Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nabór do redakcji.
Autor Wiadomość
Koper_2 

Wysłany: Nie Wrz 18, 2011 8:29 pm   

Nick: koper
E-mail: adriankopij@hotmail.com
GG: 8933681
Czym chcę się zajmować na stronie: Chciałbym zająć się wszelkiej maści publicystyką, tłumaczeniem newsów z zagranicznych stron poświęconych the blues i zamieszczaniem ich na tej stronie, mógłbym także zająć się analizą poszczególnych spotkań ekipy ze stamford bridge.
Kilka słów o sobie: Mam na imię Adrian i uczę się w drugiej klasie liceum. Interesuję się dziennikarstwem chodź uczę się i wiąże swoją przyszłość z przedmiotami ścisłymi. Kocham zespół Chelsea jak chyba każdy z tego forum :cfc2: Jeśli chodzi o doświadczenie tworzyłem kiedyś stronę zespołu z mojego miasta, lecz było to zbyt czasochłonne, więc postanowiłem przestać redagować ową stronę.

Robertooos 
Pyrlandia!!

Wysłany: Sob Gru 03, 2011 8:49 pm   

nick: Robertooos
email: rkmiec@o2.pl
gg: 5813066
czym chcę się zajmować na stronie: newsman, w miarę możliwości mogę prowadzić relacje live.
kilka słów o sobie: mam na imię Robert, mam 19lat, jestem studentem dziennikarstwa sportowego, kibicuje Chelsea, mam duży zasób wiedzy nt. The Blues.

karolmetal1 

Wysłany: Nie Gru 04, 2011 1:36 pm   

nick: karolmetal1
email: karolmetal14@wp.pl
gg: 36709418
czym chcę się zajmować na stronie: Pisaniem newsów, tłumaczeniem z oficjalnej strony niebieskich i relacjami live z meczy.
kilka słów o sobie: Mam na imię Karol, mam 16 lat i chodzę do I klasy liceum, kibicuje Chelsea od małego.

maly33 

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 2:50 pm   

nick: maly33
email: mlay3@o2.pl
gg: 9614028 (często niewidoczny lub niedostepny, ale zawsze odpisuje)
czym chcę się zajmować na stronie: Newsy raczej odpadają , angielski mam dość dobry , ale na 24 strony większość jest za newsami , a jak to mówią "co za dużo to nie zdrowo".Mógłbym , jeśli coś takiego by powstało (lub sam bym założył), prowadzić relację radiową z meczów, minuta po minucie i popisać kilka artykułów w dziale Publicystyka.
kilka słów o sobie: Jestem uczniem technikum , mam 19 lat, Chelsea kibicuje od 2002 roku. Ogólnie to pisze realcje ze meczów mojego klubu , ale są to bardzie relacje brane pod humor niż coś na poważnie ;p
'cause Chelsea, Chelsea is our name

koper 

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 3:33 pm   

nick: sexik (chociaż chciałbym zmienić, o ile się da)
email: kopfil@gmail.com
gg: 3398695
czym chcę się zajmować na stronie: Felietony, artykuły nt. zawodników czy też ich formy, chciałbym, by powstały także artykuły np. podsumowujące dany miesiąc, obecną formę etc. - co mógłbym robić. Oraz opisy meczów zagranych, zapowiedzi - słowem, wszelkiego rodzaju publicystyka, z mieszanką kreatywności i powiewu nowych pomysłów.
kilka słów o sobie: Mam na imię Filip, mam 17 lat. Uczęszczam do drugiej klasyLiceum Ogólnokształcącego profil humanistyczny z naciskiem na dziennikarstwo. Chelsea kibicuje w zasadzie od kiedy pamiętam, to wynik tego, że mój tata oglądał często ligę angielską, przez co praktycznie od zawsze mam kontakt z Premier League.

Anthony 

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 4:22 pm   

nick: anthony
email: anthony93@op.pl
gg: 3989285
czym chcę się zajmować na stronie: Mogę być moderatorem lub zajmwać się relacją meczu, dodawać zdjęcia linki do transmisji live itp.
kilka słów o sobie: mam na imie Błażej mam 18 lat. Jestem w klasie maturalnej o profilu humanistycznym .Chelsea kibicuje od Rewolucji Romańskiej, bo wtedy tak naprawdę zainteresowałem się piłką . Prowadziłem kiedyś stronę na temat fify 08 gdzie były wyświetlane przydatne linki do patchy, wskazówki dla nowych graczy i ranking turniejów w których brali udział bywalcy strony .

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Pon Gru 05, 2011 8:55 pm   

maly33 napisał/a:
na 24 strony większość jest za newsami

a ilu z nich obecnie pisze? właśnie ludzi do pisania newsów nam potrzeba, jeśli chcemy ożywić stronkę
oczywiście felietony itd. również wchodzą w grę, jednym słowem - wszystko

sexik napisał/a:
nick: sexik (chociaż chciałbym zmienić, o ile się da)

napisz na pw, to Ci zmienię

Anthony napisał/a:

czym chcę się zajmować na stronie: Mogę być moderatorem lub zajmwać się relacją meczu, dodawać zdjęcia linki do transmisji live itp.

to jest akurat najmniejszy problem, także sorry, ale musiałbyś się bardziej wysilić

Panów zainteresowanych proszę o przesłanie po dwóch przetłumaczonych newsów o Chelsea tutaj na pw lub maila - a.orlicki@gmail.com (nie klikać na "mail" w moim profilu użytkownika, tam mam inny i go rzadko sprawdzam)

Lucho 

Wysłany: Pią Gru 30, 2011 9:31 pm   

GG:37859468
Nick: Lucho

Chcę być redaktorem na stronie proszę o jak naszybszy kontakt na gg.

kornuch 

Wysłany: Sob Gru 31, 2011 12:46 pm   

nick: Kornuch
email: Kornuch93@gmail.com
gg: 8434284
czym chcę się zajmować na stronie: Głównie to pisanie newsów i tłumaczenie ich. Na stronie pojawia się ich ostatnio dość mało, a powinno być ich zdecydowanie więcej. W ostateczności felietony.
kilka słów o sobie: Jestem Bartek. Moje serce świeci na niebiesko od 2003 roku, kiedy to zaczynałem interesować się piłką. Teraz to już jedna z moich pasji. Chodzę do technikum informatycznego, ostatnio mam trochę więcej czasu, który właśnie mógłbym poświęcić na waszą stronkę. Doświadczenie mam niewielkie, napisałem kiedyś parę artykułów na inną stronkę.

the_rev 

Wysłany: Wto Sty 17, 2012 12:14 pm   

W sumie to nie wiem, czy nabór jest aktualny, ale podanie napiszę.

nick: The Rev
email: Anarion94@gmail.com
gg: 7361301
czym chcesz się zajmować na stronie: Jeśli nadal jest takie zapotrzebowanie, to chciałbym zostać newsmanem. Od czasu do czasu chętnie napiszę również jakiś felieton, jeśli tylko wpadnę na jakiś ciekawy pomysł.

kilka słów o sobie: Na początek się przedstawię - na imię mi Paweł. Chelsea kibicuje od pierwszej, albo drugiej klasy podstawówki. Ta strona była moją pierwszą o tematyce 'The Blues'. Jakiś czas temu rozczarowany ilością newsów przerzuciłem się na inną stronkę, , postanowiłem jednak wrócić do starej, dobrej chelsea.pl . Na innych stronach jakoś newsów nie zawsze była taka jaka powinna być. Na forum nie rejsestrowałem się, nie czułem potrzeby kontaktowania się z innymi fanami Chelsea, ale chętnię to zmienie. Chciałbym jakoś pomóc w rozwoju stronki.

Odpowiedz do tematu