Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cimek
Czw Cze 22, 2006 7:31 pm
Pytanie
Autor Wiadomość
Jarperto 
Blue is the colour!

Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 12:10 am   

MonikaCole#10 napisał/a:
Nie no kurde nie kasujcie wszystkich użytkowników ;/

po takich postach odnosze wrażenie jakby nikt nie czytał tego co piszę.

ciekawe. :razz:

maciek 

Wysłany: Czw Wrz 21, 2006 12:01 pm   

Jarperto napisał/a:
MonikaCole#10 napisał/a:
Nie no kurde nie kasujcie wszystkich użytkowników ;/

po takich postach odnosze wrażenie jakby nikt nie czytał tego co piszę.

ciekawe. :razz:

Nie wszyscy nie czytają. Ja na przykład je czytam. A tak odnośnie tematu, żeby niebło OFF-Topu, to nowy desing forum dosyć ciekawie się prezentuje i przynjamniej według mnie nie było w nim żadnych błędów. Więc dlczego jezeli można spytać jest poprawiany?

Miszka07 
The Godfather

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:29 pm   

Dlaczego szanowny MiC dał mi łącznie 8 ostrzeżeń za brak kultury ?
Napisałem JEDNĄ rzecz w shoutboxie za którą powinienem dostać RAZ ostrzeżenie a MiC mi wlepił dwa razy, łącznie 8 ostrzeżeń.
Widać, że na forum panują specyficzne zasady.
Równi i równiejsi.
KMWTW, PDK
Pozdro MiC.

MiC 

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:41 pm   

Dostales ostrzenia bo twoja wypowiedz byla nie na miejscu, poza tym mogles poczekac jak bedzie jakis moderator, a nie odrazu zmieszac kolesia z blotem. Dobrze wiesz ze on i tak poniosl by za to kare. Shoutbox to takze forum i tyczy go sie taki sam regulamin. I wszyscy sa rowni, bo kazdy ponosi kare, tak jak ten koles dostal bana tak ty dostales 8 ostrzezen.

Miszka07 
The Godfather

Wysłany: Pią Paź 27, 2006 12:52 pm   

A widziałeś co on napisał ? Ja widziałem że nikogo z moderatorów nie było to zareagowałem. Może za ostro, ale ciekawe jak ty bys zareagował, gdybyś nie miał pod ręką czegoś co najbardziej lubisz robić czyli dawania ostrzeżeń. Myślę, że jesteś jakoś związany z tym klubem i jestem pewny że byś zareagował podobnie. Zebym ja miał pod ręką ostrzeżenia to bym nie używał wulgaryzmów tylko bym go zbanował. A mój tekst był swojego rodzaju obroną. Bo to co ten koleś napisał na Petra, to.....
Ja nie wiem jak komuś można śmierci życzyć, szczególnie takiemu piłkarzowi

aqel 
AQEL

Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 8:46 am   

mam problem z moim nauczycielem od PO, 2 tygodnie temu na lekcji ponoc zgnoił kolesia z 1 klasy, bo był za chelsea !!!! jak mam mu wyjechac, zeby sie uspokoił ??? czekam na ciekawe propozycje ????

ciekawe propozycje wykorzystam w praktyce!!!!!

Domin(A) 
Romantyk

Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:26 am   

Moj nauczyciel z PO jest dziwny ale po za tym ze nikt go nie lubi nie gnoi uczniow. Zapamietaj jednak jedna sprawe.

1. Nauczyciel ma zawsze racje
2. Jesli nauczyciel nie ma racji to patrz punkt 1.

Tak będzie lepiej dla Ciebie. Poprostu powiedz ze kazdy lubi cos innego. Jedni brunetki, drudzy blondynki, jedni stare samochody inni nowe, jedni Manchester United a inni Chelsea. O gustach sie nie dyskutuje bo to nei ma sensu, w szczegolnosci z nauczycielami..

Jarperto 
Blue is the colour!

Wysłany: Nie Maj 06, 2007 11:48 am   

Słoń Dominik napisał/a:
O gustach sie nie dyskutuje bo to nei ma sensu, w szczegolnosci z nauczycielami..

coś brak wam charyzmy. jedną z ciekawszych rzeczy jaką pamietam z czasów szkolnych to burzliwe dyskusje z nauczycielami. możesz dyskutowac do woli, zachowując przy tym kanony dobrego smaku, a jezeli nauczyciel jest prymitywem i bedzie cie tępił w jakims stopniu to od tego masz wychowawce, potem dyrekcje i jeszcze dalej. takie jest twoje prawo i radze z niego skorzystac. dzisiaj wszyscy maja bzika na punkcie ich przestrzegania.

Marcinek 
CelestiSonoOttimi!

Wysłany: Wto Lis 13, 2007 11:34 am   

Mama do was pytanie, raczej do administratorów:

Może nie rozumiem was, ale za co Dariusz dostał bana ? bo widzę od juniora admina, który nazywa się MiC uzasadnienie "Ku pamięci Cypisa."

czekam niezwłocznie na odpowiedź od samych administratorów :)

Il celeste colore, il cuore celeste, il sangue celeste, ci uniamo insieme i tifosi CFC !

Quale donna serrerà il rotta cuore quale si derà ricucire ?

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Wto Lis 13, 2007 1:24 pm   

Najpierw za swoje liczne prowokacje w temacie, do którego chyba nie masz dostępu, Szosti przesadził totalnie otrzymująca karę skutkującą banem. Następnie ban został zniwelowany do zakazu pisania (nie obejmuje SB) i pan Szostek zamiast wyrazić skruchę, albo po prostu przemilczeć sprawę, dalej kontynuował swoje zaczepki i prowokacje ubliżając tym samym pewnym osobą.

Od siebie dodam, że sam teraz nie pozwolę na odbanowanie Szostka, gdyż ten Pan z naszej strony dostał kilka(naście) szans więcej takich nie będzie, zwłaszcza, ze później pisał mi groźby na gg.

Odpowiedz do tematu