Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Nabór do redakcji.
Autor Wiadomość
Cimek 

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 3:58 pm   Nabór do redakcji.

Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do naszej redakcji zapraszamy do zgłaszania tu swoich kandydatur.

Zgłoszenie powinno być postaci:
Kod:
nick:
email:
gg:
czym chcę się zajmować na stronie:
kilka słów o sobie:

Z każdą osobą na pewno się skontaktujemy, czasem może to potrwać do kilku dni, więc nie należy się tym przejmować, tylko cierpliwe poczekać.

PICHU 
KIBIC CHELSEA!

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 6:27 pm   

nick: PICHU
email: rafalpiszczek@gmail.com
BARDZO CHCE PROWADZIĆ RELACJE MINUTA PO MINUCIE- mam dostep do meczów Chelsea
Jestem młody jednakze wydaje mi się, ze ambitny- typowy humanista - nie znosze przedmiotów ścisłych. Zawsze bardzo chciałem prowadzić relacje minuta po minucie.

Terry1987 
Chelsea 2 The Core

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 6:35 pm   

nick - Terry
imejl - terry1987@wp.pl
gg - 7578477
msn - terry@boldy.pl
czym - pewnie jakies newsy od czasu do czasu, jakies felietony
oso - bassline house lover, z chelsea od 1996

RobbenTerry 

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 6:46 pm   

nick:Robben
e-mail: terryrobben@o2.pl
gg: 2688089
Zajęcie:Chciałbym pisać newsy.Posiadam dobą znajomośc angielskiego.
O sobie:Z Chelsea od 2002(koniec).Jestem ambitny i byłoby to dla mnie przyjemnością pisać na tej stronce newsy.W razie kontaktu to na gg jestem zawsze od około 14:30-15(w poniedziałki od 16)Interesuje sie krajai takimi jak:Holandia,Anlia,Rosja,Ukraina oraz Islandia.Tak jak kolega wyżej nie znosze przedmiotów scisłych:)
Swoją drogą to ja pracowałem na 3 serwisach;pwsyztskie się rozpadly;p
Ostatnio zmieniony przez RobbenTerry Sro Lis 28, 2007 7:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ellesar 

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 7:42 pm   

nick: Ellesar
email: filip@onet.eu
gg: 7602776
zajęcie: Praktycznie każde związane z Chelsea. Myślę, że sprawdziłbym się w felietonach.
o sobie: Z Chelsea stosunkowo niedługo, bo niecały rok, ale dzięki temu to zdecydowany i przemyślany wybór. Ja w przeciwieństwie do kolegów przedmioty ścisłe lubie :) . Dobrze znam angielski, trochę talentu do pisania podobno też mam...

LAMPARD8chelsea 

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 8:05 pm   

nick:LAMPARD8chelsea
e mail-mvcia@o2.pl
gg-10542756
zajęcie:chciał bym sie zajmować relacjami, czasami jakieś newsy.
Kocham Chelsea i piłkę nożna bardzo chciał bym sie zajmować takimi rzeczami jak relacje na żywo. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :arrow:

Diarra 
Chelsea forza!!!

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 8:07 pm   

emeil:sabagroen@wp.pl
gg:2471529 dostepny w godzinach od 15
nr.tel.606951893 ciągle dostępny

Coś o mnie:
Uwielbiam typować mecze www.klt.net.pl moim asem w rękawie jest zdobyta wiedza na temat futbolu nowoczesnego i także tych starszych dziejów futbolu.Bardzo lubie oglądać mecze dziennie moge obejrzeć nawet z 20 meczy.Zawsze gdy jest jakis konurss wiedzy w szkole czy nawet w powiecie to zawsze wygrywam.Ja chciałbym zajmować sie pisaniem newsów itp. rzeczami,biegle znam j.angielski niemiecki także.I gdybyście mnie wybrali na newsmena to bym był bardzo szczęśliwy i bym to wam wynagrodził w obszernych i na temat informacjach o klubie.Z Chelsea jestem od 1994 roku (2 lata po moim urodzeniu oglądałem mecz Chelsea i zafascynował mnie styl w jakim grała Chelsea grali rozważnie ale i czasem na granicy niebezpieczeństwa.To obliczając że ja już z Chelsea jestem 13 lat i bedze aż do końca moich dni zobaczymy może i ja kiedyś bede grał na Stanford Bridge zobaczymy......Czas pokarze.

kicki 

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 8:37 pm   

nick: kicki
email: kicki@o2.pl
gg: 1267868 (opcja nie pokazuj statusu nieznajomym)
czym chce sie zajmowac na stronie: napewno nie pisaniem relacji minuta po minucie. Uważam, że pisanie news'ow byłoby odpowiednim dla mnie zajęciem, ponieważ znam dobrze angielski i czesto grzebe w tych sprawach ;)
co o mnie: przecietny 18-latek, któremu brat od konca podstawowki zaczal wpajac milosc do Chelsea i Lazio .. nie wiem czemu ale wtedy zostala ta pierwsza opcja. Lazio nie lubie, natomiast o Chelsea na bieżąco wiem wszystko ;)

rafisoltys 
True BLUE 4ever CFC

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 10:05 pm   

nick: rafisoltys
email: rafisoltys@chelsea.pl
gg: 6128214
Czym chcę się zajmować na stronie: newsman, publicysta. Konserwator powierzchni płaskich.
O mnie:
Jestem osobą bardzo kreatywną i elastyczną. Posiadam bardzo dobrą umiejętność pracy w grupie, oraz cechy przewódcze takie jak:
-umiejętność podejmowania szybkich i dobrych decyzji
-umiejętność wzięcia odpowiedzialności za grupę
-nigdy nie zostawiam swoich ludzi na polu walki.

Potrafię doskonale zarządzać swoim czasem, dlatego mogę przeznaczyć na pracę dla chelsea.pl ok 2 godziny dziennie. Znajomość HTML i podstawy PHP, oraz PAINT może być przydatna do pracy w chelsea.pl.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

MiC 

Wysłany: Wto Lis 27, 2007 10:56 pm   

rafisoltys napisał/a:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Już odpadłeś :!:

Odpowiedz do tematu