Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedź na oskarżenia
Autor Wiadomość
corrny 
West Coast

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 11:35 am   

Kaktus754 napisał/a:
nie dawają ostrzeżeń za nic.

A to dziwne, bo ja dostałem bana nie napisawszy nawet jednego posta :wink:

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Lis 28, 2009 5:59 pm   

ja też

me too :P //Lauri
Ostatnio zmieniony przez Lauri Nie Lis 29, 2009 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Kaktus754 

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 2:13 pm   

Ale wejdźcie sobie na ostrzeżenia dane np. przez Kondi i jako powód bana jest tam często napisane "bezmózg" "wracaj do Bravo Sport dzieciaku" Rozumiem, można dawać warny a nawet bana za obrażanie i pisanie nie na temat, ale szanowni moderatorzy - mniej agresji!

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 2:19 pm   

Ale czasami głupota niektórych jest naprawdę ogromna i tego inaczej nie da się określić. Trzeba czasem jak się coś pisze pomyśleć, a nie napisać tylko, żeby napisać. :razz:

Kociek 

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 2:22 pm   

Niekoniecznie można nazwać to agresją, nawet wcale, bo to raczej odnosi się dokładnie do inteligencji osób które wypisują te bzdury i raczej dla nich nie jest to zaskoczeniem. :smile:
Jak dla mnie to nie jest agresja, tylko krótkie podsumowanie inteligencji tychże osób. :wink:

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 2:47 pm   

Kaktus754 napisał/a:
Ale wejdźcie sobie na ostrzeżenia dane np. przez Kondi i jako powód bana jest tam często napisane "bezmózg" "wracaj do Bravo Sport dzieciaku" Rozumiem, można dawać warny a nawet bana za obrażanie i pisanie nie na temat, ale szanowni moderatorzy - mniej agresji!

podejdź do tego na luzie, przecież nie każdy musi pisać rozprawki nt. dlaczego koleś dostał warna/bana

Kaktus754 

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 2:54 pm   

bycie moderatorem zobowiązuje. Jakiś żartobliwy komentarz to spoko, ale nazwanie kogoś bezmózgiem to przesada.

Lauri 
Papuga Mafii

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:25 pm   

po pierwsze to BRAK MÓZGU...bo z bezmózgiem to sie nie spotkałem.
dwa..jak ktos zasluzyl to dostał
trzy...kazdy zdaje sobie sprawe za co dostal warna, wiec pisac elaboratów nie ma sensu
cztery...w adwokata sie bawisz? :P

Kondi 
tak właśnie.

Wysłany: Sro Gru 30, 2009 11:54 pm   

Kaktus jak ma się do kogoś sprawę to się do niego pisze na PW :) Ale skoro już tak to niech będzie. Jak dobrze podkreślił to Drogba to czasami brak słów na głupoty wypisywane przez niektórych 'znawców' , że bezmózg jest na prawdę bardzo delikatnym stwierdzeniem. A jak czytasz teksty typu 'a ostatnio czytałem, że Chelsea pozyska Kake, Ronaldo i Ribery' to co, nie Bravo Sport, które czytają dzieci?

Kaktus754 

Wysłany: Czw Gru 31, 2009 4:38 pm   

Lauri napisał/a:
po pierwsze to BRAK MÓZGU...bo z bezmózgiem to sie nie spotkałem.

To w ostrzeżeniach Kondiego. Był połmózg. Ale bezmózg też gdzieś był.
Lauri napisał/a:
dwa..jak ktos zasluzyl to dostał

Oczywiście po to są warny.
Lauri napisał/a:
kazdy zdaje sobie sprawe za co dostal warna, wiec pisac elaboratów nie ma sensu

Nie ma sensu. Mnie nie obchodzi co jest wpisane w powodzie warna. Chodzi mi tylko, żeby nie było wyzwisk.
Kondi napisał/a:
Kaktus jak ma się do kogoś sprawę to się do niego pisze na PW

Napisałem to tutaj, bo w dość długim poście rozpoczynającym temat napisał, że Szosti zarzuca dawanie ostrzeżeń i banów za nic oraz dyskryminację za wiek. Na PW nikt by tego nie widział. A tutaj każdy się może zastanowić, czy Szosti myli się w 100%.
Kondi napisał/a:
A jak czytasz teksty typu 'a ostatnio czytałem, że Chelsea pozyska Kake, Ronaldo i Ribery' to co, nie Bravo Sport, które czytają dzieci?

Myśleć o takich użytkownikach każdy może co chce, ale pisanie tego w miejscu, gdzie każdy może to zobaczyć to już trochę nie w porządku. Jak czytam powody typu "wróć do Bravo Sport" to przyznaje, że jest to nawet zabawne ale bezmózg przekracza pewne granice.
Ostatnio zmieniony przez Kaktus754 Czw Gru 31, 2009 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu