Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liga Europejska
Autor Wiadomość
ZolaAliasGeralt 
chelsea

Wysłany: Nie Mar 30, 2008 1:04 am   

kontynuując OT . Myślę , że twardziel Boruc nie pasuje równie dobrze do innych klimatów niż do brytyjskich . Jeśli ma zmienic klub na jakiś z wyższej półki to najlepiej niech nie zmienia na te z najwyższej bo tam kariera jest nieprzewidywalna bardziej niż kobieta która dostała dziesięc tysięcy na zakupy .

wracając do sednum , myślę podobnie jak Grzybator , że triumf przypadnie Bayernowi. uff jak ja niecierpię niemieckiego tryumfalizmu :)

czasem można się pomylic bardzo mile ;]
Ostatnio zmieniony przez ZolaAliasGeralt Pon Kwi 14, 2008 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Wlodzio 
Show them no mercy.

Wysłany: Pią Kwi 11, 2008 10:41 pm   

Oglądał ktoś mecz Getafe z Bayernem w czwartek? Abstrahując od tego, że był to najlepszy mecz jaki ostatnio widziałem (najlepszy chyba od finału Milan-Pool w 2005) to trzeba po prostu dodać, że przywrócił mi on wiarę w to, że nie zawsze pieniądze wygrywają.

To jest cenniejsze niż jakakolwiek wygrana Chelsea, kiedy widać, że kopciuszek w postaci Getafe w 10 gra rozsądniej niż przereklamowana drużyna z Bawarii, której z resztą od dawna nie lubię. Do tego odpada ona całkowicie niezasłużenie i niesprawiedliwie (chociaż Rossettiego jako sędziego bardzo cenię, to w trakcie meczu odstawiał bardziej cyrk niż rzetelne sędziowanie). Wszyscy moi znajomi to zdanie podzielają i żałują Laudrupa, który wykonuje naprawdę kawał ogromnej roboty w tym małym podmadryckim klubiku.

mati95 
Dyrzu's Head

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 1:51 pm   

Szkoda że Getafe odpadło i że Bayern awansował.Getafe było czarnym koniem i moim faworytem Pucharu UEFA.Obecnie stawiam na Zenit ale chciał bym żeby był finał Fiorentina : Zenit.Nie nawidzę Bayernu :evil:
Ostatnio zmieniony przez mati95 Sob Kwi 12, 2008 7:03 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Domin(A) 
Romantyk

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 3:26 pm   

A od kiedy czarny koń to faworyt?

Faworytami można było nazwać Fiorentinę czy Bayern ale raczej nie Getafe a już na pewno nie mylić pojęć.

Getafe, owszem.. pokazali jak można grać z potęgami ale chyba ich nieco poniosło, co nie zmienia faktu, że zagrali naprawdę piękny mecz. Z resztą taka jest ta hiszpańską piłka, piękno, wyszkolenie techniczne a brak większego doświadczenia i może zbyt wielka wiara w siebie zaprzepaściły szanse na wielką niespodziankę.

Co do finału to chętnie zobaczę w nim Fiorentinę, która jest wystarczająco mocna by wygrać to trofeum a jej największym przeciwnikiem jest ona sama..

Co to będzie co to będzie?
To sie okaże.

songus 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 6:07 pm   

fart Bayernu :/ jak ja ich nie trawie :/

ricky31 

Wysłany: Sob Kwi 12, 2008 6:11 pm   

Bayern to jedynie pokazał że rządzić to oni se mogą na własnym, niemieckim podwórku.Przyszło takie Getafe, i już ich miało na ostrzu.

A przed sezonem co to sie nie działo, że jak to może Bayern w CL nie grać.A tu prawie odpadł z UEFA.I pewnie ten puchar wygrają z takim samym fartem jak wczesniej, choć liczę na Viole.

ZolaAliasGeralt 
chelsea

Wysłany: Pon Kwi 14, 2008 1:33 pm   

mati95 napisał/a:
Nie nawidzę Bayernu :evil:

A Getafe nawidzisz , rozumiem .

Liczę , że fiorentina powróci do swojej dawnej świetności .

glosik1 

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 3:33 pm   

Ja myslę że Zenit wygra zobaczcie jaki maja skład i budżet.Śmiało mogą walczyc nawet o Ćwiercfinał Champions League.Co do Bayernu i Getafe faktycznie szkoda faktycznie piękny mecz.
Ostatnio zmieniony przez glosik1 Wto Kwi 15, 2008 10:51 pm, w całości zmieniany 1 raz  

mati95 
Dyrzu's Head

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:22 pm   

wiercfinał Champions League.
co to wierćwinał chyba ćwierćfinał

Pisałem żebyś się poprawił widzę nie dociera = 4 ostrzeżenia // MiC
Ostatnio zmieniony przez MiC Wto Kwi 15, 2008 8:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Lauri 
Papuga Mafii

Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 5:58 pm   

chlopaku..Ty masz jakis problem ze soba? wiesz co to jest oczywista omyłka pisarska?? :roll: byle co, byle posta napisac....

nie sadze zeby Zenit łyknął Bayern, nawet Fiorentina bedzie miala z nimi problem..jednak mam nadzieje ze to oni zwyciężą...niech juz nawet Rangersi wygraja :P byle nie Niemcy

Odpowiedz do tematu