Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zjednoczmy się ! Apel kibiców Chelsea !!
Autor Wiadomość
JFH 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 3:56 pm   Zjednoczmy się ! Apel kibiców Chelsea !!

W imieniu sympatyków i redakcji Chelsea.pl APELUJE :!: ZJEDNOCZMY SIĘ :!:

Apel rzecz jasna kierujemy do wszystkich portali Chelsea w Polsce. Stwórzmy Razem jeden wielki portal o Chelsea. Zjednoczmy wszystkich kibiców. Łatwiej będzie organizować zloty i spotkania regionalne.

Chelsea.pl to połączenie tradycji i świeżości, pierwszej strony Chelsea w Polsce (1999r) z nowym trendem (pamiętny lipiec 2003).

Nie jest łatwo "zostawić" swoją stronę i tworzyć inną - to fakt. Nie ja jeden miałem mieszane uczucia po wyłączeniu strony chelsea.premiership.pl. Stwierdziliśmy że nie ma sensu tworzyć dwóch portali, skoro można zrobić jeden wspólny. Owocem wspólnych prac jest Stowarzyszenie Chelsea Poland (luty 2005) i fantastyczny zlot w ubiegły weekend.

Czekamy na pytania, propozycje, uwagi innych portali ...

Szosti 
ChelseaLondyn.pl

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:25 pm   

Tak jak już powiedziałe, że www.chelsealondyn.pl chętnie się połączy ale tylko atedy kiedy 2 pozostałe strony również to zrobią - cfcpoland.com i chelsea.com.pl

A dobrze znam pana admina cfcpoland i watpie aby ktokolwiek wtłukł mu to do głowy

booch 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 4:54 pm   

Szosti ale jezeli udałoby się połączyc portal chelsea.pl chelsealondyn.pl oraz chelsea.com.pl.
Miec taka baze newsmenów modów . Stwotrzyc nowy lay .Wszystkie domenny połaczyc i nie wazne czy ktośby wpisywał chelsealondyn czy samo chelsea zawsze wyskakiwałby jedna stronka .Stworzyc majac juz taką baze ludzi porzadnego BLOGA z ciekawostakmi o chelsea ala blog BO nowy powstały blog DP .Stworzyłoby sie nowe konkursy byłby lepsze nagrody jak myslisz mając taka baze i niechec pana z cfcpoland jak długo mógłby walczyc majac za przeciwnika ( bo chyba on nas tak traktuje ) stronke o wiele bardziej preznieszja wieksza no i napewno zwikesza baza kibiców ? .Przeciez jakby było tylu ludzi mozna wszystko dobrze porozdzielać . Byliby newsmeni wytyczni za przed i pomeczówki byliby nesmeni od tak zwanych codziennych informacji byłby podział kto dzisiaj pisze LIVE nowi ludzie od forum opieka nad blogiem i wiele innych rzeczy .

Jezeli cfcpoland.com jak mowisz a raczej właściciel tej stronki zalezy mu bardziej na profitach niz na stweorzeniu jednej rodzinny w Polsce to takiego człowieka mozna szybko naprostowac właśnie łacząc się .

Kołtyk 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 5:08 pm   

pomysł dobry...zastanawiam się tylko ile istnieje portali o Chelsea w Polsce..chelsea.pl chelsealondyn.pl cfcpoland.com i?? te trzy są chyba największe o ile się nie myle

Szosti 
ChelseaLondyn.pl

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 5:10 pm   

Hmm Ten projekt o którym piszesz jest niezwykle czasochłonny a ja teraz nie narzekam na nadmiar czasu.

Po za tym trzeba się zapytać o zdanie włascicial chelsea.pl i chelsea.com.pl.

3. Warto równiez postarać sie o to aby była to OFICJALNA strona polska o chelsea bo tak nie jest. Możnaby napisac do chelseafc.com i spytac się co trzebby było zrobić

booch 

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 5:13 pm   

Szosti powstaje teraz oficjalne stowrzyszenie kibiców chelsea w Polsce .Robbie który notabene jest w Anglii ma zając sie własnie aby zarejestrowac to stowrzyszenie u władz z Fulham Road .

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 6:13 pm ]
Sprostowanie Robie teraz jest w Kanadzie na jakis czas ...

Szosti 
ChelseaLondyn.pl

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 5:31 pm   

Oficjalna strona a oficjalne stowarzyszenie to calkowicie odrębne rzeczy

Fulu 
PISMAK

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 5:39 pm   

to świetnie, że widzicie korzyście takiego rozwiązania, ale przecież jest też masa utrudnień, minusów, problemów z tym związanych.

Strona redagowana przez 40 osób? Nie od razu jest tak, że to wszystko działa jak dobrze wytrenowane mrowisko (bądź ul).

To nie jest chyba tak, że te wszystkie strony się przyjaźnią i to co czują to chęć współpracy. Może się mylę, bo nie znam dat powstania wszystkich pozostałych serwisów, ale chelsea.pl (czy we wcześniejszych formach chelsea.webd.pl itp.) była ,,zawsze" i pracą doszła do statusu, który symbolizuje choćby jej adres. Inne serwisy powstawały w między czasie, chciały być alternatywą, część może po prostu chciała skończyć jej hegemonię, a więc RYWALIZOWAĆ z tą stroną. A ,,konkurencja, dobra rzecz."

tamte strony miałyby nagle zniknąć? zostać wchłonięte ? Wydaje mi się, że część wykonała zbyt wiele pracy by teraz nagle ją porzucić. Chociaż myślę też, że dla części z tych je tworzących to byłoby korzystne rozwiązanie, ale wszyscy na tym nie skorzystają, a aż tylu sa-ma-ry-ta-ni-nów w tym kraju, piszących o Chelsea, nie mamy.

z jednej strony monopol jednej strony wydaje się trochę nudnym rozwiązaniem - tak jest chyba w przypadku Realu i realmadryt.pl ? stron Barcy jest ciągle wiele ale prym wiedzie jedna z nich..

