Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Tottenham Hotspur
Autor Wiadomość
Sebek19 
bezcenne

Wysłany: Pią Paź 31, 2008 9:58 am   

Czas odświeżyć ten temat ;)Jak myślicie po tym co ostatnio zaprezentował Tottenham z Arsenalem jest szansa na pokrzyżowanie planów The Reds w najbliższej kolejce. Co ja mówię, jasne że jest szansa i to duża że Spurs mogą odebrać ekipie Beniteza conajmniej 2 oczka ;) . Liczę na to, dlatego życzę powodzenia naszym lokalnym sąsiadom :lol:

oleeenkaaa 

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 1:22 am   

Liv'pool jest wykończony po meczu z Chelsea ;D ale mimo to nie daje duzych szans tottenhamowi :D :cfc1:

arturlaskowski 

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 8:43 am   

A ja tam sądze że Tottenham może zrobić nam nie mały prezent i odbierze punkty Liverpoolowi. Owszem nie idzie im od początku sezonu zbyt dobrze ale jest to bardzo dobry klub i nie będzie łatwym przeciwnikiem dla The Reds.

oleeenkaaa 

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 6:14 pm   

oby tak było ;DD idzie im beznadziejnie, moze chociaż mają siły i pokażą co nie co w najbliższym meczu ;D

Bruken 

Wysłany: Sob Lis 01, 2008 8:32 pm   

oleeenkaaa napisał/a:
oby tak było ;DD idzie im beznadziejnie, moze chociaż mają siły i pokażą co nie co w najbliższym meczu ;D

i pokazali.. dziękujemy !! :d

Kajo 
The Blue :D

Wysłany: Nie Lis 02, 2008 2:42 pm   

Od samego początku wierzyłem że Tottenham będzie walczył , sprawdzają się pogłoski że to był spisek przeciwko Ramosowi żeby go wyrzucili. Kilka godzin po odejściu Ramosa pierwsze zwycięstwo :) potem 4:4 z Arsenalem i teraz wygrana z Liverpoolem mam nadzieję że Tottenham jeszcze zdoła pojechać kilka razy drużyny z wielkiej czwórki :) oczywiście oprócz Chelsea :D

Ex 

Wysłany: Wto Sty 06, 2009 11:24 pm   

Na White Hart Lane wylądował... były piłkarz Kogutów, Jermain Defoe. Trochę mnie to zaskoczyło, bo wracać do swojego byłego klubu, szczególnie z tej samej klasy rozgrywkowej to dla kibiców raczej żaden wspaniały transfer. Zobaczymy jak przyjmą ponownie Anglika.

Kondi 
tak właśnie.

Wysłany: Sro Sty 07, 2009 8:18 pm   

Co więcej Sp*rs są już w finale CC po wczorajszym zwycięstwie 4-1 nad Burnley. W finale najprawdopodobniej spotkają się z ManUtd. który dzisiaj gra swój półfinał z Derby. Mecz na Wembley może być dla nich jedyną szansą na grę w europejskich pucharach w przyszłym roku.

Sebek19 
bezcenne

Wysłany: Sro Sty 07, 2009 9:17 pm   

Liczę po cichu że właśnie Spurs w ewentualnym finale spotkają się z Man Utd i spuszczą im konkretne lanie, zwłaszcza że Defoe zawitał ponownie na White Hart Lane, ciekawy to transfer bo jeszcze nie tak dawno właśnie z Londynu pospiesznie zmienił pracodawcę na Pompey. Widać że Harry Redknapp ma do niego zaufanie skoro ściągnął go z Porsmouth.

Ex 

Wysłany: Sob Sty 24, 2009 12:16 pm   

Harry Redknapp powiedział przed meczem z Man U w FACUP między innymi: „Jeżeli Sir Alex Ferguson słucha, to niech wie i będzie świadomy, że wystawię „drugi garnitur” na ten mecz. FA Cup nie jest dla mnie ważne, najważniejsza jest walka o utrzymanie”. Dzień wcześniej Rednapp powiedział: „Potrzebuję silnych zawodników i potrzebuję transferów”. Coś nieprawdopodobnego. Nie odnoszę się tu do kontuzji, ale jeżeli Rednapp, mając takich zawodników, wręcz się skarży, to co mają powiedzieć menadżerowie Stoke, Hull czy ostatnio rozprzedawanego Wigan.

Odpowiedz do tematu