Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Thorax
Nie Lut 26, 2006 11:36 am
Chelsea - Colchester

Kto wygra mecz?
Chelsea Londyn
100%
 100%  [ 14 ]
Remis
0%
 0%  [ 0 ]
Colchester
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
maciek 

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 12:48 pm   Chelsea - Colchester

Jak wiadomo, po zwycięstwie 4 do 1 z Evertonem, w następnej rundzie pucharu FA Cup podopieczni Jose Mourinho zmierzą się z drużyną Colchester. Podpieczni portugalskiego szkoleniowca są zdecydowanym faworytem tejże konfrontacji, jednak w futbolu wszystko jest możliwe. Udowodniło to m. in. Middlesbrough, które pokonało w niedawnym meczu drużynę Chelsea 3 do 0. Jednak miejmy nadzieję, że gracze ze Stamford Bridge nie zlekceważą drużyny z Colchester i będziemy mogli się cieszyć z wysokiego zwycięcstwa.

Mój typ: 4 do 1 dla Chelsea

Ankiete jakby co dodałem ja. //thOraX
Ostatnio zmieniony przez Thorax Nie Lut 12, 2006 4:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  

lampardfan 
Orator

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 2:04 pm   

Colchester to drugoligowiec więc wydaje mi się, ze Jose Mourinho nie będzie chciał przemęczać swoich kluczowych zawodników i wystawi rezerwowy skład. Ale mimo wszystko nie powinniśmy lekceważyć ŻADNEJ drużyny, nawet takiej z trzeciej ligi... Wczorajszy mecz z Middlesbrough nauczył nas tego... Typuje skromne zwycięstwo Chelsea 2:0 :)

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 4:26 pm   

@lampardfan
Skromne 2:0 :D Dla mnie skromne to jedną bramką, a tu dwoma jeszce że drugi zespół ma zerow, dla mnie taki wynik jest już spory ;)

@Topic ( ;) )
Myśle, że JM wystawi rezerwowy skład, ale i tak poradzi on sobie z Colchesterem. Jose z pewnością oszczędzi kluczowych zawodników, przed zbliżającym się coraz bardziej spotkaniem z Barceloną. Po drugie puchar nie jest taki ważny, po co męczyć zawodników, skoro można dać im odpocząć i pozwolić zagrać innym. Typuje wynik: 2:1. Bramki dla Chelsea: C. Cole i Crespo.

Mike 

Wysłany: Czw Lut 16, 2006 9:21 pm   

Odpowiedz jest prosta... Inny wynik jak wygrana Chelsea będzie niespodzianką! Dlatego więc, stawiam na wygraną The Blues. Skład pewnie będzie mocno rezerwowy z powodu oszczędzania graczy przed środowym meczem z Barceloną :) ... Nawet BARCLONA - Chelsea nie pokona :) Pozdrawiam!

Only CFC 
4ever Chelsea

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 11:45 am   

Niech Mourinho nie robi tak jak ten...jak on..Ancelotti czy jakos tak w Milanie ze na mecze ze slabymi wystawia tych gorszych a z dobrymi swoj najlepszy sklad. Nie mozna lekcewazyc rywala nawet jak jest z drugiej ligi.

Typ: 3-0 for Chelsea;)
Ostatnio zmieniony przez Thorax Pią Lut 17, 2006 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pią Lut 17, 2006 1:55 pm   

Chodzi o to żeby nie męczyć zawodników. FA Cup nie jest tak ważny jak LM czy Premiership, dlatego wg mnie Mourinho wystawi rezerwowy skład, da szanse innym, tym bardziej, że jeszce tylko kilka dni dzieli od bardzo trudnej przeprawy, chyba nie musze pisać co mam na mysli :D

Nie uzywaj wulgaryzmów! To nie te forum. Masz szczęście, że tylko jedno i nie zwrócone do nikogo.

robben92 
___CFC___

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 2:36 pm   

Chelsea wygra mecz 3:1!!!!!!!!!!!! :D
Bramki strzelą: C.Cole, Gudjohnsen i SWP

[ Dodano: Nie Lut 19, 2006 8:26 pm ]
Dobrze ze wygralismy :) Wynik dobrze obstawilem, ze strzelcami bylo gorzej :)
Ale najważniejsze ze The Blues awansowali do kolejnej rundy!! Dobrze ze J.Cole jest w wysokiej formie

Mike 

Wysłany: Nie Lut 19, 2006 8:30 pm   

Chelsea - Colchester 3:1 :)

Bramki:
28' [0 - 1] R. Carvalho (o.g.)

37' [1 - 1] P. Ferreira

79' [2 - 1] J. Cole

90' [3 - 1] J. Cole

Brawo CHELSEA!

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 7:27 am   

Jak to rzekł Marcinkiewicz, po niby udanej misji w PE :P : JEST! JEST! JEST! ;)
Cieszy mnie ta wygrana, z drugoligowcem, ale cieszy. Wynik 3:1 i smutny troche fakt, że tylko The Blues zdobywała bramki :P Odrazu przypomina mi sie mecz Barcelona- Chelsea, gdzie Chelsea nie oddala strzalu na bramke i wygrala mecz 1:0 ;)

MrX 
Midfield Maestro`

Wysłany: Pon Lut 20, 2006 8:38 am   

Noi juz po meczyku, jesli chodzi o mnie to wynik bardzo dobry :) , i nie wiem jak to troche wszystko zinterpretowac, bo tak jak to napisał newsman na stronie głownej w newsach o tej drugiej połowie i wpuszczeniu zawodników z podstawowej 11.
W.g mnie troche dla Lampsa byłoby lepiej gdyby nie wszedł, bo byłby głodny gry, a na Barcelone to bedzie potrzebne i to bardzo, choc z drugiej strony takiemu zawodnikowi jak on motywacji nie potrzeba, a jesli chodzi o wczorajszy mecz to przejał opaske kapitana w 2 połowie i poprowadził poniekad zespoł do wygranej, czy to bedzie na "+" to sie okaze juz w srode.

Nastepnie J.Cole, i powiem szczerze, ze cieszy mnie ze Joe zagrał i to ze strzelił te dwie brameczki, bo chłopak nabrał dzieki nim na pewno pewnosci siebie co bedzie mu bardzo potrzebne w meczu z Barca, oby tak samo strzelał jak rok temu czy tez wczoraj :D

Noi jeszcze Carnvalho, jesli chodzi o mnie to ten facet to pomyłka, widzieliscie co on wczoraj uczynił?. Willy Gallas musi wyzdrowiec do srody, bo z Ricardo to my mocnej obrony miec nie bedziemy na ten arcywazny mecz ;)

Ogolnie podsumowujac wynik bardzo cieszy, szkoda tylko ze to zawodnicy z pierwszej 11 przesadzili o wyniku meczu, a Ci którzy dostali szanse pokazali to co pokazali, no ale z Barcelona zagraja najlepsi i trzeba wierzyc w ich sukces...

Pozdrawiam MrX ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi