Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedź na oskarżenia
Autor Wiadomość
Wojtek 
upierdliwy hipokryta

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 6:12 pm   Odpowiedź na oskarżenia

Tekst ma charakter ogólnikowy ponieważ podpisało się pod nim kilka osób, ale proszę nie odbierać tego jako oficjalny głos całej chelsea.pl

Jak pewnie zauważyliście w ostatnim czasie miała miejsce niezbyt przyjemna wymiana zdań pomiędzy zwolennikami chelsea.pl i chelsealondyn.pl. Niezbyt profesjonalnie wygląda zamieszczanie informacji poniekąd związanych z prywatnymi rozmowami, ale administrator konkurencyjnego serwisu od pewnego czasu nas do tego konsekwentnie zmusza. Gdy na własnym serwisie oraz forum zamieścił bzdurne oskarżenia w naszym kierunku (między innymi umieszczenie prywatnej rozmowy w newsie na stronie głównej, z podaniem imienia i nazwiska) miarka się przebrała.

Dlatego też postaramy się przedstawić wszystkim prawdziwie oblicze Dariusza Szostka i jego ulubioną zagrywkę jaką jest mydlenie oczu.

Przeanalizujemy co nam zarzuca.

1. Na chelsea.pl banują za nic - W odpowiedzi przedstawimy krótką historyjkę. W dniu meczu Chelesa 6-0 Manchester City miał miejsce zlot ChelseaPoland na którym ów "dżentelmen" się zjawił. Gdy był sam wśród ogromnej większości użytkowników chelsea.pl " łasił się do każdego i mówił, że jest za połączeniem serwisów". Mimo, iż nie pracował na rzecz chelsea.pl ani naszego forum postanowiono dać mu funkcję administratora wspólnego chatu i dostęp do działu stowarzyszenie na forum. Głownie przez to jak reklamował dobre chęci. Problem z Szostim polega na tym, iż na swojej stronie za bardzo przyzwyczaił się do pełnienia roli guru. Pewnie dlatego, że większość userów to zbanowani wcześniej na chelsea.pl więc może wmówić im wszystko. Dlatego nie potrafi się pogodzić z tym, że u nas jest tylko zwykłym szarakiem, o ile chociaż nim jest. Chciał ludziom, którzy ciężko pracowali dla dobra serwisu mówić, co mają robić. Znanemu tutaj chyba wszystkim Cypisowi zarzucał, że status Vipa dostał tylko za wiek. Obrzucał go wyzwiskami. Dlatego też został zbanowany na naszej stronie. Gdy tak się stało, rozpoczął kampanię prowokowania i obrażania ludzi związanych z chelsea.pl Ze słynnych cytatów możemy wymienić np. " I jak ćpunie? Dalej masz coś przeciwko Grantowi w Chelsea?, poczujesz smak mojego buta na mordzie, trzy lata trenowałem teakwodno". Kolejnym problemem Dariusza stał się fakt, iż zbliża się zlot na którym chciał się zjawić, ale nie w smak było mu ponieść konsekwencje wcześniejszego zachowania. Dlatego zaczął prosić o odbanowanie itp. Po krótkiej naradzie z ciekawości postanowiliśmy dać mu jeszcze jedną szansę żeby zobaczyć czy może się zmienić. Zaznaczamy, iż przywrócono go z okładką więźnia, który wychodzi na warunkowe i nie ma prawa podpaść. Wytrzymał w spokoju tydzień lub dwa. Potem zaczął w shoutboxie niby niewinną propagandę poprzez którą chciał pokazać, że chelsea.pl jest zła a jego serwis to kibicowski eden. Normalnie tak zachowująca się osoba powinna od razu wylecieć. Ale spróbowaliśmy łagodniejszej metody a mianowicie edytowania jego shoutów tak by nie zawierały reklamy. Dzień później jeden z naszych użytkowników zażartował w ten oto sposób - martwi mnie wysyp małolatów, nie można banować za wiek? Dariusz zwietrzył szansę i prowokacyjnie napisał - tak banowanie za wiek będzie kolejnym innowacyjnym pomysłem tego forum po edytowaniu shoutów. Zaczęto mu odpisywać, że nikt tutaj nie banuje za wiek itd. Ale ten dalej pokazywał prawdziwego siebie. Zamieszczał posty typu - timesz (tutaj świadomie przekręca nick redaktora, moderatora, vipa by obrazić mimo, iż się go upominało) lenisz się, zarejestrował się małolat banuj! Jako, że nie było widać szansy na poprawę zgodnie z umową został ponownie zbanowany. W powodzie bana ironicznie napisano - Dla przyjemności, czego oczywiście nie można traktować na poważnie gdyż już wytłumaczyliśmy co było powodem zbanowania. Niestety Szosti jak to on, nie mógł przestać. Postanowił udawać niewiniątko które nic nie zrobiło, a zostało usunięte z forum. I takie też brednie głosił na własnym forum oraz stronie.

