Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Manchester City
Autor Wiadomość
as

Wysłany: Pon Sie 02, 2010 7:52 pm   

Kod:
 Jesli mam byc szczery to nie zdziwie sie jak ktorykolwiek z tych zespolow (Chelsea, United, City, Arsenal) zostanie mistrzem w tym sezonie.

wiadomo że któryś z tych zespołem mistrzem będzie :mrgreen:

Chelsea_fan_92 

Wysłany: Pon Sie 02, 2010 8:08 pm   

hehe, no raczej nie tottenham i L'pool ;D

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Pią Sie 06, 2010 10:29 am   

Chodzilo mi o to, ze nie bedzie dla mnie jakims wielkim zaskoczeniem jak lige wygra Arsenal czy City zamiast United albo Chelsea. Dwa pierwsze zespoly sie wzmocnily wiec na pewno powalcza.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:55 pm   

Tymczasem City poluje jeszcze na dwóch zawodników, który zamierza sprowadzić jeszcze w tym okienku. Mowa tu o Jamesie Milnerze z Aston Villi, który jest już coraz bliżej Manchesteru. Podobno ustalił już nawet kwstie finansowe i czekają już tylko na badania medyczne i ustalenie kontraktu inwidualnego.
Drugim wzmocnieniem ma być natomiast piłkarz, którym też rzekomo się interesujemy, a mianowicie David Luiz z Benfiki. Część pieniędzy na ten transfer będzie ze sprzedaży Robinho do Schalke, a tak przynajmniej sądzi dzisiejsza angieska prasa.
Zobaczymy na ile to prawda, ale kadrowo City wygląda już teraz imponująco, jednak zgrania jeszcze nie ma, co pokazał Nam pierwszy mecz z Tottenhamem, gdzie gdyby nie świetna postawa Harta to Manchester miałby już pierwszą porażkę w pierwszej kolejce rozgrywek EPL. :razz:

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 9:04 pm   

Niech więcej wydadzą i więcej kupują, a zgrają się za 5 lat ;)

W ogóle co Oni odwalili z tym Bellamym? Koles według mnie był w tamtym roku czołową postacią tego klubu, a tu proszę, w Cardiff wylądował ;|

Didi 
kompilator!

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:07 pm   

Niestety tak funkcjonuje ten klub... Nakupowali nie potrzebnie to teraz wysprzedają starych(kupionych góra sezon, dwa temu) Musiało się miejsce dla Balotteliego zrobić to sprzedali Bellamy'ego. Za rok przyjdzie Ibra to sprzedadzą Teveza/Adebayora... Porażka jak dla mnie. Bezsensowne transfery.

filip1993 

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 10:59 pm   

Sytuacja podobna do naszej w 2003 roku. Ale my nie mieliśmy AŻ TAKICH przetasowań w składzie. Według mnie, ten klub może w tym sezonie zając niższe miejsce niż w poprzednim, ponieważ jest niezgrany i ma mało kompetentnego menadżera (zdaje się, że Mancini ma albo za dużo kasy do dyspozycji, ale nie zna się ani trochę na angielskiej piłce = wypożyczenie Bellamiego). Myślę, że w bezpośrednich meczach z nimi nie będziemy mieli większego problemu.

Adrian 
Niebieski Brat

Wysłany: Sro Sie 18, 2010 7:07 pm   

Didi napisał/a:
Bezsensowne transfery.

a co ma powiedzieć Ferguson, skoro mają ileś tam długu, a on wywala x mln na zawodnika, którego na oczy wcześniej nie widział, a on bodajże najwyżej grał w 3 portugalskiej lidze, a kontrakt z Setubalem bodajże podpisał 5 tygodni temu, chodzi mi tutaj o Bebe ;)
chociaż to prawda, ładnie Beallamiego zrobili w balona, teraz jeszcze chcą się pozbyć Irelanda

A co do ich meczu ze Spurs, to my tam ostatnio wcale nie wyglądaliśmy lepiej, a City jak nie będzie w 3 na koniec to się zdziwię

Didi 
kompilator!

Wysłany: Sro Sie 18, 2010 8:10 pm   

Kupili Milnera, po to aby za chwilę wywalić Irelanda który notabene dobrze się spisywał...

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Sie 18, 2010 8:44 pm   

Kto bogatemu zabroni, a to, że bogaty nie znaczy znający się na rzeczy to już inna sprawa. :razz:
A temu Manciniemu to chyba naprawdę kaska zawróciła w głowie, bo mając trochę doświadczenia powinien wiedzieć, że z samych gwiazd ciężko zrobić zgrany, zgodny zespół, a dodatkowo w tak krótkim czasie może okazać się zadaniem niemożliwym, co pokazała już pierwsza kolejka, gdzie bohaterem był Hart. Zobaczymy jak to będzie wyglądać dalej, ale w każdym razie City będzie Nam dostarczać sporo emocji w tym roku, nie zawsze ze względu na wydarzenia boiskowe, ale w każdym razie o tym klubie musi być głośno, przy takim nagromadzeniu dobrych piłkarzy i trenera, który chyba nie do końca wie, jak tym zespołem kierować. :razz:

Odpowiedz do tematu