Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Manchester City
Autor Wiadomość
DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Lip 14, 2010 10:46 pm   

Więc lepiej mieć tych juniorów, gdyż widać ile z nimi jest łatwiej tanio i zwycięsko prowadzić swój zespół. Świetnym przykładem jest właśnie Barcelona, której trzon zespołu tworzą juniorzy, którzy potem decydują też o sile reprezentacji dzięki czemu jest ona tak zgrana i gra tak dobrze jak w ostatnich latach. Jednak Barcelona ma o tyle szczęście, że trafiają się jej teraz świetni młodziacy. My też możemy wprowadzać więcej juniorów tylko trzeba chcieć o nich zadbać i dawać im szanse a efekty mogą być naprawdę dobre.
City może nie dba o to tak bardzo ale jeśli chce stworzyć mocny zespół na dłuższy okres czasu niż kilka lat powinna zadbać o młodzież, bo z nią sporo łatwiej o sukcesy. U Nas natomiast Carlo zapowiada, że wprowadzi w tym sezonie kilku młodziaków, którzy otrzymają szanse gry. Chciałbym w to wierzyć, ale znając Nasz zespół i podejście Ancelottiego do młodych z czasów Milanu nie wydaje mi się to bardzo prawdopodobne, a dodatkowo ta sprzedaż Stocha, bardzo utalentowanego może potwierdzać to, że w tym roku też wychowankowie za dużo szans nie dostaną. Jednak chciałbym, żeby Carlo mnie zaskoczył i na to liczę. :razz:

as

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 5:29 pm   

City kurde w tym roku może powalczyć o mistrza,bo na razie ani rok temu ani teraz jakoś kluby Premiership się nie wzmacniają,a oni owszem. Transfery Silvy i Toure za pewne bardzo dobre(za Silve stosunkowo mało zapłacili bo mówi się chyba o 24 mln funtó,za Toure z kolei jak dla mnie dużo i za duża pensja),a jeszcze z co najmniej 2 transfery dojdą.
My też kupowaliśmy tak graczy jednak przeprowadziliśmy tak tylko kilka okienek a potem przystopowaliśmy i już powyżej nawet 20 mln euro nikt nie przychodził i to co najwyżej raz na rok transfer był za taką kwotę. City obawiam się,że tak prędko nie przystopuje.

Kociek 

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 6:23 pm   

Jak dla mnie to Oni mogą powalczyć raczej o 3. miejsce. W tym roku raczej dalej Chelsea z Manchesterem United walczyć o mistrzostwo. Choć co do United zaczynam się zastanawiać, bo samym kupionym Hernandezem za dużo mogą nie zdziałać. Natomiast City to niech zacznie ustawiać wreszcie jakiś normalny skład, bo niedługo od tego kupowania to może im zabraknąć miejsca nawet na ławce.

as

Wysłany: Sob Lip 17, 2010 6:49 pm   

no to takim tokiem to Mu kupiło Smalinga i Hernandeza a my Benayouma a sprzedaliśmy J.Cola,Ballack,BellETTIEGO i pewnie Deco.
City będzie niebezpieczne,kompletuje naprawdę dobry składzik.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 3:43 pm   

Cytat:
Według włoskiego portalu Tuttomercatoweb, Mario Balotelli praktycznie jest już piłkarzem Manchesteru City. Wszystkie szczegóły kontraktu Balotellego w City zostały już uzgodnione. Inter Mediolan otrzyma za niego kwotę oscylującą w granicach 35 milionów euro.

Piłkarz zdążył się już pożegnać ze sztabem szkoleniowym i piłkarzami Nerazzurrich. Niebawem jednak będzie miał możliwość ponownego spotkania z Internistami, tym razem po przeciwnej stronie barykady. Na 31 lipca zaplanowany jest bowiem sparing pomiędzy Interem a Manchesterem City.

To już najprawdopodobniej wszystko jasne. Do 100% pewności potrzeba już tylko potrwierdzenia agenta piłkarza, bądź któregoś z zespołów czego narazie nie ma. Wydaje mi się jednak, że jest to już kwestia kilku najbliższych godzin. Również z tą informacją kończą się plotki o zainteresowaniu Chelsea młodym Mario. To teraz ciekawe, czy Mancini poradzi sobie z kimś tak krnąbrnym jak Balotelli-w tamtym sezonie miał problemy z gwiazdami, jednak sobie jakoś poradził. Zobaczymy jak wyjdzie mu to teraz. :razz:

