Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Transfery pozostałe ekipy .
Autor Wiadomość
CHELSEAMAN 

Wysłany: Sob Cze 21, 2008 5:57 pm   

Moglismy my Adebayora pozyskac... Tworzyliby ciekawy duet z Drogbą

Mr.Death 

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 3:37 pm   

Tottenham zaczyna prowadzić politykę transferową na wzór Arsenalu. Znakomite, przemyslane, ekonomiczne, i perspektywiczne transfery, gracze uznawani za wielkie talenty : Gio dos Santos, Luka Modric, byc moze Santana. Ten zespół może zgrać się w tym sezonie i w kolejnym być jednym z poważniejszych konkurentów dla wielkiej czwórki

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 3:39 pm ]
A tak btw, teraz czytając newsy, dowiaduję się, że i my probowalismy pozyskac Dos Santosa. Wiedział ktoś coś o tym?

Thimesh 
Negator

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 3:43 pm   

były nawet ploty, że my im maloude, oni nam gds.. ale to okazalo się sraniem w banie, jak widać

Mr.Death 

Wysłany: Sob Cze 28, 2008 3:49 pm   

Może kluby o tyle się dogadały co sam zawodnik nie był zainteresowany. Wszakże u 'Kogutów' raczej pierwszy skład ma zaklepany.

Wlodzio 
Show them no mercy.

Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:33 pm   

Gratulacje dla Man City - ich środek obrony należy teraz do najsilniejszych w lidze. Dunne, Richards, Ben Haim i Kompany gwarantują w miarę równą grę środka defensywy przez cały sezon, a do tego dwójka z nich jest bardzo przyszłościowa. Dochodzi do tego jeszcze utalentowany Corluka i mamy obronę na poziomie Arsenalu i Liverpoolu, a tylko trochę słabszą od defensywy Chelsea i ManU.

Wojtek 
upierdliwy hipokryta

Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:38 pm   

Terry-Dunn, Carvalho-Richards, Kompany-Alex, Ivanovic-Ben Haim.

Wolę jednak nasz środek.

booch 

Wysłany: Pią Sie 22, 2008 12:47 pm   

MC zaskoczył mnie tym transferem ale zobaczymy jak to sie potoczy . MC ma porblemy teraz małe ze swoim właścicielem do tego atak ich no nie jest zbytnio mocny. JA tam czekam czy uda się może Aston Villi sprowadzić Roque wtedy mieliby fantastyczny skład i mogliby wyprzeć Arsenal z czwórki .

Mr.Death 

Wysłany: Pią Sie 22, 2008 1:51 pm   

ja mimo wielu glosow jestem zdania,ze to teraz Tottenham bedzie rewelacja rozgrywek

Kociek 

Wysłany: Czw Maj 28, 2009 5:46 pm   

Powoli można wracac do rozmów na temat transferów pozostałych ekip.
Więc zaczynam od tego, że klub który cudem utrzymał się Premiership, czyli Hull City zainteresowany jest kupnem Victora Anichebe z Evertonu. Nigeryjczyk miał już przyjść w styczniu, ale Moyes zablokował transfer. Jeśli miałoby dojść do transferu to cena wyniosłaby około 5 MLN funtów. A takie wzmocnienie się przyda, żeby znowu nie modlić się o pozostanie w lidze.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Czw Maj 28, 2009 7:58 pm   

Oni się będą modlić tak czy inaczej o utrzymanie. Trudno im będzie, bo raczej nie wierzę, że znowu zaczną tak dobrze. No, ale nie ma się co dziwić, jak się ma klub ze stosunkowo małym budżetem i cyba najsłabszy skład w lidze. Moim zdaniem spadną, ale zobaczymy jak to będzie :smile:

Odpowiedz do tematu