Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Wybieramy najlepszego moderatora!

Kto jest najlepszym moderatorem tego forum? [3 zaznaczenia]
Booch
7%
 7%  [ 5 ]
CloneTrooper
4%
 4%  [ 3 ]
MiC
28%
 28%  [ 19 ]
Piotruś
22%
 22%  [ 15 ]
Szymek
12%
 12%  [ 8 ]
Thorax
24%
 24%  [ 16 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
wałek 

Wysłany: Sro Sie 23, 2006 9:00 pm   

Wiem ze pewnie za ten post dostane kilka ostrzeżeń ale chciałem zapytać co oznacza "Temat do nabijania"?? Jeżeli nie możecie mi odpowiedziec wprost to powiedzcie gdzie znajde informacje na ten temat.

MiC 

Wysłany: Sro Sie 23, 2006 10:10 pm   

wałek napisał/a:
"Temat do nabijania"

To temat taki, w ktorym beda odpowiedzi bez uzasadnienia, czyli max jedno zdanie. Najczescie temat do nabijania to "Ulubiony pilkarz" uzytkownik podaje naziwsko pilkarza i koniec post nabity to wlasnie temat do nabijania. Nastepnym razem pisz w shoutboxie.

Domin(A) 
Romantyk

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 6:09 am   

CloneTrooper. Ja jestem przekonany że jakies głosy dostaniesz. A pozatym ja zagłoswałem na MiCa i Szymka

wałek 

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:59 am   

Dzięki za odpowiedź. Następnym razem już nie napiszer takiego posta w złym miejscu. Napisałem tutaj ponieważ nie wiedziałem gdzie indziej moge zadać to pytanie, a tutaj jest dużo moderatorów więc napewno wiedza co to znaczy. dlatego tutaj wpisałem tego posta. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź! :mrgreen:

Frankieciara 
Zabrzanka

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 11:21 am   

MiC napisał/a:
Thorax bo niedlugo przekroczy 100 godziny na
tez mam 100 godzin na forum :grin: Ja zaglosowlam na ciebie MiC, Thoraxa i Piortusia, ktory jak na swoj wiek jest bardzo madry, przynajmniej sprawia takie wrazenie.
Jaka masz srednia Piotrus? (Jesli mozna wiedziec) :?:

http://asot-only.pl/

Tomasz 

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 1:07 pm   

MiC napisał/a:
niedlugo przekroczy 100 godziny na forum
Frankieciarka* napisał/a:
tez mam 100 godzin na forum

A popatrzcie sobie na profile takich osób, jak: CypiS, i-am-what-i-am, Anolecrab, Iverson. To dopiero wymiatacze. :smile:

A zagłosowałem na nastepujacych modów:
:arrow: MiC - ma nadłuzszy staż jako moderator, chyba najwięcej rozdanych banów, no i ze wszystkich modów chyba ma największą (i najaktualniejszą) wiedze piłkarska (tak wynika z mych obserwacji, choć booch jest tuż tuz :smile: )
:arrow: Szymek - ze wszystkich modów ma najdłuzszy staż jako użytkownik forum, robi (albo już zrobił, nie wiem) nowy styl forum i nigdy nie jest agresywny wobec dzieci neostrady :grin:
:arrow: CloneTrooper - głos na zachęte, bo widać, że bedą z niego ludzie. Widać ze sie stara zeby zaprowadzic porzadek na forum

Cimek 

Wysłany: Pią Sie 25, 2006 1:28 pm   

Skoro mowa o tych godzinach to się liczy do tego także czas przebywania na stronie w momencie jak ktoś jest zalogowany. Czyli nie oddaje to faktycznego czasu jaki dana osoba spędziła na forum.

Żeby nie robić samego offtopu to też napiszę na kogo oddałem swój głos. Są to MiC, Piotruś oraz Thorax, czyli ci wszyscy, którzy awansowali na jr admina. Skoro zdecydowałem się im powierzyć taką funkcję znaczy, że musieli to być wyróżniający się moderatorzy :) Szkoda, że wybrać można było tylko 3 osoby, bo np. Szymek też z pewnością zasługuje na głos.

kościelna 

Wysłany: Nie Sie 27, 2006 10:28 am   

Ja zagłosowałam na Mica ,Thoraxa i Piotrusia ponieważ jeżeli zostali juniorami adminami musieli sobie na to zasłużyć i są lepsi od tamtych moderatorów ponieważ są dłużej , a tamci moderatorzy dopiero się rozkręcają w tej branży .Oczywiście też wyróżnienie dla Szymka bo widać ze się też stara jako moderator .

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 9:39 am   

4,8, ale rodzina narzeka, :) Temat zostawiam parę dni do komentowania, potem zamknę.

A thoraxa poproszę o przygotowanie jakiegoś obrazka z medalem złotym srebrnym i brązowym np na avatara albo do podpisu, a na pw otrzymaliby go

ZŁOTY: MiC - Moje gratulacje, doświadczony i wierny forum moderator, bez litości dla patafianów.

SREBRNY: Thorax - Dobry moderator o przyzwoitym forumowym stażu, o ogromnej ilości godzin tu spędzonych. Do tego nominacje otrzymaliśmy jednego dnia.

BRĄZOWY: Piotruś, - nie wiem za co go dostałem, ale dziękuje wszystkim którzy uważają że mi się on należy bądź nie.

Ostatnio zmieniony przez Thorax Pon Sie 28, 2006 3:42 pm, w całości zmieniany 2 razy  

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 3:43 pm   

Teło medali specjalnie słabe bo to nie one jest ważne ;) Uwaga ma być wzrócona na medal.

Dziękuje wszystkim którzy na mnie głosowali ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi