Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Thorax
Sro Lut 15, 2006 4:45 pm
Middlesbrough - Chelsea

Kto wygra mecz??
Middlesbrough
50%
 50%  [ 1 ]
Nikt, będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Chelsea
50%
 50%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Chomik 
Visca el Barça!

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 9:16 am   

Dobra napisze tak, aby szanowny pan MiCo sie nie denerwował. (Wiem, że odkąd stery przejeli Ci moderatorzy, którzy są - to za mną nie przepadają :lol: ) CFC, gdy już straciła tą drugą bramkę, zrozumiała, że to już nokaut. M'boro, tak jak inne nizej notowane druzyny na takie mecze, jak ten z mistrzem Anglii mobilizują się bardziej.

Takie uwagi zachowaj dla siebie. I nie uwzielem sie na ciebie tylko prawie na kazdy forum gdzie jestem piszesz to samo chodzi mi o gry forumowe // MiC
Allezz Lyonnais!!
BvB Deutsch Meister
Ostatnio zmieniony przez MiC Nie Lut 12, 2006 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  

maciek 

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 12:12 pm   

No i Chelsea przegrała. Jak przyznał sam Jose Mourinho to był najgorszy mecz od kiedy przejął tą drużynę. Middlesbrough pokazało, że umie walczyć nawet z najlepszymi drużynami w Anglii. Jose Mourinho jest świetnym taktykiem, ale jest tylko... człowiekiem. Człowiek niemoże mieć wszytskiego. Trzeba, również odnotować, że była to 3-cia porażka "The Blues" w lidze odkąd drużynę przejął wybitny portugalski taktyk. Jednak niema nad czym załamywać rąk. Jest dosyć spora przewaga na drugą drużyną w tabeli i drużyna ze Stamford Bridge powinna ją utrzymać. Miejmy nadzieję, że w następnym meczu (FA Cup z Colchester) Chelsea wygra.

lampardfan 
Orator

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 2:10 pm   

No cóż, trzeba przyznać, że w tym meczu zagraliśmy beznadziejnie... Ale wydaje mi się, że przyczyna porażki to przede wszystkim zlekceważenie rywala... Ale niezapominajmy o tym, że nawet najlepszym zdarzają się wpadki. Nie oczekujmy, że Chelsea będzie wygrywać mecz za meczem wynikiem 3 lub 4:0. Trzeba się podnieść i grać dalej. Taki zimny prysznic dobrze nam zrobił i nauczył nas, że nie powinniśmy lekceważyć słabszych drużyń.

MiC 

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 3:06 pm   

Watpie czy cala druzyna by zlekcewazyla rywala :? Praktycznie kazdy od Cecha do Crespo gral jak w lidze okregowej. Terry gral jak junior nie mogl nadarzyc za Yakubu, ani zabrac mu pilki. Szkoda kontuzji Gallasa ciekawe czy to cos powaznego :? Pomoc tez grala jak padaka. O ile Robben poprawil sie w drugiej polowie i robil co mogl to obrono Boro byla nie do przejscia. SWP tez staral sie ze wszystkich sil gdy zostal wpuszczony w drugiej polowie za J.Cole, ale mu takze nic nie wychodzilo mimo udanego ostatniego meczu z Evertonem. Naprawde swietny mecz rozegrali obroncy i bramkarz gospodarzy. Crespo tez nic niegral. W drugiej polowie chcial troche powalczyc C.Cole ale udalo mu sie trafic tylko w slupek. Pierwsza bramka to blad Cecha, ktory przepuscil pilke pod reka, kolejne dwie to ewidentne bledy Terrego, ktory nie umial prypilnowac Downinga i Yakubu. Naprawde tak zlego meczu w wykonaniu Chelsea nie widzialem juz dawno. W sumie troche dobrze ze przegrali przynajmiej chlopaki beda wiedzieli ze nie sa nie pokonani i beda musieli dac z siebie wszystko w meczu z Barcelona. Przyda im sie ten zimny przysznic szkoda jedynie tych 3 pkt. Mam nadzieje ze The Blues sie zrehabilituja i pokaza ze to byl zwykly wypadke przy pracy pokonujac Colhester bardzo wysoko :twisted:

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Nie Lut 12, 2006 4:46 pm   

Beznadzieja. Wczoraj jak mi kolega o tym powiedział, to mu niewierzyłem. Powiedziałem drugiemu żeby to sprawdził, również powiedział, że Chelsea przegrała z tym, że on twierdził, że 2:0. Więc ja sobie pomyślałem, że żartują sobie, przychodze do domu, włączam telegazete i co? I faktycznie Chelsea przegrała 3:0 :? Nie dobrze.
Jak już wielu wspominało taki zimny prysznic Chelsea sie przydał z pewnością, i wątpie by ta porażka była skutkiem zlekceważenia przeciwnika, nigdy nieodczułem, ażeby Chelsea kogoś lekceważyła. Wg poprostu zawodnicy oszczędzali się przed zbilżającym się meczem z Barcą. Po drugie kolejnym, dość duzym minusem dla Chelsea była nieobecność Makelele. Zapewne bez niego obrona i przerywanie akcji nie wyglądało tak dobrze.

@Prezes
Tak, tak zapomniało się jak Boro pokonało ManU, zapomniało się... Ale ja przypomne. Jedenasta kolejka. ManU poległo na wyjeździe taką samą różnica bramek, z tym że Middlesbourogh pokonało wtedy ManU 4:1! Wtedy honorową bramkę zdobył na chwilę przed końcowym gwizdkiem C. Ronaldo, minuta później i byłoby 4:0. Więc co tak się cieszysz? Albo przypomnieć Ci niedawną porażkę z Blackburn? Rozumiem cieszyć się z przegranej rywala, ale bez przesady, jeszcze tak złośliwie :?

blu 

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 5:50 pm   

Przed tym meczem byłem pewny, że zdobędziemy 3 punkty, wynik był dla mnie szokiem. Co tu dużo pisać- beznadzieja. Trudno powiedzieć co było powodem takiej obniżki formy- ciężko zwalać winę na brak Makelele i kontuzję (mam nadzieję, że niegroźną) Gallasa. Chelsea to świetny zespół, nieraz radził sobie z mocniejszymy rywalami grając w dużo słabszym składzie. Mam nadzieję, że był to tylko zwykły "wypadek przy pracy", słaby mecz może zdarzyć się nawet najlepszym.
Licze na to, że ten mecz bardziej ich zmotywuje przed meczem z Barcą. Może to dobrze, że dostali zimny prysznic właśnie w tym momencie. Teraz muszą udowodnić, że ten przegrany mecz to nie jest zapowiedz kryzysu ale zwykły przypadek.

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pon Lut 13, 2006 9:36 pm   

Tak tylko Barca równiez przegrała ostatni mecz, w sumie to dwa ostatnie. I wg mnie przegrana Chelsea i przegrane Barcelony nie są wynikiem braku koncentracji czy czegoś podobnego, ale poprostu oba zespoły już szykują się na mecz, który odbędzie się 22 lutego na SB.
Więc zapomniałem, we wcześniejszym poście tego napisać:
NIC SIĘ NIE STAŁO! NAPRAWDĘ NIC SIĘ NIE STAŁO! NIC SIE NIE STAAAAAŁO...! :P :twisted:

Goguś 
Przyjade piechotą

Wysłany: Wto Lut 14, 2006 8:07 am   

A co do barcy to żałuje, że nie zaczynają na Camp Nou, wrazie niepowodzenia, moznaby odrobić na własnym terenie ... bo ostatnio pierwszy mecz nie był specjalnie dla naszych udany ...

perezzo 
FAN CFC

Wysłany: Sro Lut 15, 2006 4:33 pm   

Chelsea miała zadyszke i dlatego przgrała a Barca i Chelsea w 1/8 tam się wszystko może wydarzyć chociaż naprawde Barca jest w świetnej formie no ale jako fan CFC jestem za nimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
CFC CFC CFC CFC
TWÓJ KLUB <<<CFC>>> TWOJA WIARA

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Sro Lut 15, 2006 4:45 pm   

perezzo napisał/a:
Barca jest w świetnej formie

O tak, szczególnie ostatnie dwa mecze na to wskazują. Dwie przegrane. Ale mniejsza z tym. Temat zamykam, ponieważ mecz był już dość dawno.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi