Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Tottenham Hotspur
Autor Wiadomość
MonikaCole#10 

Wysłany: Pon Paź 09, 2006 9:26 pm   Tottenham Hotspur

Nie ma tematu o Kogutach więc zakładam. Co sądzicie o tej drużynie? Ja bardzo ich lubie. To silny zespół który jednak jak narazie zawodzi,nie gra dobrze w lidze a oczekiwania fanów Spurs przed sezoniem były naprawdę duże. Cóż się dziwić dobra drużyna,dobry trener. Do zesopłu z White Hart Lane przed sezonem dołączył świetny defesywny pomocnik-Didier Zokora i snajper z Bundesligi-Dimitar Berbatov który jednak jak narazie znalałz sobie nowy szpital w Londynie bo jest ciągle kontuzjowany. Przyznam szczerze że także oczekiwałam czegoś więcej od Tottenhamu. Myślę jednak że wkrótce ci piłkarze którzy decydują o obliczu zespołu mam tu na myśli Jermaina Jenasa,Jermaina Defoe,Paula RobinsonaRobbiego Keane czy Lidleya Kinga w koncu się przebudzą i zaczą grac. Może ich słabe wyniki są spowodowane odejściem do ManU Michaela Carricka który był mózgiem drużyny? Inną przyczyną mogą być liczne kontuzje. Aaronn Lennon już ma z głowy połowe sezonu. Na urazy narzeka Defoe i King. Wierzę jednak w tą drużynę i mam nadzieje że przbudzą sie i zaczą grać tak jak grali w tamtym sezonie ;-)

flav. 
ot, zwykły tytuł ;P

Wysłany: Pon Paź 09, 2006 9:47 pm   

Nie lubię, nie ścierpiam, nie znoszę etc. Tottenhamu.

Piłkarzy mają dobrych, grał tam Carrick, którego grę uwielbiam (jest po prostu świetny, fenomenalny, boski, genialny, doskonały etc!), ale jakoś do LM lub (to chyba poza ich zasięgiem) mistrza Anglii. Niezbyt dobrze im życzę, po prostu mam do Kogutów jakiś wrodzony wstręt.

Tottenham, myślę, że zajmie maksymalnie miejsce w pierwszej piątce. Na chwilę obecną ma 7pkt, ze stratą 9 do pierwszego miejsca. Opinia całkowicie obiektywna.

W kilku słowach - dobry, ale nie mój typ.

Jasix 
Chelsea.pl Magazine

Wysłany: Pon Paź 09, 2006 10:38 pm   

Dobra, silna drużyna. Wg mnie trzecia siła w Londynie. Po Chelsea i Arsenalu oczywiście. WHU mimo wielkich zapowiedzi nie dorasta im póki co do pięt. Ostatnio wygrali 2:1 z Portsmouth co dobrze rokuje na dalszą część sezonu :wink: Mają wielu dobrych zawodników. Jermain Defoe, Jermain Jenas, Aaron Lennon (te jego niesamowite przyspieszenia) i świetnych weteranów: Edgar Davids czy Paul Robinson. Mają ładny stadion: White Hart Line to jeden z moich ulubionych w Premier League. Lubię ten zespół, nie mam do niego jakiegoś wstrętu jak Flav :wink: ale również uważam, że nie mają co liczyć na LM. Nie z tym budżetem :cool:

iawia 
Carpe diem

Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:01 pm   

Trudno, żebym będąc fanem Chelsea przejawiał jakąś sympatie do Kogutów. Dla większości wrogiem numer jeden dla Chelsea jest Barcelona - nie wiadomo czemu - a dla mnie, może nie wrogami, ale klubami, których nie trawie są zespoły mające swoją siedzibę w Londynie.

Pod względem sportowym zespół jest ciekawy, bardzo solidny i potrafiący walczyć do upadłego. Udowodnili już w zeszły roku, że stać ich na awans do Champions League, gdzie na samym finiszu wyprzedził ich Arsenal. Obecnie zajmują odległą 14 pozycje w tabeli po siedmiu kolejkach mając na koncie siedem oczek. Zaskakują in minus, lecz sadzę, że z biegiem czasu rozkręcą się i zaczną sukcesywnie zbierać punkty.

MonikaCole#10 napisał/a:
Dimitar Berbatov który jednak jak narazie znalałz sobie nowy szpital w Londynie bo jest ciągle kontuzjowany.

Rzadko występuje, ale o dziwo jest jak na razie najlepszym strzelcem drużyny! Razem z Jermaine'm Jenas'em i Defoe oraz Danny'm Murphy'm ma po jednym trafieniu i znajduje się na czele listy strzelców Tottenhamu.

Jasix napisał/a:
Mają ładny stadion: White Hart Line to jeden z moich ulubionych w Premier League.

Ładny jest, ale jaka tam atmosfera panuje - szkoda gadać, jak na pikniku...

!EpSo! 
Chelsea Fan

Wysłany: Pon Paź 09, 2006 11:06 pm   

i-am-what-i-am, Ja nie trawie Tottenhamu , Jest to nasz rywal . Poprostu nie przepadam za innymi zespolami z Londynu!
Tak jak powiedział D.Duff , Że nie mogl by przejsc do naszego rywala zza miedzy dlatego wybrał on Newcastle.
Oczywiscie Tottenham ma wspanialych zawodnikow ktozy maja umiejetnosci ale poprotu ich NIE LUBIE!

Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 4:33 pm   

Tottenham to ciekawa drużyna, ma gwiazdy w zespole, jak narazie zajmuje 14 miejsce w tabeli. A kibice oczekują napewno czegoś więcej. Przede wszystkim najlepszym posunięciem był zakup Berbatova. W czasie okienka transferowego Tottenham sprzedał Carricka Do ManU, a tak jakoś dziwnie bywa że gdy z klubu ochodzi jakaś gwiazda do lepszego zespołu, to ten zespół jeszcze lepiej gra, tak było np. z Rooneyem (nie weim czy dobrze napisałam) Everton zajął wtedy 4 miejsce w tabeli
W szeregach Tottenhamu jest też najlepszy angielski bramkarz- Robinson. Chociaż czasem zdarzają mu się gafy to Imponuje refleksem na lini.
A i jeszcze jedno- Aaron Lennon, tu chyba nie trzeba tłumaczyć. Świetny talent.
Ogółem nie przejawiam jakiejś wyraźnej nie chcęci do tego klubu, mogą grać dobrze, byle żeby nie przeszkadzali Chelsea :grin:

http://asot-only.pl/

MonikaCole#10 

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 6:46 pm   

Frankie dlaczego twierdzisz że najlepszym posunięciem był zakup Berbatova?? Przecież on nic jeszcze w Spurs nie pokazał. Po nazwisku nie można osądzać czy klub zrobił dobrze kupując tego właśnie piłkarza. Zobaczymy jak będzie się dalej prezentował. Jak narazie po 7 meczach ligowych jeden gol to za mało. Oczekiwania wobec Bułgara napewno były duże ale jak narazie ani on ani jego koledzy nie spisują się najlepiej. I nie sądze aby Dimitar miał grać w pierwszym składzie Tottenhamu tak jest dwójka-Defoe-Keane i to oni raczej mają pewne miejsce w składzie Spurs. Myślę że lepszym zakupem był już Zokora pozyskany z Saint-Etienne zagrał świetny mundial i jest ważnym ogniwem zespołu. Jest jescze stary,dobry Danny Murphy którego bardzo ale to bardzo lybie pamiętam jak wymitał w LFC teraz ma szanse pokazania się kibicom poraz kolejny tylko że już nie w czerwonej koszulce lecz w białej :sad: :smile: ze składu wypadł Aaronn więc Danny raczej będzie grał. Davids rzeczywiscie stara się ciągnie jakoś tą drużynę. Myślę że obudzą się i daleko zajdą w Pucharze UEFA a może mają syndrom Newcastle i West Hamu że zawsze mają dobry sład a nigdy nic nie potrafią wygrać? :P Teraz do tych co nie lubią Tottenhamu chyba mi nie chcecie powiedzieć że wolicie Arsenal? :twisted: :evil: :mrgreen:

Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 6:56 pm   

MonikaCole#10 napisał/a:
Frankie dlaczego twierdzisz że najlepszym posunięciem był zakup Berbatova
Tak mi się wydaje :razz: NIe no serio to myślę że to dobry piłkarz po jego występach w Bayerze, i repr. zbytnio go nie znam więc mogę się mylić.
MonikaCole#10 napisał/a:
jest dwójka-Defoe-Keane i to oni raczej mają pewne miejsce w składzie Spurs
a ja słyszałam że mają grać 3 w ataku czasami,
MonikaCole#10 napisał/a:
Jak narazie po 7 meczach ligowych jeden gol to za mało
7 występów to za mało żeby go oceniać.
MonikaCole#10 napisał/a:
syndrom Newcastle i West Hamu
hehe nie źle to ujęłaś.

http://asot-only.pl/

iawia 
Carpe diem

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 8:36 pm   

MonikaCole#10 napisał/a:
Teraz do tych co nie lubią Tottenhamu chyba mi nie chcecie powiedzieć że wolicie Arsenal?

Nie, ja po prostu w ogóle nie lubię wszystkich drużyn z Londynu i nie ma różnicy czy to jest Arsenal, WHU, czy Tottenham. Oczywiście nie ma tu mowy o żadnej nienawiści, szanuje te kluby jak każde, lecz przekonać, to się do nich raczej nigdy nie przekonam.

flav. 
ot, zwykły tytuł ;P

Wysłany: Wto Paź 10, 2006 8:53 pm   

MonikaCole#10 napisał/a:
Teraz do tych co nie lubią Tottenhamu chyba mi nie chcecie powiedzieć że wolicie Arsenal? :twisted: :evil: :mrgreen:

Ja tam bardzo lubię Arsenal; sprawa sentymentu, bo to był jeden z pierwszych klubów, jakie poznałam i tak już zostało.

A Tottenham... Po prostu nie lubię, tak sobie ubzdurałam i to się nie zmieni, jakkolwiek wspaniałej piłki by nie grali, natomiast pojedyńczych graczy bardzo lubię, co nie zmienia faktu - 'Tottenham - wielkie, kategoryczne NIE' ;P.

Odpowiedz do tematu