.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Sie 08, 2009 10:42 pm   

A Liverpool poszukuje środkowego obrońcy. Agger, Skrtel i Carragher są kontuzjowani, więc zespół z Anfield postanowił znaleźć kogoś kto mógłby wzmocnić siłę defensywną The Reds. Wybór padł na obrońcę Hull, Michaela Turnera. Liverpool oferował 8 mln euro, jednak oferta została odrzucona, gdyż Hull oczekują za 25 latka o 6 mln euro więcej. Negocjacje w sprawie transferu będą jednak kontynuowane. Jednak jeżeli one nie przyniosły by skutku The Reds mieli by ściągnąć Sylvaina Distina z Porsmouth.

Kociek 

Wysłany: Wto Sie 18, 2009 11:26 pm   

To do Blackburn Rovers przejdzie Michel Salgado, według mnie chyba jeden z lepszych wyborów, podobnie jak parę lat temu zagra przez kilka sezonów tak jak Ivan Campo w Boltonie. I myślę że nie powinien miec problemów z aklimatyzacją.

Natomiast z Fulham kontrakt podpisał Damien Duff i dobrze zrobił jeśli dalej chce grać w Premier League. Tylko ciekawe na jakiej dokładnie pozycji będzie grał?

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sob Sie 22, 2009 3:51 am   

Anonsowany od kilku dni transfer Liverpoolu stał się faktem. Sotirios Kyrgiakos będzie grał na Anfield Road. 30- letni stoper podpisał z "The Reds" dwuletnią umowę. Kwota transferowa miała wynosić ok. 3 milionów euro.
Co myślicie o tym transferze?? Bo ja nie wiem czy to jest wzmocnienie czy nie, bo zawodnik mało znany, do najmłodszych nie należy a co do poziomu piłkarskiego to też nie wiem czy to napewno ten. :razz:

Didi 
kompilator!

Wysłany: Sob Sie 22, 2009 12:36 pm   

Taka zapchajdziura w razie kontuzji, dobry zakup na ławkę

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sob Sie 22, 2009 9:44 pm   

też nie znam
grał w sparingu z Polską w ogóle?

Odpowiedz do tematu