Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Manchester United
Autor Wiadomość
manufanka 
ManU forever

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 6:56 pm   Manchester United

Jestem fanka ManUnited ! Wiem ze kibice ManU (w wiekszosci) lubia Chelsea :D ale nie wiem jak jest z tej drugiej strony :roll: Ten temat jest odpowiednikiem tego a arsenalu tylko ze o ManU :D Wypowiadajcie sie na temat tego klubu w tym temacie :mrgreen:
Ja najpierw zachacze tematy dot. mlodziezy :D Mysle ze najlepszym mlodym zawodnikiem na wyspach jest z jednej strony Ronaldo a z drugiej Robben :roll: Ronaldo kiwa sie wiecej i efektywniej i ma mocne uderzenie a zato Robben jest bardziej typowym napastnikiem , mniej sie kiwa ale jest bardziej skutecznym zawodnikiem :D no to chyba tyle :twisted:

Maxxim 

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 5:38 pm   

C.Ronaldo jest według mnie o ciut lepszy od Robben'a , bo efektywniej gra .

Didier Drogba 

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 6:12 pm   

Obaj są dobrzy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Wojtas 
One United !

Wysłany: Sro Gru 08, 2004 1:17 am   

Oooo Robben to geniusz ... Ronaldo niestety jest ostatnio zbyt bezproduktywny. Miał genialną drugą połowę sezonu minionego a teraz gra zbyt "gwiazdorsko". Hmm a tak patrząc na gwiazdy to można powiedzieć ,że:

1. Mamy najlepszych obrońców dwóch na świecie ( Terry i Ferdinand )
2. Mamy najlepszych pomocników ofensywnych ( Lampard i Scholes )
3. Mamy najlepszych młodych skrzydłowych ( Robben i Ronaldo )

My was przewyższamy w ataku jednak a wy nas na bramce no i pozostałej obronie.

Lampard 
Frank Lampard

Wysłany: Sro Gru 08, 2004 4:15 pm   

Ronaldo to dziewczynka, która płacze po przegranych meczach i nikomu nie podaje na boisku. Robben to jest wielki piłkarz, który już zdobywa sporo bramek jak i w nich asystuje

manufanka 
ManU forever

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 9:28 pm   

Wojtas napisał/a:
Oooo Robben to geniusz ... Ronaldo niestety jest ostatnio zbyt bezproduktywny. Miał genialną drugą połowę sezonu minionego a teraz gra zbyt "gwiazdorsko". Hmm a tak patrząc na gwiazdy to można powiedzieć ,że:

z tym sie zgadzam w 100%
Cytat:
Ronaldo to dziewczynka, która płacze po przegranych meczach i nikomu nie podaje na boisku. Robben to jest wielki piłkarz, który już zdobywa sporo bramek jak i w nich asystuje
:lol:

Shonsu 
BMJ

Wysłany: Sob Gru 18, 2004 9:34 pm   

Wojtas napisał/a:

A ja się z tym nie zgadzam. Scholsowi w mojej opinii brakuje do Lamparda i to sporo. Może Scholes sprzed kilku sezonów mógł byc uważany za jednego z lepszych pomocników ale chyba nie teraz. Zresztą Lamps dużo więcej rozgrywa. Kolejnym faktem, który za nim przemawia jest to, że sam sobie wypracowuje sytuacje do strzału. Rudy częściej dobija lub dostaje piłkę od partnerów.

Jeżeli chodzi o skrzydłowych to uważam, że Robben przewyższa Ronaldo, głównie pod wzgledem grania dla drużyny.

Atak. Drogba i Gudjohnsen nie odstają od napastników ManU. Może i w Manchesterze jest tych napastników więcej ale wszyscy grać nie będą. Nie zapominajmy też, że w CFC w ataku aktywniej niż w ManU grają skrzydłowi.

Moje odczucia co do Manchesteru... raczej dobrze życzę tej drużynie. Jest tam jednak kilku graczy których nie darzę zbyt duzą sympatią...

Franc

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 12:27 am   

a ja wciąż nie wiem co ludzie widzą w C. Ronaldo. Dla mnie jest przereklamowany i to mocno. Nie jest gwiazdą i pewnie już nią nie zostanie. A Roben to świetny młody utalentowany zawodnik. Według mnie nie ma co porównywać! C. Ronaldo to w moim oczach dość przeciętny gracz, który wcale nie jest taką gwiazdą za jaką go wielu z Was uważa.
MU jednak to solidna drużyna z która zawsze trzeba się liczyć a ich atak powala. Ale C. Ronaldo jakoś mnie nie przekonuje i tak już pewnie pozostanie!

SOBOL 
THE BLUES

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 6:40 am   

W obecnej chwili Roben jest dużo lepszy nie tylko od C.Ronaldo.Roben to pierwsza trójka skrzydłowych na świecie.

Shonsu 
BMJ

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 10:48 am   

Przewaga Robbena nad Ronaldo polega na tym że Arjen gra bardziej zespołowo, chociaż w meczu z Villą moim zdaniem kilka razy zachował się trioszkę samolubnie. Ale nie ma mu co wypominać, bo zaliczył też wspaniałą asystę 8)

Odpowiedz do tematu