Moim zdaniem to co jest potrzebne nam, chelsea.pl, to rozwój, kroki do przodu, by być tym numerem 1 niepodważalnie i na tym się powinniśmy skupić, zamiast myśleć o łączeniu 6 stron, żeby ,,łatwiej było organizować spotkania regionalne bądź zloty" - siatkę kontaktów między fanami można utworzyć bez łączenia stron.

A jeśli połączenie, po to by sprawić, że staniemy się zgraną ,,bandą" przyjaciół dzięki temu mogących łatwiej gdzieś razem wyjeżdżać to nie tędy droga jak dla mnie.

[tak tak wiem, że wiąże się z tym też to wszystko o czym pisał Booch, ale odnoszę się do głównego apelu :) by zrobiło się tak rożowo jak Booch by tego chciał musielibyśmy pokonać szereg przeszkód, patrz wyżej w tym poście]

Poza tym, najpierw robi się jakieś referendum, głosowania itd. - bo rozmowy zakulisowe teoretycznie trwają już łaaaadne parę miesięcy.. i jak? Apel to dosyć dramatyczna acz krzykliwa forma, może pomóc i zwrócić uwagę ludzi na ten pomysł, zobaczymy co powiedzą :) ja narazie określam się względem niego (mimo całego powyższego narzekania) - neutralnie :wink: bo kurcze, fakt faktem coś wspaniałego powstać może, ale... tych ,,ale" jest naprawdę bardzo dużo :)

Szosti 
ChelseaLondyn.pl

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 5:53 pm   

Fulu napisał/a:
tamte strony miałyby nagle zniknąć? zostać wchłonięte ? Wydaje mi się, że część wykonała zbyt wiele pracy by teraz nagle ją porzucić. Chociaż myślę też, że dla części z tych je tworzących to byłoby korzystne rozwiązanie, ale wszyscy na tym nie skorzystają, a aż tylu sa-ma-ry-ta-ni-nów w tym kraju, piszących o Chelsea, nie mamy.

No to jest argument który zniechęca mnie do połączenia trochę. Zbyt wiele czasu poświęciłem chelsealondyn.pl aby teraz tak poprostu wszystko skasować :/

[ Dodano: Pon Maj 21, 2007 7:09 pm ]
chelsea.com.pl odpada. Admin tłumaczy się odcięciem od źródeł dochodów.

Oto zapis rozmowy gg:
Cytat:

Darek 19:04:53
jest

Darek 19:04:55
projekt

Darek 19:05:01
połączenia największych stron

Darek 19:05:03
o chelsea

Darek 19:05:06
www.chelsea.pl

Darek 19:05:10
www.chelsealondyn.pl

Darek 19:05:12
i twojej

casi 19:05:17
to sie laczcie...

Darek 19:05:40
polaczyl bys sie?

Darek 19:05:59
?

casi 19:06:01
nie, bo wtedy strace wszelki zrodlo dochodow

Darek 19:06:12
ok

Projekt nie ma chyba sensu, bo zostaje tylko moja strona

corrny 
West Coast

Wysłany: Pon Maj 21, 2007 6:34 pm   

Pomysł bardzo dobry, ale czy polak z polakiem się dogada.
Jestem pewien, że zaraz będą kontrowersje i niepotrzebne dyskusję dotyczące tego kto ma większą władzę itd. Pisaliście, że będzie za dużo redaktorów itd, może i to nie fajnie wywalać ludzi z ekipy ale tych którzy są w redakcji a nic nie robią po prostu wywalacie i tyle. A jestem pewien, że są takie osoby które są w redakcji a od dawna nic nie robią, a z resztą im więcej tym lepiej. Jak nie spróbujecie to się nie dowiecie :lol: W każdym bądź razie taką fuzje zrobiły już serwisy o Juventus'ie, w wyniku fuzji powstała strona :
www.solojuve.com
Ale Oni chyba za bardzo chcieli bo muszę przyznać, że średnio podoba mi się ich serwis.
Reklamę promującą serwis mieli kapitalną, filmiki na youtube, pełno banerów i buttonów.

szosti_chelsea napisał/a:
Tak jak już powiedziałe, że www.chelsealondyn.pl chętnie się połączy ale tylko atedy kiedy 2 pozostałe strony również to zrobią - cfcpoland.com i chelsea.com.pl

A dobrze znam pana admina cfcpoland i watpie aby ktokolwiek wtłukł mu to do głowy

Szosti jak będziesz załatwił sprawy w taki sposób to na pewno się nie zgodzą :lol:
Ale i tak szanse na to, że się zgodzą się minimalne.
Ale do czego wam oni potrzebni, myślę że jak połączą się dwa serwisy tak duże jak wasze to oni prędzej czy później powoli będą przestawać istnieć ponieważ u was będzie więcej rzeczy, które chcą zobaczyć fani :wink:

No więc ustalajcie, ustalajcie, jak coś to ja mogę zrobić laya'a :wink:

"It's a disgrace, a fuckin' disgrace"

Odpowiedz do tematu