as

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 7:37 pm   

Dobrze,że do nas nie trafił. W tamtym sezonie strzelił dla Interu 9 goli i jak trafi teraz tyle razy w Anglii to będzie sukces,więcej nie da rady.
Ogólnie to widać,że jeżeli chodzi o transfery to jest w Premiership City i długo długo nic,a potem czołówka ligi.W tym okienku nawet Real patrzy żeby kupić najtaniej(stąd transfer takiego gracza jak Leon,może Khedira a nie walka o lepszych jak Gerrard), Barca też nie chce płacić astronomicznych sum za Fabregasa (choć mimo wszystko pod względem transfery chyba są za City właśnie). Będą coraz mocniejsi i trzeba ich powoli będzie zaliczać do faworytów ligi.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 10:59 pm   

Ja w tamtym sezonie stawiałem, że będą 4, pomyliłem się niewiele. W tym roku obstawiam, że będą 2. Wydaje mi się, że będziemy przed Nimi choć z niewielką przewagą. Tymczasem United będą 3 z większą stratą. United wydaje się słabsze niż w zeszłym roku- coraz starsi kluczowi zawodnicy, a City wykonało kilka naprawdę konkretnych transferów, tylko teraz muszą to wszystko dobrze ułożyć. Jednak zaskoczyć w tym sezonie w ekipie United może Berbatov, który gra bardzo dobrze w sparnigach i młodsi zawodnicy wprowadzani do składu-tak jak może stać się z Obertanem. Wydaje mi się mimo to, że właśnie my z City stoczymy walkę o mistrza, a w każdym razie będą bardzo mocni.

Patryk 
Przywódca krucjaty

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 11:21 pm   

super, znowu wydali setki milionów na transfery i teraz mają ponad 30 zawodników w kadrze, gdzie według przepisów może być ich max 25. Czyli City będzie musiało sprzedać kilkunastu zawodników i drużynę praktycznie trzeba będzie budować od początku, bo cóż im po dobrych indywidualnościach, skoro puchary wygrywa drużyna. Ja tam jestem w 99% pewny, ze o mistrzostwo powalczymy znowu My i ManU, City pewnie bedzie w top4.

as

Wysłany: Wto Lip 27, 2010 12:46 am   

MU słabsze niż w tamtym sezonie?
Nic się nie osłabili,a doszła alternatywa do obrony-Smalling (w zeszłym był okres gdzie nie miał kto grać w obronie,teraz już byłaby opcja więcej) i zdolny Hernandez do ataku, który z niezłej strony pokazał się na mundialu. A jak jeszcze piszesz DROGBA13 że Berbatov może mieć lepszy sezon niż poprzedni to MU mając alternatywę dla Rooneya w razie jego kontuzji byłoby piekielnie niebezpieczne,bo w zeszłym sezonie widać było że bez Roo tam ta drużyna słabiej funkcjonuje. Jeszcze żeby nie złapał kontuzji Hargreas to w ogóle mieliby składzik.
My jesteśmy słabsi niż rok temu. Bez 3 graczy i tylko z 1 nowym. Nasi gracze też są starsi o rok- Lampard, Drogba czy Anelka,zresztą jak oni nie będą grać tak jak w poprzednim sezonie to nawet nie mamy co marzyć o tytułach. Zresztą koniecznie ktoś musi wzmocnić środek pola i to jak najszyciej niech zakontraktuję tego Ramiresa, a jak odszedłby Deco trzeba kolejnego gracza,jak odejdzie Carvalho to następnego.
City nie wiem czy będzie mistrzem,ale na pewno oto będą walczyć i są realną konkurencją-rok temu nie za bardzo wierzyłem,że mogą powalczyć o tytuł.

Krzychu 
Truely special

Wysłany: Wto Lip 27, 2010 11:42 am   

City to wielka niewiadoma. Osobiscie nie zdziwilbym sie gdyby wlaczyli sie na powaznie do walki o mistrza, bo Chelsea tylko sie oslabila jak na razie, United bardzo podobnie co rok temu, ale ten Hernandez moze sie okazac naprawde dobrym zawodnikiem. Bardzo powaznie do walki wlaczy sie wedlug mnie Arsenal. Wzmocniaja sie naprawde bardzo mądrze, do tego mlodziez jest u nich coraz bardziej doswiadczona. Jesli mam byc szczery to nie zdziwie sie jak ktorykolwiek z tych zespolow (Chelsea, United, City, Arsenal) zostanie mistrzem w tym sezonie. Choc jesli tak sie zakonczy okienko transferowe to bedzie nam piekielnie trudno o tytul.

Odpowiedz do tematu