Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Manchester United
Autor Wiadomość
nokia2007 

Wysłany: Pon Paź 25, 2010 11:23 am   

Nie wierze, że zamieszanie wokół rzekomego odejścia Rooneya z United, nie wpłynęło na postawę jego kolegów z drużyny. Ostatnie mecze rozgrywane przez "Czerwone Diabły" bez reprezentacyjnego napastnika nie były zbyt udane. Ostatecznie okazało się, że gwiazdor zostaje na Old Trafford na kolejne sezony. Atmosfera w szatni na pewno jest znowu dobra. Spodziewam się więc bardzo dobrej gry piłkarzy Fergusona w najbliższym meczu. Rywalem będzie Tottenham. Londyńczycy to jeden z ulubionych rywali ekipy z Manchesteru. United ostatni raz przegrali z Tottenhamem w sezonie 2000/01, a bilans ostatnich 10 bezpośrednich pojedynków mówi sam za siebie (8-2-0). Ofensywny styl "Kogutów" wyraźnie odpowiada piłkarzom z Old Trafford. Poza tym, goście w ostatnich meczach ligowych wyglądali na nieco zmęczonych rywalizacją na dwóch frontach. United są przyzwyczajeni do grania systemem Liga Mistrzów - Premiership. Tottenham może mieć z tym problem. W sobotę zobaczymy znowu "stary, dobry United".

oracze 

Wysłany: Sro Lis 03, 2010 6:38 pm   

Tak czy tak zamiast cieszyć się że udało się zatrzymać Roo ja rozejrzałbym się za nowymi zawodnikami szczególnie w linii pomocy i obrony no i oczywiście bramkarz. Ikony klubu są to może ikony ale siła napędową raczej już nie będą. Potrzeba świeżej krwi i nie myślę o transferze Owena.

Noir 

Wysłany: Sob Lis 06, 2010 6:21 pm   

żal mi ludzi, którzy na poważnie podchodzili do sprawy roo w Chelsea.

tomaszmajcher5 
tomasz123

Wysłany: Sro Lis 10, 2010 2:12 pm   

tez mam takie samo zdanie o Cristiano Ronaldzie.Uważam,że nie jest on wcale lepszy od Drogby, a nawet gorszy,poniewaz każdy jego gol to gol samolubny.Drpgba przynajmniej gra zespołowo a to się w piłce liczy najbardziej. :cfc1:

Kociek 

Wysłany: Czw Lis 11, 2010 11:44 am   

Twój poprzednik pisał o Rooney'u jakbyś się zorientował, natomiast nie wiem po co wywodzisz się tu o Ronaldo skoro obecnie gra w Realu.

Grzesiu1996 

Wysłany: Sob Lis 27, 2010 2:13 pm   

Manchester United po tej kolejce powinien objąć fotel lidera. :cool:

ChelseaLuk 

Wysłany: Sro Lut 23, 2011 3:10 pm   

Mam nadzieję że w końcu ich fart i przychylność sędziów się skończą i stracą fotel lidera na naszą korzyść (najlepiej). Niechciałbym Arsenalu na fotelu lidera widzieć :/

Rafał 

Wysłany: Czw Lis 03, 2011 4:57 pm   

Manchester bez Rooneya, to nie Manchester... W tym sezonie wg. mnie zajmą drugą pozycję w lidze. Aktualnie są niestety poziom wyżej od Chelsea, ale to oczywiście się może lada chwila zmienić. My nie mamy takiego Naniego, czy Rooneya niestety, a takich piłkarzy mieć w zespole to skarb.

oracze 

Wysłany: Pią Lut 24, 2012 12:23 pm   

Również uważam, że Nani nie jest w United doceniany. Koleś nie jest tak skuteczny, czy też nie ma nogi ułożonej, ale wiele daje zespołowi.

warqula 

Wysłany: Pią Mar 02, 2012 10:52 pm   

Nani zawsze chciał przeskoczyć Cristiano Ronaldo, tak jest w reprezentacji i tak było w United - nawet w meczu Polska - Portugalia było to dobrze widać, jak by grali zespołowo to by nam dokopali, ale woleli grać każdy sam.

Odpowiedz do tematu