Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Thorax
Nie Mar 19, 2006 9:55 pm
Premiership: West Brom.-Chelsea
Autor Wiadomość
lampi8 
CFC RZĄDZI

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 6:40 am   Premiership: West Brom.-Chelsea

jaki wynik obstawiacie ja myśle że Kuszczak puści 2 bramki a Cech żadnej nie straci. Modle się o to aby ten mecz był na Canal+sport:) musi być! bo wkońcu grają o 13:45
Ostatnio zmieniony przez MiC Czw Mar 02, 2006 6:43 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Goku191 

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 9:08 am   

mój pierwszy post na tym forum :) witam :) ja obstawiam podobny wynik jak w meczu z Portsmouth 2:0 :)

Mateo 

Wysłany: Nie Lut 26, 2006 2:47 pm   

No nie wiem czy bedzie tak latwo w tym meczu tak jak piszecie. Poniewaz za 3 dni po tym meczu Chelsea zmierzy sie w rewanzu z Barca! Tak wiec sklad bedzie napewno mocno oslabiony. Jak wiemy w druzynie West Bromwich gra swietny bramkarz :D i stac go na powstrzymanie Chelsea. Mysle ze WBA ostro bedzie walczylo o 3pkt poniewaz sa zagrozeni spadkiem i beda chcieli wykorzystac sytuacje ze Chelsea bedzie grala "rezerwami". Nie zdziwil bym sie nawet jak by gospodarze wygrali. Jednak stawiam na wynik bezbramkowy.

19marcin08 

Wysłany: Wto Lut 28, 2006 9:25 pm   

Ja tylko radzę tym co bawią się tak jak ja w bukmacherke nie ruszajcie tego meczu dlaczego ? a dlatego,że we wtorek gramy w Hiszpanii z Barceloną chyba nie musze pisać,że będzie to mecz o smierc i życie :) Tak się stalo jak się stało tydzień temu ale nie będziemy już do tego wracać.Jeśli Chelsea tego meczu wyjazdowego z West nie wygra to ziemia się nie zawali piłkarze muszą się oszczędzać na ''pojedynek gigantów'' który trzeba wygrać :wink: a w bramce West Brom.rewelacyjny Kuszczak moim zdanie teraz nr.1 w bramce reprezentacji.
Oczywiscie całym sercem jestem za Chelsea i chce żeby wygrała ale uważajmy na ten mecz.

Chelsea Londyn

juvenala 

Wysłany: Wto Lut 28, 2006 10:17 pm   Re: West Brom.-Chelsea

lampi8 napisał/a:
jaki wynik obstawiacie ja myśle że Kuszczak puści 2 bramki a Cech żadnej nie straci. Modle się o to aby ten mecz był na Canal+sport:) musi być! bo wkońcu grają o 13:45

mecz jest transmitowany :)
sprawdzałam z 10 razy :) rozpoczyna się o 15.15 na C+ SPORT.
nie wiem czemu z opóznieniem...może dlatego, ze wcześniej jest Orange Ekstraklasa
tu masz zresztą cały program
http://www.cyfraplus.pl/cgi-bin/cyfra/base/base.pl
jak więc widać mecz z Tottenhamem też jest w tv ;)

robben92 
___CFC___

Wysłany: Pią Mar 03, 2006 8:35 pm   

Napewno Chelsa zagra rezerwowym składem :wink: JA bym obstawił wynik 1-1 a bramke dla CHelsea zdobędzie C.COle :lol:
NAjważniejsze jest to, aby oszczędzić graczy na mecz z BArcą. :wink:

jarek92TSCFC 
JarekTSCFC

Wysłany: Sob Mar 04, 2006 8:56 am   

Bedzie 2:0 Maniche 2x to beda jego 1 bramki w chelsea. Chelsea zagra w pol mieszanym skladzie tak zeby wygrali i kilku graczy zaoszczedzic

maciek 

Wysłany: Sob Mar 04, 2006 11:19 am   

Również mi się zdaje, że w wyjściowej jedenastce zabraknie niektórych graczy z podstawowego składu, w celu zaoszczędzenia ich sił na rewanż meczu Ligi Mistrzów z Barceloną. Jednak Jose Mourinho na pewno postawi niektórych z nich na ławce rezerwowych , tak na wszelki wypadek. Np. gdyby (odpukać) Chelsea zaczęła przegrywać, wtedy portugalski szkoleniowiec wprowadzi na plac gry zapewne Franka Lamparda. Jednakże są to tylko przypuszeczenia. Nikt nie jest w stanie rozszyfrować założeń taktycznych trenera Jose Mourinho.

Obstawiam wynik 2 - 0 dla Chelsea. Jedną barmkę strzeli Maniche a drugą Carlton Cole.

lampardfan 
Orator

Wysłany: Sob Mar 04, 2006 1:38 pm   

Nie wystawianie podstawowych zawodników w dzisiejszym meczu napewno jest dobrym posunięciem, JM oszczędza swój arsenał na mecz z Barceloną :) Jestem ciekaw jak w bramce naszych rywali spisze się nasz rodak Kuszczak :D Licze na to, że JM da wreszcie szanse wystąpić Maniche w pierwszym składzie. Obstawiam skromne zwycięstwo 1:0 :)

Lamard8

Wysłany: Sob Mar 04, 2006 2:24 pm   

Tutaj możecie ściągnąć program do oglodania meczy http://rapidshare.de/file....0.7EN.exe.html
a tu macie jeszcze dzieci http://www.bodzio61.kk.e-wro.pl/live.htm linki gdzie wystarczy nacsnąkanl i przy programie co ściągniecie z linku do góry niema za co dziękować
pozdro Lampard8

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi