Chelsea Londyn Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
ARSENAL-CHELSEA

Kto wygra??
Arsenal
20%
 20%  [ 1 ]
remis
40%
 40%  [ 2 ]
Chelsea
40%
 40%  [ 2 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
pawlo 

Wysłany: Sro Gru 21, 2005 10:27 pm   

na poczatek witam wszystkich..

i od razy pisze ze kibicuje manchesterowi united, zeby nie bylo nie domowien. mam nadzsieje ze bedzie tu mozna podyskutowac kulturalnie i rzeczowo w gronie fanow angielskiej pilki...

a tera d tematu :)

a do powiedzenia ma tylko tyle, ze obecnie nie widze druzyny ktora moglaby pokonac chelsea oprocz manchesteru...

liczylem na liverpool to sie przeliczyle (4-1 bodajze), arsenal byl ostatnia nadzieja to pokazal ze sa teraz na poziomie sredniaka angielskiej pilki i jedyne o co moga powalczyc w tym sezonie to uefa... (chyba ze przejda jakas dziwna metamorfoze, badz zrobia porzadne transfery). Henry pewnie odejdzie, bo odstaja poziomem od tych zawodnikow i sie po prostu marnuje...

mam takie wrazenie ze jezeli manchester ma dogonic chelsea, to chelsea mecz przegrta, a nie przeciwnik go wygra (jezeli rozumiecie co mam na mysli)

byc moze liverool powalczy jeszcze, bo ma niezla passe ale teraz mecz na SB tak samo jak z manchjezterem wiec marnie to widze...

ladna bramka robbena, podobala mi sie... blad obrony ale i znakomite podanie, drugiej nie widzialem bo mecz ogladalem tylko fragmentami krotkimi bo nie mialem czasu...

no nic, wciaz 9 punktow. as przeceiz jezsze manchester zaliczy 2 wysatepy z arsenalem...

jednak szanse na wywalczenie misterzostwa upatruje w tym ze manchester odpadl z LM i bedzie troche odciazonyw koncowej i zapewne najwazniejszej fazie sezonu. a chelsea mimo szerokeij kadry nie zachwyca juz trak jak w tamtym sezonie, gdzie miotla wqszystko co sie rusza na boisku (jedynie nedzno-niebiescy zza miedzy z wami wywalczyli kozysty bilans). w tym roku kilka juz druzyn pokazalo ze z chelsea da sie wygrac... (pomijam mecz na OT bo to inna bajka i to sie rzadzi wlasnymi prawami), ale betis, charlton...

no nic.. mam nadzieje ze ten sezon bedzie bardziej emocjonujacy od poprzedniego (choc z perspektywy cxzasy, to najbardzije nudna lige zrobil manchestrer :P )

pozdrawiam

Szosti 
ChelseaLondyn.pl

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 11:10 am   

Ogladałem mecz Chelsea grała pieknie a arsenal słabo i nieporadnie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi