Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Cimek
Czw Cze 22, 2006 7:31 pm
Pytanie
Autor Wiadomość
Tomasz 

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:15 pm   

Zbliża sie kolejny sezon i w zwiazku z tym mam pytanie, czy macie zamiar reaktywować forumową lige typerów ? Jak wiadomo, formuła ligi typerów z zeszłego sezonu troche nie do konca wypaliła i pare rzeczy trzebaby było poprawić, jednak jest to dosc ciekawa zabawa i mysle ze mozna by było spróbowac jeszcze raz.

Jesli reaktywacja ligi typera miałaby nastapic, to proponuję zeby zrezygnować z zapisów do niej przed rozpoczeciem sezonu, bo potem zapisze sie znowu z 10 osób z czego połowa po miesiacu odejdzie a przez ten czas przyjdą nowi (niezapisani wczesniej) i beda chcieli tez typowac. Moim zdaniem nalezy po prostu pozwolic typowac kazdemu, bez zadnych punktów karnych i kto bedzie typował daną kolejkę, ten bedzie, a kto nie to jego strata. :razz: Troche to zagmatwałem, mam nadzieje ze rozumicie co mam na myśli.

Aha, i żeby nie pisac nowego posta, zapytam tu od razu: kiedy w koncu wprowadzony bedzie ten nowy styl ? Tylko jakas konkretna data, bo od chyba kwartału słychać tylko, że bedzie lada chwila a tu jakos ani widu, ani slychu. :???:

Ostatnie pytanie: czemu nad avatarem wciąż mam gwiazdki i napis 'moderator' ? Czy da sie to jakos usunąć ?

Robbie 
Guv'nor!

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:37 pm   

Tomasz napisał/a:
Ostatnie pytanie: czemu nad avatarem wciąż mam gwiazdki i napis 'moderator' ? Czy da sie to jakos usunąć ?

:lol: :lol: :lol:

Tomasz 

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:44 pm   

Robbie napisał/a:

Tomasz napisał/a:

:lol: :lol: :lol:

hmm..czyzbym przez przypadek zrobił z siebie idiotę? :smile: Czy tylko to pytanie tak tępo zabrzmialo ? Oświeć mnie, Robbie bo ja naprawde nie wiem jak zaradzic tym gwiazdkom...

Robbie 
Guv'nor!

Wysłany: Czw Lip 06, 2006 2:01 pm   

Nie, nie z Ciebie się smieję, ale z tej sytuacji ;-)
Parafrazując tym razem Wałęsę: "Nie chcem, ale muszem być prezydentem/moderatorem" :lol:

Cimek 

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 12:14 pm   

Tomasz napisał/a:
Zbliża sie kolejny sezon i w zwiazku z tym mam pytanie, czy macie zamiar reaktywować forumową lige typerów ? Jak wiadomo, formuła ligi typerów z zeszłego sezonu troche nie do konca wypaliła i pare rzeczy trzebaby było poprawić, jednak jest to dosc ciekawa zabawa i mysle ze mozna by było spróbowac jeszcze raz.

Nie wiem czy jest sens. Nie dość, że nie wzbudzało to jakiegoś dużego zainteresowania to przecież i tak na stronie ponownie będzie kolejna edycja ligi typerów. Moim zdaniem nie warto tego dublować, no chyba, że naprawdę byłoby dużo chętych, ale komu wtedy będzie chciało się zliczać te punkty?

Tomasz napisał/a:
kiedy w koncu wprowadzony bedzie ten nowy styl ? Tylko jakas konkretna data, bo od chyba kwartału słychać tylko, że bedzie lada chwila a tu jakos ani widu, ani slychu. :???:

Praktycznie ten styl mógłby być od zaraz, a wszystko się odwleka, ponieważ chciałbym go dodać przy innej znaczącej zmianie na forum.

Tomasz napisał/a:

Już usunięte. Po prostu ten obrazek nie jest bezpośrednio przypisany do grupy moderatorów i po Twoim odejściu zapomniałem go usunąć.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 12:14 pm   

Robbie napisał/a:
thorax, powiem Ci, tak jak Blatter powiedział do Iwanowa: "Sam sobie powinieneś pokazać żółtą kartkę/ostrzeżenie".
Słuchaj, myślałem, że razem z innymi jesteście dobrymi moderatorami, ale chyba dostaliście za dużo władzy i teraz czujecie się panami na zagrodzie. Moderator powinien uspokajać i mediować z userami, a nie irytować ich i podsycać zamęt.
Moja sugestia jest prosta: albo zmienisz trochę linię postępowania, albo zasugeruję Cimkowi, że coś jest nie tak, bo jest nie tak.
Czekam na Twoje ustosunkowanie się do mojego posta

Przepraszam, ale co ja zrobiłem? Pytała sie Kościelna czy za dobry uczynek jest możliwość zdjęcia ostrzeżenia, a 10 minut wcześniej załapała kolejne... To jej napisałem, że nie widać poprawy, to nie ma szans na zdjęcie tego ostrzeżenia, napisałem to w zwykły spokojny sposób.
CloneTrooper zachowywał się jak należy było widać poprawe to wszyscy zgodziliśmy się na zdjęcie, ale jak ktoś dalej broi to mamy mu zdejmować ostrzeżenie za jakiś dobry uczynek?

Robbie napisał/a:
"Sam sobie powinieneś pokazać żółtą kartkę/ostrzeżenie".

Jak powinno brzmieć te ostrzeżenie?

PS. Sory, ze tak pozno ale wczesniej nei zauważylem tego posta :?

Tomasz 

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 12:21 pm   

Ok dzieki, Cimek. Juz wszystko gra.

Robbie 
Guv'nor!

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 1:41 pm   

th0raX napisał/a:

I niech to będzie moim komentarzem jak świetnie moderujesz forum.

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 2:01 pm   

Robbie napisał/a:
th0raX napisał/a:

Dobra, nie czepiaj się, ja też nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego co tu się wypisuje - mam ogromne zaległości w lekturze forum i czytam tylko posty od ostatniej wizyty, i przyznam się szczerze że nie wszystkie.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pią Lip 07, 2006 4:45 pm   

Robbie napisał/a:

Wierz lub nie, ale cos mi się waliło z forum, i jak wchodziłem, to ciągle pokazywał mi się stan forum sprzed kilkunastu godzin, dokładniej od ok. godziny 12 gdy był pojedynek Piotrusia ze Słoniem, co weszłem to 800 nieczytanych wiadomości, a z ludzi online zawsze był Piotruś i Słoń w dziale Bez Licznika, obojętnie o której weszłem na forum.

Po drugie odpowiedziałem zaraz na drugi dzień, czy ja wiem, czy to takl późno? A napisałem

th0raX napisał/a:
Sory, ze tak pozno ale wczesniej nei zauważylem tego posta

Bo byłem kilka razy online.

Po trzecie, odpowiedz na mojego posta, a nie skomentowałeś tylko ostatnie zdanie, bo ja dalej nie widze co zrobiłem źle w tamtym poście.

PS. "co weszłem to 800 nieczytanych wiadomości", żebys znów, nie miał powodu do czepiania, to powiem, Ci że nie czytam wiadomości z działu HP i Bez Licznika, ponieważ niechce mi się przeglądać tylu postów, w których nie ma nic sensownego.

Odpowiedz do tematu