Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Tottenham Hotspur
Autor Wiadomość
!EpSo! 
Chelsea Fan

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 10:58 pm   

Szacunek do innych klubow musi jakis tam byc lecz druzyn z Londynu oprocz The Blues nie lubie. Jezeli mial bym wybierac na lini Arsenal vs Tottenham juz predzej wybral bym Arsenal (Chociaz ich nie trawie) A To ze wzgledu ze mam paru znajomych ktorzy kibicuja Arsenalowi i jakos nie ma wielkich sprzeczek na lini Chelsea vs Arsenal.
Z Tottenhamem inna bajka poniewaz ze wzgledu na sympatykow i polozenie samego klubu (London).

Diablo14 

Wysłany: Sro Lis 08, 2006 6:36 pm   

Niestety można powiedzieć ,ze to bardzo dobry klub dobrze gra w Premiership i nas ograł.

Nie nabijaj! Thorax
Ostatnio zmieniony przez Thorax Sro Lis 08, 2006 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Nie Lut 18, 2007 10:32 pm   

Oglądnęłam sobie dziś meczyk Fuhlam-Tottenham. (0-4)
Przynajmniej było na co popatrzeć nie to co wczorajszy Arsenal z Blackburn :shock:
Tottenham zagrał bardzo efektywnie. Najpierw 2 bramki strzelił Keane, w tym jedna taka ładna z woleja. W 73 minucie wszedł Berbatov który strzelił 2 następne bramki. Jedną dobił swój strzał, bo piłka odbiła się od słupka. W osatniej minucie dostał wspaniałą piłke i przelobował ją nad bramkarzem. Spokojnie bez zadnych nerwów. Zagrał sobie 30 minut ale za to jak.
Przyznam ze Fuhlam nie zasługiwalo na taka porażke. Nalezała im sie chociaz jedna bramka ale obrona Kogutów była mozna powiedziec nie do przejscia. Robinson bdb bronił, nie dał sie zaskoczyc.
Nie źle Tottenham gra tylko jak mogli przegrac u siebie z ManU 0-4. :shock: W PL maja wiecej porazek niz wygranych. Cos kiepsko im idzie jak na nich ofkors. :cool:

http://asot-only.pl/

blue_lion 
Protect Ya Neck!

Wysłany: Pią Kwi 20, 2007 3:03 pm   

We mnie Tottenham zawsze budził pozytywne uczucia. Nie wiem dlaczego z resztą. Kibicując Chelsea od dłuższego czasu, nie powinienem lubić innych londyńskich klubów, ale jednak tak się stało :P . Nie potrafię podać przyczyn tej 'dziwnej' skądinąd sympatii. Podobnie ma sie sprawa z Lechem Poznań którego również lubię, chociaż mieszkając w Krakowie kibicuje z całego serca Wiśle:). Jest to niezrozumiałe dla mnie. Sądzę że nie tylko ja mam tak:)

mati0123 

Wysłany: Czw Lut 07, 2008 11:49 pm   

Transfery Huttona i Woodgate'a to strzał w 10, z Jonathanem było troche ryzykowne, bo kontuzje go nękają jak Kinga, ale to jest klasa światowa, gdyby nie te właśnie kontuzje może do dziś grałby w Realu Madryt.
Teraz Gareth Bale ma kontuzje do końca sezonu, wiec na lewej obronie moze zagrac Lee, Chimbonda albo Gilberto.
A co do linii pomocy, to po odejściu Jola wszyscy zaczęli grać na swoim wysokim poziomie

Marcus007 
Przemytnik Cebuli

Wysłany: Sob Lut 09, 2008 9:18 am   

Ten zespół wyraźnie odżył i gdyby grali tak od początku, to nie mam wątpliwości, że walczyliby o LM, aktualnie wygrywają a zawodnicy wykorzystują potencjał.
Też ich lubię

Grzybator 
Chelsea!! FAN!

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 1:44 am   

Znienawidziłem ich jak pokonali CFC w finale 2:1
A tak nic o tym klubie nie wiem w końcu w Angli i na świecie rządzi Chelsea :cfc1:

Marcus007 
Przemytnik Cebuli

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 12:11 pm   

O pozytywnym wpływie na zawodników Juande Ramosa, dużo mówi postawa Jenasa, który wyraźnie odżył po przyjściu nowego trenera i znalazł się w 11 miesiąca "Piłki Nożnej". Co raz bardziej cenię tego szkoleniowca i wydaje mi się, że w następnym sezonie Hotspur będzie wysoko w tabeli. Chodź wiadomo, różnie bywa:)

CloneTrooper 
Decepticon

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 1:20 pm   

a dla mnie to zespół nieprzewidywalny potrafią wygrać z nami w finale CC, z potężną i groźną Chelsea a przegrywają na własne życzenie z Birmigham przeciętnym klubem ligi angielskiej aż 4-1.

booch 

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 4:10 pm   

Widzałeś sklad jaki wystawlili na Birmingham ? Oni juz maja wywalczone UEFa. Wejść do pierwszej czwórki nie maja szanas po co maja sie meczyc i walczyć o miejsce w EPL jak i tak i tak zagraja dzięki CC w pucharach .

Odpowiedz do tematu