Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Liverpool FC
Autor Wiadomość
CloneTrooper 
Decepticon

Wysłany: Sro Sty 10, 2007 2:19 pm   

Tego meczu nie przegrał Dudek lecz cała drużyna ktoś wkońcu pozwolił aby te strzały leciały w światło bramki, nie obwiniam go za puszczone bramki, Liverpool ma bardzo kiepski sezon i występy w angielskich pucharach to potwierdziły. Jestem ciekawy jak się spisze w dwumeczu z Barceloną.

Thwaite/Szeva 

Wysłany: Sro Sty 10, 2007 2:24 pm   

nie zgadzam się. Liverpool gra coraz lepiej z emczu na mecz. To w takim razie jak ocenisz zwyciestwo nad silnym Boltonem 3:0. Az taki slaby to ten Liverpool nie jest. A do ciebie Mati chodzilo mi o to ze Dudek jest juz raczej stracony. Dllatego napisalem ze go tak lubilem a teraz mu wspolczuje :grin: bo jest w katastrofalnej sytuacji bo nie gra w ogole i Benitez nie chce go wypuscic z Liverpoolu...

matti_134 
...

Wysłany: Sro Sty 10, 2007 3:00 pm   

Liverpool gra co raz lepiej w lidze. To widać. 8 meczy po kolei, 7 zwycięstw. No tyle że tu grało wielu zawodników rezerwowych. A u nich co obrońca to gorszy. Spójrzmy na mecze przed sezonowe, gdzie tracili 3/5 bramek, na ostatni mecz fazy grupowej LM, gdzie z Galatasaray stracili 3 bramki, no i teraz dwa mecze słabszym składem i straconych 9 goli.

Jestem ciekawy co zrobiłby Benitez, gdyby np. kontuzjowany był Hyypia i Carrager. Również taki wariant powinien brać pod uwagę.

Czy Dudek jest w katastrofalnej sytuacji...?
Do końca kontraktu zostało mu chyba pół roku. Więc jeśli go teraz Benitez nie puści to straci ten milion czy dwa. To raczej pewne że jeszcze w styczniu odejdzie do innego klubu.

Liverpool - Barcelona ?
Pewnie duża większość ludzi jest przekonana o awansie Barcy. Powiem tak: oby sie nie przeliczyli.
Przypomnijmy sobie, że Liverpool awansował do 1/8 jako jeden z pierwszych zespołów z 4 zwycięstwami, remisem no i porażką już w tym ostatnim odpuszczonym meczu.
I przypomnijmy sobie jak wtedy Liverpool grał w lidze... a jak gra teraz.

Jasix 
Chelsea.pl Magazine

Wysłany: Sro Sty 10, 2007 6:58 pm   

Coraz bardziej wydaje mi się, że ten sezon dla Poolu będzie całkowicie stracony... odpadli już z FA Cup (1-3 na własnym terenie z Arsenalem) i Curling Cup (katastrofalna porażka 3-6 na własnym terenie również z Arsenalem). W lidze są trzeci i raczej nie mają szans na walkę o tytuł do Manchesteru tracą 14 pkt. W LM będą mieli starcie z Barceloną i przy takiej formie jaką obecnie prezentują mogą zapomnieć o awansie. Czarne chmury zbierają się nad Liverpoolem oj czarne... ciekawe czy Benitez zachowa posadę jeśli nic w tym sezonie nie wywalczy :?:

mati09 

Wysłany: Sro Sty 10, 2007 7:08 pm   Re: Liverpool FC

Liver jest sredni i mysle ze nie zagrozi Chelsea w walce o tytul mistrza

To wszystko - 1 ostrzeżenie - Goguś
Ostatnio zmieniony przez Goguś Nie Sty 14, 2007 6:07 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Marcin_Chelsea 
Blue Fan

Wysłany: Sob Sty 13, 2007 10:08 am   

Ostatnio Liverpool doznał dwóch mocnych porażek na własnym stadionie z Arsenalem. A warto przypomnieć że passa zwycięstw i meczów bez porażki trwała bardzo długo a ostatnią porażką przed tymże meczami było zwycięstwo Chelsea 4-1.
Dudek znowu nie zachwycił i w dwóch meczach wpuścił 9 bramek. Aż trudno uwierzyć że niegdyś klasowy i podstawowy gracz LFC , który w dużej mierze przyczynił się do zdobycia w 2005 roku przez Liverpool Ligi Mistrzów. Obrona pozostawia dużo do myślenia i kilka goli to była "zasługa" czwórki obrońców The Reds.
Tak jak powiedział poprzednik nie sądze aby Liverpool zagroził nam w walce o Mistrzostwo. Bardziej powinniśmy się starać utrzymać bezpieczną przewagę nad The Gunners , którzy w tym sezonie grają wręcz wspaniale i tak jak powiedział Martins "najładniejszą piłkę w Anglii"
mimo tego iż odeszło od tego zespołu 2 podstawowych graczy mianowicie Cole i Reyes.

Arthur16 

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 2:43 pm   

Zgadzam się z powyższymi odpowiedziami Lpool nie powinien być dla nas wielkim zagrożeniem mimo tego jest to dobra drużyna. Arsenal to jest mocny przeciwnik ale zdarzają im się głupie wpadki jak np. w meczu z Sheffield (1:0).Najgorzej będzie z Man Utd.Dobrze by było ich dogonić i odsadzić na kilka pkt.

jose 
17 luty Fulham Road

Wysłany: Sob Kwi 07, 2007 1:36 am   

Ja lubię Liverpool, mam nadzieję, że w tym sezonie zajmą trzecie miejsce teraz (7kwietnia) tracą do Arsenalu tylko jeden punkt, a w ostatnim meczu Liverpool-Arsenal 4-1, pokazali kto jest lepszy

PS. pod Anfield mam zdjęcia z Billem

_Chelsea_Girl_ 
królewna z drewna

Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 6:52 pm   

Ja również mam nadzieję ze Liverpool ostatecznie zajmie 3 pozycję w tabeli..a co do samego klubu. Zanim zaczęłam kibicować Chelsea to bliska mi była właśnie drużyna Liverpoolu. Uważam że to bardzo dobry klub, który posiada wielu wartościowych piłkarzy (Gerrard, Crouch). Nie lubię natomiast trenera. Zapamiętam to że zaprzepaścił praktycznie karierę Dudka, kiedy ten był jednym z najbardziej znanych piłkarzy Europy. Kiedy bowiem Liverpool wygrał LM w 2005 dzięki wspaniałym interwencjom Polaka, Benitez sprowadził wówczas na Anfield Hiszpana Reinę. Zastąpił w bramce Dudka, o którym szybko zapomniano.... Szkoda...

kasia s 
Huckleberry

Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 8:27 pm   

_Chelsea_Girl_ napisał/a:
Kiedy bowiem Liverpool wygrał LM w 2005 dzięki wspaniałym interwencjom Polaka, Benitez sprowadził wówczas na Anfield Hiszpana Reinę. Zastąpił w bramce Dudka, o którym szybko zapomniano.... Szkoda...

No niby tak... Oczywiście zgadzam sie, Dudek rozegrał niesamowity mecz w finale, o którym pewnie nie trzeba pisać, ale patrząc na jego grę w lidze w ówczesnym sezonie, to można sie jedynie dziwić, że Benitez zdecydował się na nowego bramkarza tak późno... :neutral: Ja niczego nie ujmuje Dudkowi, bo wpisał sie w karty historii polskiej piłka, ale dla mnie to jest juz przeszłość i nie wyobrażam sobie żeby Dudek grał np. w reprezentacji. Wystarczy, że nam już kilka tzw. "szmat" wpuścił ostatnimi czasy...

Odpowiedz do tematu