2. Chelsea.pl rządzi układ.

a) Dariusz twierdzi, że nasz Junior Admin zrezygnował z funkcji, bo stroną rządzi układ. W rzeczywistości zrezygnował ponieważ ludzie z poza kręgu który jest według Szostka rzekomym układem, krytykowali to jak wykonuje swoją pracę. A także dlatego, że niektórzy bronią takich ludzi jak Szosti. Oczywiście Dariusz woli tworzyć własne modły i potem je rozpowszechnia. Mało tego. Od razu poleciał do MiC'a (nasz junior admin, który Szostka nie trawi) z pytaniem czy będzie moderatorem na jego forum. Oczywiście nasz człowiek szybko i kulturalnie go spławił, a administrator chelsealondyn.pl nawet się nie domyślił dlaczego. Myślę, że tutaj jasno jest pokazane jakie pojęcie ma o sprawie sam zainteresowany Dariusz. MiC odszedł (i zresztą już wrócił) przez takich jak on, przez to, że dostawali niezasłużone przywileje, a nie rzekomy układ.

b) Ponoć ludzie wliczający się w rzekomy układ chcą ukryć całą prawdę. W takim razie kolejna historyjka do przedstawienia. Jakieś dwa może trzy tygodnie temu forum chelsea.pl przyjęło mały atak ludzi związanych z chelselondyn.pl Krótko mówiąc zrobili małą propagandę pod tytułem "chelsea.pl w skali od 1 do 10 - 1". Jeden z nich niejaki Gawron używał patologicznych zwrotów typu - Psi wytrysku. W związku z tym został zbanowany, a moderator ironicznie dał w powodzie - hau hau gdyż owy user sam się o to wcześniej prosił. Wtedy Szosti żeby wyjść na dobrego pisał jak to wstyd mu za takich ludzi. Ale o dziwo gdy ponownie odnowił konflikt z władzami chelsea.pl nagle zmienił zdanie. Pan Gawron w ramach propagandy pisał, że on tak jak Szosti też dostał bana za nic a w powodzie nie wiadomo czemu dano "hau hau". Wtedy Pan Dariusz nie pisał już, że wstydzi się za Gawrona bo musiałby ujawnić prawdę i jego modły nie byłyby zbyt wiarygodne. I przez to teraz wszyscy mówią, że banuje się tutaj za nic, co jest kompletną bzdurą.

Tak więc ocenicie sobie sami kto ukrywa prawdę? Kto tworzy chore układy?

3. Na koniec pragniemy przedstawić kolejne fakty dotyczące Pana Darka. Chyba niewielu ludzi wie z kim tak na prawdę ma do czynienia.

a) Człowiek ten zarzuca nam, iż banujemy za nic, a sam banował ludzi tylko za to, że kibicują innym klubom, za nicki typu Deco czy Milan.

b) O "zdrowiu" psychicznym tego pana niech świadczą te screeny;

http://img377.imageshack.us/im(usunąć spację) g377/3145/szostitu1.jpg
http://img377.imageshack.us/im(usunąć spację) g377/2949/szosti2ma4.jpg

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że z Dariuszem Szostkiem jest coś nie tak.

c) Warto także wspomnieć o patologicznych sytuacjach jakie mają miejsce na jego serwisie. Sami już nie wiemy ile razy redaktor Grzegorz Drozd odchodził i wracał. Posuwał się do obrażania Szostka, serwisu itd. Po czym wracał i w newsie przepraszał zwrotami typu - nie moja wina, że mnie z matki za głowę wyciągano. Nie wiemy czy Grzegorz wie, ale Szosti obgadywał go za plecami wysyłając na e-maile prywatne rozmowy.

Odpowiedzcie sobie na pytanie czy takich ludzi można traktować poważnie?

Mamy nadzieję, że do wszystkich dotarło z kim mają do czynienia i, że to nie ludzie związani z chelsea.pl tworzą chore sytuacje. Nie obwiniamy wszystkich użytkowników chelsealondyn.pl za grzechy administratora. Ale apelujemy by nie wierzyli takiemu człowiekowi. Szosti jest źródłem wielu konfliktów, w prywatnych rozmowach zachowuje się wprost patologicznie, a późnej wywleka to na strony i fora przeinaczając fakty by wszyscy go bronili.

Ostatecznie pozostały jeszcze dwie kwestie. Na forum Szostka regularnie zarzuca się nam, że w powodach banów jest coś takiego jak "ban śmieciu, spadaj na dp.pl" Po pierwsze miało to miejsce dosyć dawno temu. Po drugie to nie były bany od widzimisię tylko taka osoba napisała komentarz tego rodzaju " Pierd**e czelsi, to tylko kasa j***nego ruska" dlatego moderator umieścił taki a nie inny powód.

Druga kwestia kierowana głównie do użytkowników strony Dariusza. Panowie co się teraz dzieje gdy ktoś z chelsea.pl bez użycia choć jednego obraźliwego słowa próbuje pokazać na waszym forum prawdę? Tylko mi się wydawało czy kasuje się wypowiedź, banuje, i wyzywa od robaków? Otóż my tak nie robimy, i robić nie będziemy. Jeżeli nie będziecie używać obraźliwych zwrotów a skupicie się na samej dyskusji, nikt nie skasuje tutaj waszego postu, nie zbanuje, i nie zwyzywa. Każdy może kulturalnie wyrazić tutaj swoją opinię, bo nie ma tutaj podziałów. Jak na ironię to na waszym forum nie można nic napisać, a admin mówi, że chelsea.pl tworzy podziały. Jeżeli mamy być szczerzy wasz administrator powinien mieć na drugie imię podział, a na trzecie konfabulacja.

Przepraszamy za zaburzanie spokoju i jednocześnie ostrzegamy, iż Dariusz z pewnością nadal będzie zgrywał niewiniątko

Lista osób które podpisały się pod tym tekstem; Wojtek, Thimesh, MiC, Corrny, Maciek, Danielf, Lauri, Frankieciarka, Czarna_Lamps, KrakR.
Ostatnio zmieniony przez Wojtek Pią Kwi 04, 2008 10:59 am, w całości zmieniany 1 raz  

CloneTrooper 
Decepticon

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:11 pm   

Odpowiedź Szostiego

Odniosę się tylko do największych kłamstw ww. wypocin. Na resztę nie mam czasu, bo mi go szkoda :)

JFH napisał/a:
Niezbyt profesjonalnie wygląda zamieszczanie informacji poniekąd związanych z prywatnymi rozmowami, ale administrator konkurencyjnego serwisu od pewnego czasu nas do tego konsekwentnie zmusza.

Na prośbę wypowiedź została od razu usunięta. Za to niezbyt profesjonalne jest dawanie kilkunastu banów osobom związanych z chelsealondyn.pl na forum chelsea.pl bez KONKRETNEGO POWODU!

JFH napisał/a:
Dlatego też postaramy się przedstawić wszystkim prawdziwie oblicze Dariusza Szostka i jego ulubioną zagrywkę jaką jest mydlenie oczu.

Prawdziwe oblicze znają wszyscy, kto obiektywnie patrzą na to co robicie, a czego my nie robimy. My od 4 dni non stop nie obrabiamy Wam dupy na różne sposoby i nie rejestrujemy się na waszym forum nickami: cytuję: "anty cl.pl" i podszywanie się pod admina chelsea.pl.

JFH napisał/a:
Dariusz Szostek twierdzi, że nasz Junior Admin zrezygnował z funkcji, bo stroną rządzi układ. W rzeczywistości zrezygnował ponieważ ludzie z poza kręgu który jest według Szostka rzekomym układem, krytykowali to jak wykonuje swoją pracę.

Czysta konfabulacja. Tylko dlatego nie wyjaśnię PRAWDY ponieważ szanuję prywatność MiCa i nie zamieszczę tutaj naszych prywatnych rozmów.

JFH napisał/a:
Od razu poleciał do MiC'a (nasz junior admin, który Szostka nie trawi) z pytaniem czy będzie moderatorem na jego forum.

Kolejne przypuszczenia i kłamstwa. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia panie JFH :D

JFH napisał/a:
Jeden z nich niejaki Gawron używał patologicznych zwrotów typu - Psi wytrysku.

Kłamstwo, nie ma dowodu.

JFH napisał/a:
Sami już nie wiemy ile razy redaktor Grzegorz Drozd odchodził i wracał.

Co to ma do tematu? Tonący chwyta się brzytwy...

JFH napisał/a:
Na forum Szostka regularnie zarzuca się nam, że w powodach banów jest coś takiego jak "ban śmieciu, spadaj na dp.pl"

Ban ok, ale podów podwaza całkowicie wasze profesjonalne podejście do sprawy.

JFH napisał/a:
Panowie co się teraz dzieje gdy ktoś z chelsea.pl bez użycia choć jednego obraźliwego słowa próbuje pokazać na waszym forum prawdę?

Cytat 21 wieku... Nagroda Darwina wędruje do autora tego cytatu.

JFH napisał/a:
Jeżeli mamy być szczerzy wasz administrator powinien mieć na drugie imię podział, a na trzecie konfabulacja.

Na 4 członek PISU, a na 5 słuchacz Radia Maryja.... Kolejne ataki zmutowanego robactwa...

JFH napisał/a:
Przepraszamy za zaburzanie spokoju i jednocześnie ostrzegamy, iż Dariusz Szostek z pewnością nadal będzie zgrywał niewiniątko

Za pełnomocnictwem sądu (którym grożono mi 3 razy ze strony autora tego tekstu) wymierzam sobie 1000 lat ciężkim robót na stronie chelsealondyn.pl. Amen.

Tak więc jesteście państwo świadkami wymysłów, kolejnych ataków (bez dowodów), pomówień oraz cyrku i rozkłądu robactwa, który aż kipi zazdrością i niemożnościa przyznania się do winy :)

Temat pozostawiam do pośmiana się, ale zamykam go aby nie wywołac kolejnej niepotrzebnej burzy. Pzdr

ZolaAliasGeralt 
chelsea

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:18 pm   

kocham polską , inteligentną młodzież .

Wojtek . Sam to napisałeś ?

Wojtek 
upierdliwy hipokryta

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:27 pm   

Czegoś nie rozumiem, czy nie wierzysz w to co napisałem?

Odpowiedzi Szostka nie komentuje, bo jak zwykle mówi, że czarne to białe i tak się to będzie ciągnąć. Co wiem napisałem.

Filippo 

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:35 pm   

To raczej komplement pod twoim adresem był.

ZolaAliasGeralt 
chelsea

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:43 pm   

dokładnie ;)
jestem pozytywnie zaskoczony zgrabnością tekstu i dojrzałością wypowiedzi

MiC 

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:48 pm   

Bo Wojtek to sztywniak :P

ZolaAliasGeralt 
chelsea

Wysłany: Sob Mar 29, 2008 11:52 pm   

no nie wiem nie wiem .;p mi się wydaje bardzo elastyczny ;]

add
ciekawy podpis Mic

MiC 

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:01 am   

ZolaAliasGeralt napisał/a:
no nie wiem nie wiem .;p mi się wydaje bardzo elastyczny ;]

On tylko taki przy Thimeshu :)

ZolaAliasGeralt napisał/a:
ciekawy podpis Mic

Dziekuje :) Będą jeszcze inne :)

Thimesh 
Negator

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 12:02 am   

Ale ostatnio go rzuciłem dla Fanki, więc Wojtek wpada w depresję, więc uważajcie panowie, bo moze się do Was przystawiać :D

Odpowiedz do tematu