Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
Sunderland-Chelsea (Typy)

Kto wygra??
CHELSEA
100%
 100%  [ 8 ]
Sunderland
0%
 0%  [ 0 ]
Bedzie remis
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
BartekCFC 
BartekCFC

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 8:35 am   

0-4 dla Chelsea!! ach....jak to pięknie by było aby wszystkie bramki strzelił Lampard.. Wtedy by sie zbliżył w klasyfikacji strzelców do Ruuda Van Nisterlooya :D

Tomasz 

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 9:31 pm   

Hahaha jak słysze te wszystkie 4, 5 albo 6 do zera dla Chelsea to mnie pusty śmiech ogarnia. Trochę samokrytyki, ludzie.

Parę słow o meczu: całe szczescie ze wygraliśmy bo bylibysmy pośmiewiskiem (nie co dzień traci sie punkty w meczu ze spadkowiczem). Na szczescie nasi staneli na wysokosci zadania i trzy punkty laduja na Stamford. Robben ostatnio jest w świetnej formie, widac po słabszej dyspozycji chyba nie ma juz śladu. No i znowu Crespo udowodnił ze gdyby czesciej dawać mu szanse, to być może to on, a nie Lampard byłby teraz liderem klasyfikacji strzelców. Oby taka forma do dwumeczu z Barcą. :mrgreen:

erbol 

Wysłany: Nie Sty 15, 2006 11:04 pm   

Tomasz napisał/a:
Hahaha jak słysze te wszystkie 4, 5 albo 6 do zera dla Chelsea to mnie pusty śmiech ogarnia. Trochę samokrytyki, ludzie.
Właśnie. Z tą samokrytyką (i megaoptymizmem) to chyba większość ma tutaj problem [bez urazy chłopaki :wink: ]...A tak poza tym to fajnie, że są kolejne 3 punkty. Fajnie, że jest zwiększona przewaga nad Manchesterem...i oczywiście fajnie, że Crespo strzelił!! :mrgreen: BRAWO!
the world has ever seen

Thorax 
Sapere aude!

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 8:56 am   

No i tak jak mówiłem, żadnej znaczącej przewagi bramek, bo tylko jedna. Szkoda czerwonej kartki dla Robbena, będzie go brakować w meczu z Chartlonem, taka kartka :? Szkoda, że Robben o tym nie pomyślał, wybiegając do kibiców, ale co tam. A teraz mi się śmiać chce z waszych typów. 6,5,4 do zera ^^

szosti1906 

Wysłany: Czw Sty 26, 2006 1:54 pm   

No i to jest normalne zostawić na forum temat który jest stary jak świat mecz chelsea zsunderalndem był 3 tyg temu a do tego jeszcze typy?????

2-1 dla chelsea :)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi