Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Thorax
Sro Lut 15, 2006 4:45 pm
Middlesbrough - Chelsea

Kto wygra mecz??
Middlesbrough
50%
 50%  [ 1 ]
Nikt, będzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Chelsea
50%
 50%  [ 1 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Autor Wiadomość
Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Czw Lut 09, 2006 9:06 am   Middlesbrough - Chelsea

Za dwa dni, 11 lutego odbedzie się konfrontacja Middlesbrough i Chelsea.
Wg mnie mecz powinien być łatwy dla Chelsea, ponieważ wygrane z zespołami z Liverpoolu 2:0 i 4:1 pokazują, że Chelsea bardzo dobrze się prezentuje, natomiast Middlesbrough musi jeszce bronić się przed spadkiem, ponieważ nad Birmingham ma przewage tylko pieciu punktów. Może ten ewentualny spadek zmobilizuje Middlesbrough do wygrania, ale raczej nie na tyle by wygrać z Chelsea, która jak już wspomniałem dobrze sobie radzi. Obstawiam wynik 3:0, bramki strzelą Lampard, Robben, Crespo.
Ostatnio zmieniony przez MiC Czw Lut 09, 2006 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz  

lampardfan 
Orator

Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:07 am   

Middlesbrough to słabiutki team, fatalnie grająca obrona, przegrali ostatnio 4:0 i są blisko strefy spadkowej...
Myśle, że odprawimy ich z kwitkiem i mecz skończy się conajmniej wynikiem 3:0 lub 4:0 :mrgreen:
Licze, że w tym meczu mój ulubiony zawodnik Chelsea - Lampard da jakiś popis i strzeli dwie fantastyczne bramki :D

_Prezes_ 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 8:29 am   

W tym meczu bedize remis !! ManU !! Crespo nie strzeli Drobga nie bediz gral... REMIS !!

Diabełeczek 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 9:48 am   

a ja myślę że nasi zawodnicy, popiszą się swoimi umiejętnościami.. itd :)

WYNIK: (conajmniej) 5:0 dla nassssss :twisted: :twisted: :twisted:

Pisz normalnie bo dostaniesz ostrzeżenie! // thOraX
Ostatnio zmieniony przez Thorax Sob Lut 11, 2006 12:40 pm, w całości zmieniany 1 raz  

blu 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 11:43 am   

Chelsea nie powinno mieć problemów z Middlesbrough. Po ostatnich dwóch meczach jestem spokojny o ich formę, a Middlesbrough gra ostatnio bardzo słabo. To mecz ligowy więc nie ma mowy żeby The Blues go sobie odpuścili. Będą kolejne 3 punkty.

maciek 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:42 pm   

Chelsea w ostatnich meczach ligowych miała drobne wahania formy. Jednak trener Jose Mourinho potafi sobie poradzić w każdej sytuacji. Ostatnie zwycięstwo z Evertonem - 4 do 1 - mówi samo za siebie. Ostatnio we wspaniałej formie jest Hernan Crespo, który strzela bramki jak na zawołanie. To dobrze, bo na Pucharze Narodów Afryki, również wysoką dyspozycję pokazywał Didier Drogba. A wszyscy wiemy, że gdy dwóch napastników jest w wybornej dyspozycji to można ujrzeć na meczu wiele bramek.

Mój typ: 3 do 0 dla Chelsea; Bramki: Crespo 2, Arjen Robben

_Prezes_ 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 8:33 pm   

blu napisał/a:
Chelsea nie powinno mieć problemów z Middlesbrough. Po ostatnich dwóch meczach jestem spokojny o ich formę, a Middlesbrough gra ostatnio bardzo słabo. To mecz ligowy więc nie ma mowy żeby The Blues go sobie odpuścili. Będą kolejne 3 punkty.

Hahah jaka pewność !! a tutaj wałek... porazka 3:0 ohh jak mi was szkoda... jeszcze 12 punktow...

maciek napisał/a:
Ostatnio we wspaniałej formie jest Hernan Crespo, który strzela bramki jak na zawołanie

Gdzie ta forma i te bramki... ty chyab zamiast crespo to powinienes napisac Cristiano [Ronadlo]

maciek napisał/a:
A wszyscy wiemy, że gdy dwóch napastników jest w wybornej dyspozycji to można ujrzeć na meczu wiele bramek.

Wiele bramek !! masz racje i Midles to pokazalo... wiele bramek... ten typ bylby dobry tylko w druga strone !!

erbol 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 10:19 pm   

No to "pięknie"...No ale trudno się mówi. Zawsze to jakaś odmiana...A i tak Chelsea jest na pierwszym :mrgreen:
A dzięki temu, może na mecze CFC będzie przychodziło więcej kibiców :wink:
the world has ever seen

Gronkjaer_30 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 10:24 pm   

Prezes nie bądz taki mądry bo twoj ManUtd w lidze to raczej wysoko nie jest i punkty traci takze ze sredniakami.

Mysle ze Cheslea zlekcewayła przeciwnika po wygranje z LFC i Evertonem ,i jeszcze absencja makelele takzezle wpłynęła na The Blues ,juz dawno nie widziałem ,żeby nasza defensywa popełniła tyle błedów ,za kdencjo Mourinho to jeszcze sie nie zdażyło. Ale o przyszłośc czyli o mecz z Barcelona jestem spokojny.

erbol 

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 11:58 pm   

_Prezes_ napisał/a:
jeszcze 12 punktow...

AŻ 12 punktów :P
Gronkjaer_30 napisał/a:
Mysle ze Cheslea zlekcewayła przeciwnika po wygranje z LFC i Evertonem

Popieram. Nie wydaje mi się, żeby był jakiś inny powód przegranej...Mając tyle punktów przewagi nad drugim zespołem i mając tak silny skład, łatwo jest o zlekceważenie rywala.Jednak,już niebawem Liga Mistrzów i nie ma się co dołować takimi wtopami. Trzeba myśleć o przyszłości, i o tym, co zrobić, żeby więcej podobnych błędów nie popełnić :| Ale jak by nie było...Chelsea "Mistrza'' [w tym sezonie] nie odda napewno...bo nawet gdyby chciała...to nie ma komu :mrgreen:

Na drugi raz pisz wszystko co chcesz powiedzieć, chodzi mi o ten cytat prezesa, w poprzednim poście mogłeś to napisać. Przed ostrzeżeniem uratował Cię drugi cytat i komentarz :D // thOraX
the world has ever seen
Ostatnio zmieniony przez Thorax Nie Lut 12, 2006 4:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi