Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Manchester City
Autor Wiadomość
ziomek_Blue 
Chelsea rządzi

Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 6:56 pm   

Manchester City...
Taki postęp w jeden sezon.
Kasa robi swoje, trener też. Co tu dużo mówić. Będzie w wielkiej 4 :wink:

www.pcity.fora.pl <<wspomóżcie małe forum
Założyłem na nim nawet temat o Chelsea.

Lauri 
Papuga Mafii

Wysłany: Pią Lis 23, 2007 7:33 am   

Cytat:
Schmeichel talentem roku

Bramkarz reprezentacji młodzieżowej Danii i Cardiff City, Kasper Schmeichel, został uznany najlepszym piłkarzem młodego pokolenia w swoim kraju za rok 2007. Skandynawscy dziennikarze uznali jednogłośnie, że syn słynnego golkipera Czerwonych Diabłów, Petera, jest w tej chwili największym talentem duńskiego futbolu.

W ubiegłym roku w plebiscycie zwyciężył obecnie broniący barw Liverpoolu FC, obrońca Daniel Agger. Kasper Schmeichel to formalnie zawodnik Manchesteru City, z którego jest tylko wypożyczony do Cardiff.

Szymon Sulgostowski, ASInfo

zawsze wiedzialem, ze talent ma po ojcu :D chetnie bym go u nas widzial na lawce rezerwowych

chelsea16 

Wysłany: Czw Gru 20, 2007 1:44 pm   

ziomek_Blue napisał/a:
Manchester City...
Taki postęp w jeden sezon.
Kasa robi swoje, trener też. Co tu dużo mówić. Będzie w wielkiej 4 :wink:

Bo ja wiem... Ja myślę, że spadną na 5-6 miejsce, zobaczymy czy Spurs pod wodzą J.Ramos skoczy w górę, bo myślę, że te dwa zespoły stoczą zaciętą walkę o miejsca zaraz pod 'big 4'. Mimo dobrego trenera i ambitnych, zdolnych zawodników, jednak nie utrzymają formy do końca sezonu.

darthmates 

Wysłany: Wto Wrz 02, 2008 9:43 pm   

Jeśli tak dalej pójdzie, to już w przyszłym sezonie Manchester City będzie zespołem z najwyższej światowej półki. Wszystko czego było im trzeba, to pieniądze, które teraz po przejęciu klubu przez Sulaimana Al-Fahima "The Citizens" nie brakuje ... Majątek prezesa grupy Abu Dhabi United Group for Development and Investment jest szacowany na [uwaga] ponad 10 razy większy niż właściciela Chelsea, Romana Abramowicza.

Co do składu: jak na razie jest bardzo solidny. Tacy zawodnicy jak Jo, SWP, Robinho, Kompany czy Elano to naprawdę gracze światowej klasy. I to na pewno nie koniec. Prezes Manchesteru zapowiada bowiem, że to dopiero początek jeśli chodzi o sprowadzanie wielkich nazwisk do klubu. Chce uczynić tę drużynę zespołem gwiazd. Takim, jakim nie był nigdy Real, Barca czy odwieczny rywal United. Celem nr 1 w zimowym okienku transferowym będzie bowiem ... CHRISTIANO RONALDO !!!

Oto wypowiedz Al-Fahima dla "The Guardian":

"Jestem gotowy zapłacić za Portugalczyka Cristiano Ronaldo w styczniowym oknie transferowym nawet 135 mln funtów (...). Ronaldo wiele razy mówił, że chce grać w najlepszym klubie na świecie. Taki właśnie mamy zamiar stworzyć, większy i potężniejszy niż Real Madryt czy Manchester United. Real nie chciał zapłacić za Ronaldo około 90 mln funtów, nie doszło do porozumienia z Manchesterem United. Uważam, że tej klasy piłkarz może kosztować więcej. Ile? Nawet 135 mln (około 166 mln euro). "

Czy oznacza to, że na naszych oczach tworzy się nowa ledenda klubowa? A może to tylko puste słowa, nie pokryte żadnymi aspiracjami? Transfer Robinho (32 mln funtów) jest jednak dość przekonujący ... sami przyznajcie ...

Koza 

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 6:06 pm   

Jeżeli kupią Cr7 to Robinho będzie chciał ich opuścić :D Brazylijczyk chyba nie przepada za Ronaldo !!

Whiskey 
CR7

Wysłany: Sro Wrz 03, 2008 9:12 pm   

A myślalem,że to Chelsea(no offense :P ) psuje rynek transferowy :) Jak to nie są przechwałki to zapewne tam gdzie dwóch się bije(CFC i MU) tam trzeci skorzysta(MC). Licze jednak,że te szejki trochę ochłodzą głowy i stworzą dobry team, ale niekoniecznie wydając w jedno okienko 400 mln dolarów...

Lord Mackos 
Lewy Chelsea Fan

Wysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:34 pm   

Wreszcie przestana o Chelsea mowic ze to klub ktory jest wielki tylko przez pieniadze :twisted: :twisted: Zobaczymy co zrobi ten szejk :D jak nam dobrze wiadomo szejki z tych Katarów i innych Kuwejtów są kapryśni (jak to Arabowie) i nie zdziwie sie jak beda wydawac astronomiczne sumy na zawodnikow, z jednej strony to zle, psuja pilke i football (no coz, w dzisiejszych czasach nie ma takiego czegos jak dobra pilka, jest jedynie duzo biegającej kasy na boisku), z drugiej natomiast jest to dobre bo daja szanse rozwinąc sie innym klubom (mam tu na mysli mniejsze kluby majace talenty) :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1: :cfc1:

Użytkownik 
~CHELSEA LONDYN~

Wysłany: Pon Wrz 15, 2008 4:14 pm   

'Ronaldo zimą wzmocni Manchester City, podpisując roczny kontrakt.'
Uuu, tylko na Ronaldo ich stać? A gdzie te Fabregasy, Krystyny i Kaki?? :mrgreen:

PS. Fabregas sam powiedział, że transfer do City byłby samobójstwem, CR7 myśli tylko o Realu Madryt, a Kaka najwyraźniej zostanie w Milanie. Tylko Rob$on z tych największych gwiazd zdecydował/zdecyduje się przejść do City :D

darthmates 

Wysłany: Wto Wrz 16, 2008 6:31 pm   

Manchester City z wielkimi gwiazdami będzie niczym. Trzeba będzie stworzyć z tego drużynę, w innym przypadku nic z tego nie wyjdzie.

DROGBA13 
ONLY THE BLUES!

Wysłany: Sro Wrz 17, 2008 9:41 pm   Man City

Manchester może być najlepszym polującym podczas zimy.
Mogą wydać sporo forsy by wzmocnic się przed 2 rundą ligi.
Ale i tak ligę wygra Chelsea jeżeli dalej będzie grała w swoim stylu.
A z ManU wygramy 3-1 i pokazemy im miejsce gdzie się znajdują!!
:cfc1: :cfc2: :cfc1: :cfc2: :cfc1: :cfc2: :cfc3:

Odpowiedz do tematu