Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedź na oskarżenia
Autor Wiadomość
corrny 
West Coast

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 4:42 pm   

Podaj go do sądu i skończ niepotrzebnie robić szum.

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

Lauri 
Papuga Mafii

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 4:43 pm   

Kaktus754 napisał/a:

Napisałem to tutaj, bo w dość długim poście rozpoczynającym temat napisał, że Szosti zarzuca dawanie ostrzeżeń i banów za nic oraz dyskryminację za wiek. Na PW nikt by tego nie widział. A tutaj każdy się może zastanowić, czy Szosti myli się w 100%.[

jeszcze wiele wody w Wisle uplynie zanim pojmiesz i dostrzezesz pewne sprawy o ktorych nie masz obecnei bladego pojecia.

pozatym admin najlepszej strony o CFC nie moze dyskryminowac swoich userow z powodu wieku bo by nikogo tam nie mial.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 4:47 pm   

Ale jak niektórzy piszą tak ciekawe wiadomości to ja naprawdę się zastanawiam czy taka osoba napewno ma coś w głowie. I skoro ktoś wierzy jeszcze w wiadomości jakie się pojawiają w gazetach typu wspomnianego wcześniej Bravo Sporta i się upiera, że to prawda to chyba pokazuje, że z tym mózgiem jest może coś na rzeczy. :razz:

Kaktus754 

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 5:09 pm   

Lauri napisał/a:
pozatym admin najlepszej strony o CFC nie moze dyskryminowac swoich userow z powodu wieku bo by nikogo tam nie mial.

Nigdzie tego nie napisałem...
Lauri napisał/a:
jeszcze wiele wody w Wisle uplynie zanim pojmiesz i dostrzezesz pewne sprawy o ktorych nie masz obecnei bladego pojecia.

To się kurcze załamałem... Nie wiem o co chodzi, tak jak podejrzewam wiele osób z tego forum..
DROGBA13 napisał/a:
Ale jak niektórzy piszą tak ciekawe wiadomości to ja naprawdę się zastanawiam czy taka osoba napewno ma coś w głowie. I skoro ktoś wierzy jeszcze w wiadomości jakie się pojawiają w gazetach typu wspomnianego wcześniej Bravo Sporta i się upiera, że to prawda to chyba pokazuje, że z tym mózgiem jest może coś na rzeczy.

Ok. Nie mają racji. Każdy może ich w myślach nawyzywać do woli. Tylko chyba w nienajlepszym stylu jest pisać to w takich miejscach na forum. Powyzywać można na PW jak ktoś chce. Jeżeli uważacie, że te osoby nie korzystają z mózgu to jak mają rozumieć co nie tak piszą? Bez rozprawek, ale krótkie wyjaśnienie chyba wypada napisać.

Kondi 
tak właśnie.

Wysłany: Pią Sty 01, 2010 1:45 pm   

corrny napisał/a:
Podaj go do sądu i skończ niepotrzebnie robić szum.

te, Kaktus pomyśl nad tym dokładnie, czekam... z resztą nie tylko na to.

Odpowiedz do tematu