Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: MiC
Czw Mar 02, 2006 6:41 pm
Chelsea-Porsmouth

Kto wygra?
Chelsea
83%
 83%  [ 5 ]
remis
16%
 16%  [ 1 ]
Porsmouth
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 6
Wszystkich Głosów: 6

Autor Wiadomość
robben92 
___CFC___

Wysłany: Pią Lut 24, 2006 10:22 pm   Chelsea-Porsmouth

Jutro Chelsea zagra na wlasnym boisku z Porsmouth.
W pierwszym meczu Chelsea wygrła 2-0 po bramkach Crespo i Lamparda.

Jaki wynik typujecie :?:

Ja obstaiwam 4-0 dla Chelsea:
Bramki: Robben X2, Lampard, Drogba

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sob Lut 25, 2006 8:35 am   

Wg mnie Chelsea wygra mecz, ale przewagą tylko jednej bramki, i będzie to wynik 1:0.

Wydaje mi się, że Mourinho będzie oszczędzał zawodników na mecz z Barcą. Może wydawać Wam się dziwna moja opinia, ale na tak trudny mecz, tym bardziej, że trzeba wygrać 0:2, Mourinho już powinien szykować skład.

Na początku, również myślałem o remisie, ale chyba jednak nie, ponieważ Portsmouth jest na 19. miejscu w tabeli. Z drugiej jednak strony, tak samo było przed meczem z Middlesborough, ale Mourinho, chyba wyciągnał wnioski, z tamtej gorzkiej lekcji.

Wydaje mi się, że tą zwycięską bramkę strzeli Crespo.

robben92 
___CFC___

Wysłany: Sob Lut 25, 2006 8:48 pm   

No i Chelsea wygrała 2-0 po golach Lamparda i Robbena :D
Brawa dla Chelsea. Widać ze zapomnieli o porażce z Barcą.
Taki sam wynik będzie na Camp Nou :)

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 11:47 am   

Fulu napisał/a:
Pompey prawie w ogóle nie istaniało do tej pory w ataku, m.in dzięki bardzo pewnej i zdecydowanej grze Robertha Hutha.

Nie jestem w stanie tego pojąć :mrgreen: To chyba jakiś błąd ;)

Cieszy mnei zwycięstwo 2:0. Również cieszy mnie forma Huth'a, może nie jest on taki zły, jak nam się wydawało?

robben92 napisał/a:
Widać ze zapomnieli o porażce z Barcą.

Takie stwierdzenie mi tu nie pasuje. Barca jest o niebo lepsza niż Portsmouth. A po drugie, po meczu z Cochesterem nikt nie pisał, że zapomnieli o meczu z Boro. Bo piłkarze nie przejmuja się tym. Tylko kibice wciąż pamiętają o porażce z Barcą w LM, dla nich ta porażka to tragedia, a porażka z Boro, to już był wypadek przy pracy.

Shin-Shan 

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 1:26 pm   

napewno nie zapomnieli o Barcelonie. Takich meczy się nie zapomina. Napewno wygramy na Camp Nou i przejdziemy dalej. Brawo Chelsea! postawiłam na nich ze bedzie 2:0, dzieki chłopaki !!! :D

erbol 

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 1:29 pm   

robben92 napisał/a:
Brawa dla Chelsea. Widać ze zapomnieli o porażce z Barcą.

th0raX napisał/a:
Tylko kibice wciąż pamiętają o porażce z Barcą w LM, dla nich ta porażka to tragedia

Nie wydaje mi się...NIKT o tym nie zapomniał...ja do dzisiaj chodzę wkurzony jak nie wiem co :evil: Kibice o tym pamiętają NAPEWNO. Ale nie sądzę, żeby wszystkich z Chelsea to waliło. Nie wiem czy np. Terry sobie myśli - "kurde, samobój...aaaaa, wali mnie to. Jak nie wygramy za 2 tygodnie to trudno", albo np. Lampard - "kurde. Przerżnęliśmy z Barcą, szkoda ale...nic się nie stało najwyżej odpadniemy z LM. Na otarcie łez powygrywamy sobie z jakimiś "pionkami" w lidze"...NIE! Każdy o tym na pewno pamięta, tylko że...może tego nie okazują i starają się o tym nie myśleć bo wtedy by było ciężko wygrać nawet z...z jakąś słabą drużyną (nie będę dawał przykładu z nazwy, żeby "wojny" nie wywołać). Mi tak czy siak jest trudno się nawet cieszyć nawet z tej wygranej...i tak będzie jeszcze przez jakiś czas... :| ale...fajnie, że są 3 punkty..........
the world has ever seen

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 4:20 pm   

Nie chodziło mi, że zapomnieli, kto by zapomniał o tym co miało miejsce cztery dni temu? Chodziło o to, że nie przejmują się tym, starają się grać dalej nie myśleć o tym.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi